Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotky jsou tam. Uces bude trochu jiny - budu mit jakoby nizsi drdol na strane, aby to bylo trochu asymetricky. Fotky ucesu jsou bohuzel nic moc, bylo spatne svetlo... :-N
Odpovědět
teda holky, co se to deje?? na druhou stranu - ted se to s..e, ale pak uz bude vsechno klapat jak na dratkach! ;-) laney: pejska je mi teda lito.. ach jo.. i vasich.. :-( drzim palce na postu a vubec... at uz je to spatny za tebou! jsem prave sepsala sumar do hotelu, vsechny mozny i naprosto nemozny detaily, tak to snad mam z krku, poslou mi fakturu na zalohu a hotel je zarizenej. uf. diky za pochvaly :-) zenich to videl vcera, bez satu teda a odsouhlasil to, libilo se mu to (a kdyby ne, tak mi to myslim rekne), takze pohoda! jsem zase o fous klidnejsi :-)
Odpovědět
nuuna: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to je krasne romanticky!!!!!!! kocka! fakt! jaj, az to bude s tema sperkama a satama... x-) x-) x-)
Odpovědět
nuuna: moc ti to sluší!!! líčení super... a účes je mooooc hezký...... ty jo.. holky já chci taky už na tu zkoušku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: teeeda woooooow.... jsi krásná.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: a ty šaty jsou naprostá bombice.... ;-)
Odpovědět
nuuna: pěkný účes a to líčení se mi taky momc líbí, sluší ti to :-)
Odpovědět
brou: ze jo? zkouska je fakt super vec... bez stresu, si to clovek i uzije :-D nuuna: jsem kvuli fotkam prehlidla i info o satech (i kdyz jsem je zaregistrovala na fotkach) - taky nadhera! ty by byly i jako svatebni v pohode! :-) si te da zenich jako predkrm, clovece... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: moje řeč, s tím ženichem... :-D nuuna: na té fotce v šatech máš hrozně sexy kukuč.... ;-)
Odpovědět
nuuna: ty šatky jsou super! zapomněla jsem na ně reagovat :-D Začíná mi být líto, že žádnou zkoušku líčení ani účesu mít nebudu :-(
Odpovědět
midy: tak si to uzijes naostro! nesmutni... nebo povolej nejakou kamaradku a proste si udelejte sminkovaci parbu jen tak.. :-) aspon zjistis, co ti sedi.. hm?
Odpovědět
Profilova fotka
midy: z toho si nic nedělej.. já začínám opět litovat, že si ksichtík patlám sama... no snad to aspoň kadeřnice dožene účesem... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj. nuuna: ty joooooooo, ty si krásná :-) Teda holky, já vám tiše závidím. Až nasadíte ty krásné princeznovské šatky a do toho tyhle krásné obličejíčky. Ať si vás ti chlapi pořádně drží :-D
Odpovědět
picasso: zabrzdim vozejk ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik83: já si taky ksichtík patlám sama, snad se mi na něl podaří namalovat obličej...
Odpovědět
midy: :-D truhlicku.. ty jsi krasna i bez sminek, kdyz to neprezenes, tak budes uplne luxusni!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis holky, ja jsem ruda jak rak :-N Moc dekuju, vazne :-) Musim rict, ze jsem se po naliceni uplne bala poprve podivat do zrcadla... A kdyz jsme se podivala, mela jsem problem v tom poznat sebe :-N :-D Ale byl to super pocit a hlavne Simona Bartova je skvela sympaticka zenska, a slecna co s ni cese taky :-) ja_fi: hele, to je dobry, uz jsi treti, kdo o tech satech prohlasil, ze jsou klido svatebni :-D Nejdriv to rekla svedkyne, pak zenich, a ted ty :-D
Odpovědět
už ať je pátek.. a hurá na zkouška.. jéééééé se už těším.. 8-)
Odpovědět
nuuna: asi to tak bude.. ;-) musim rict, ze ja s tou moji vizazistkou jsem taky moc spokojena.. fakt zkusena prijemna holka, nema problem diskutovat a prizpusobit... a taky jsem se nevidela dokud to nebylo hotovy :-D a uplne presne - nejak jsem se nemohla poznat.. ale to delaji i vlasy, jak jsem predtim mela rosti a ted to ma barvu a strih, tak je to nejaky jiny.. :-D
Odpovědět
ja_fi: doufám, že to nepřeženu, ale nejsem si jistá, jestli si při té nervozitě nevypichnu oko řasenkou :-D
Odpovědět
midy: :-D :-D :-D jej, holky, to jsem zazila uplne poprvy, ale vizazistka mi patlala rasenku na oci ne kartackem ale necim jinym.. jen v zajmu zachovani oka jsem si to poradne neprohlidla.. takovej stetecek jako..?
Odpovědět
brou: ta kytka je fakt zajimava! a libila by se mi vic k uplne jinejm satum - tam na tech to nejak zanika.. mi rikala dekoraterka, ze obcas kdyz maji odvaznou klientku tak delaji extravagantni veci.. me skoro mrzi, ze si to na voziku nemuzu dovolit, musim mit neco praktickyho.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Ty šaty jsou fakt překrásný! Na Václaváku jsem byla včera .. tak škoda, že jsem o tom nevěděla dřív, bych se tam taky zašla podívat :-) Holky, my jsme se s kámoškou rozhodly, že vyzkoušíme umělý řasy .. já s kamínkem a ona bez. Nezkoušela jste to tu už některá?
Odpovědět
laney: jo, me prskla jedna vizazistka v zime na oko umely rasy s nejakym a kaminkama. ale asi mam blby oko, kazdopadne mi to strasne to oko jeste zmensilo, takze u me fakt neeee. a bylo to takovy divny.. tezky :-D ale vyzkousej! zajimavy..
Odpovědět
ja_fi: no ta kytka by se mi taky líbila k jiným šatům... ale fakt se mi líbí..
Odpovědět
laney: zadna dokonalost, ale hodim ti to do alba, na chvili.. bylo to tam hozeny fakt narychlo, asi nesedely uplne presne (aspon myslim), ale i tak to nebylo ono..
Odpovědět
ja_fi : nejspíš to byl nějaký štěteček. Mě se taky líbí extravagantní kytky, ale jsou dražší a navíc musím myslet na svoji "nížku"
Odpovědět
midy: no ja kdybych stala, tak mam 184 :-D s tim uz by se neco dalo delat! laney: je to tam
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Mně se to teda líbí ty řasy .. Ale věřim, že když na to člověk neni zvyklej, že je to asi divný na tom oku. J á mám malý prasečí očíčka a blbý krátký řasy, jsem myslela, že to udělá s okem trošku zázrak :D Zkusim a uvidim.
Odpovědět
ja_fi: já budu na svatbě mít 166 :-) než si sundám boty...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?