Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
laney: neboj, tohle období nebude trvat věčně, budu na tebe myslet, ať to všechno zvládneš :-)
Odpovědět
laney: ajaj.. ale neklesej na mysli ;-) uvidiš ono se to srozvná.. co mají vaši za psa??? ale zase budou mít děcka neštovice za sebou... ;-) jééé prosím tě.. nemáš ještě někde uložený ten okaz co jsi sem jednou dávala ohledně toho zasedacího pořádku na svatbě??
Odpovědět
Profilova fotka
laney: neboj.... nakonec to určitě všechno dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy ty perníčky jsou krásný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
laney: tak to mas teda taky veselo pred svatbou..nam zase u nasich zatyka ze strechy a primo do postele! :-o ja mam nejakou vyrazku na ksichte, snoubencova dcerka prisla domu s vsima ve vlasech. super, taky se dari. ale do svatby se to snad vse urovna, i kdyz moc dni uz nezbyva! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za účast .. jsem se potřebovala někde vykecat, jsem z toho už nějak na nervy ze všeho. ja_fi: nakoukla jsem do alba, moc Ti účes i líčení sluší! verunka_berunka: To doufám, že to poškozený nebude, to by mě asi šlehlo. Je to teda pojištěný, ale já potřebuju ty věci a né peníze. brouillard: Maji jezevčíka. Ten, co měli před timhle, se dožil skoro 18 let a nikdy nic a dr. jim teď řikal, že u jezevčíků se to prostě stává a že u tamtoho měli fakt štěstí na "kus", že u těch jezevčíků je to běžnej jev. ALe týhle jsou chudince jenom 3 rok. Má zacpaný nějaký dva míšní kanálky a to jí tam tlačí na nervy a nevládne zadníma nohama. Zničehonic. Tak jí píchaj kortikoidy a zejtra jde prej na kontrastní RTG, kde na to pod narkózou kouknou a kdyžtak jí hned odoperujou. Je mi jí tak líto .. a hlavně našich, jsou z toho špatný. A s tim odkazem to bylo na mě? Myslíš, jak maji sedět snoubenci a tak? To bylo tady http://www.ceskatelevize.cz/program/2... bluejay: Joo, tak vy si taky užíváte :-( Tak ať je to brzo za váma .. a už se jen všechny můžem těšit na svatbu!
Odpovědět
laney: jo na tebe ;-) super díky.. jinak mě přišel taky balik super poničený, ale ty věci byli v pohodě ;-) jo bohužel jezevčíci na to opravdu trpí.. měl je strejda... a po třetím, který to měl taky.. už to plemeno nechtěl.. ale je to děsný... se vašim nedivím, že jsou z toho špatný... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brouillard: My právě měli toho prvního Filipa skoro fakt 18 let a ten teda jediný co, tak nám spadnul do betonový šachty asi 4-metrový, tak si nožičku přerazil, tak mu jí sešroubovali. Stalo se mu to v 10 letech a pak ještě skoro 8 žil. Od pěti let jedl prášky na srdce, ale fakt se dožil vysokýho věku! A teď tohle, tak prostě všichni koukáme jak puci. Snad jí ta eventuelní operace pomůže. Tak já budu taky doufat, že jsou věci ok. Tady se zatáhlo, zvedl vítr, asi přijde nějaká čina ..
Odpovědět
laney: ty jo, tak ten se dožil opravdu vysokého věku.. prostě se zvířaty jsou tohle takové mrzutosti... člověku to je líto, že jim nemůže pomoci atd. no raději pryč od takového smutného tématu.. jinak u nás se to začíná taky pěkně kabonit :-|
Odpovědět
holky nevím jestli budete mít některá kaly.. ale dneska jsem vyděla pěknou vazbu dneska v časáku, ale to se mi fakt líbilo... ještě jsem to nikde neviděla..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zatím slečny, tak jsem si napsala strašně dlouhý seznam, co ještě potřebuji a odpolko se vydávám do víru velkoměsta na lov posledních nezbytností... ještě musím navštívit Ikeu...
Odpovědět
brouillard: já budu mít kaly, ale s růžemi
Odpovědět
Článek se načítá
midy: no tahla vezba je jenom z kal, ale moc se mi to líbilo.. ale měnit kytku už nebudu..
Odpovědět
Profilova fotka
brouillard: Co jsi viděla pěknýho? Já budu mít taky kaly .. ty tmavý .. asi do fialova nebo víc do červena, ještě neivm, chtěla bych je vidět naživot. Z obrázku se to těžko pozná. pajik83: Mně toho ještě taky dost chybí, tak se dneska chystám aspoň do galanterie pro stuhu na zbytek vývazků a pro štrasovej řetěz na dort .. ještě nevim, co s nim udělám, protože je jednořadej a já potřebuju 3 řady. Jestli to sešiju nebo nalepim na stuhu .. netušim.
Odpovědět
laney: takovou kytku z kal.. moc se mi líbila ta vazby.. a ty kaly jsou krásně tmavě (hodně tmavě) červené...
Odpovědět
Profilova fotka
A já udělala včera kauf, koupial jsem si dvoje sponky do vlasů s černym peřím! Doporučil mi to teda kadeřník, když jsem řikala, že bych hctěla do vlasů kaly a černý peří jako ve svatební kytici, tak řikal, žesponky s tim peřím měli v H&M, tak jsem tam naběhla a mám je! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brouillard: Tak to vyfoť :-) ať se inspirujeme ..
Odpovědět
Profilova fotka
jdu vařit .. a El chce na počítač .. Miky spí, tak na to budu mít klid ..
Odpovědět
já snes půjdu pro cilindr na ženichovo auto a tyl na mašle :-) a pak možná zkusím vyrobit malý cilindřík a závojík, abych viděla, jak to bude s tou etiketou na láhvi vypadat. Když to bude přeplácané, tak nechm jen etiketku :)
Odpovědět
leney: tak jsem tu kytku vyfotila (je to z čásku, tak kvalita nic moc), ale snad pro představu to bude stačit... ;-)
Odpovědět
brou, ta kytka vypadá moc kezky
Odpovědět
midy: jo mě se taky líbí.. hlavně ten nápad se zavěšenými květy..
Odpovědět
brou: jj, to vypadá skvěle.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes tu chvilku budu - mam totiz sick-day a jsem doma :-N Vcera jsem byla na tetanovce, pak jsem cely den litala se svedkyni po nakupech, a vecer zkouska liceni a ucesu... A vymstilo se mi ze jsme se nesetrila, dneska nepohnu rukou... Celou noc jsem nevedela jak si lehnout jak to boli :-| Upravim fotky ze zkousky a hodim do alba... Snad se bude libit... :-N Sehnala jsem i populnocky za naprosto neuveritelnou cenu. Kdo jeste shanite saty, rozhodne zajdete do Jannisu na Vaclavaku, maji obrovske slevy a hlavne obrovsky vyber satu!!! Ja si zkousela sedmery :-N :-D Ja_fi: mas naaaaadherne udelany vlasy, to je bombaaaaa x-) !!! A to liceni super, strasne moc se mi to libi!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no ahoooj, too jsem ráda, že jsem ti stihla.... :-D co zkouška???????
Odpovědět
Profilova fotka
jo fotečky budou, tak to nikam nejedu a ještě si počkám... :-D
Odpovědět
nuuna: jéééé ahojda.. tedy ty trable s rukou ti fakt nezávidím :-| to je určo nepříjemné ...
Odpovědět
nuuna: tebe už jsem tady dlouho nezastihla :-) už se těším na fotečky
Odpovědět
nuuna: super.. tak já se tam zajdu se ségrou podívat.. ségra furt nemá šaty.. a já uvažuji o šatech na případné převlečení.. takže tam uroč zajdeme..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Fotky super, moc Ti účes i líčení sluší! Ještě hoď šatičky, jsem na ně zvědavá :-) brou: Díky za fotku, ta kytka vypadá fakt zajímavě! Ten nápad se zavěšenými květy je bomba!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?