Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jinak já stresuju, tak občasně... :-N někdy hoooodně, někdy vůbec ne... :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem si dneska koupila boty na podpatku. Sice hrozí, že si zlomím nohu, normálně totiž na podpatích nechodím, ale chtěla jsem aspoň jednou mít boty na podpatku a pod těma dlouhýma šatama nebude vidět, jak v tom jdu :-D A taky jsem dneska koupila věci na výzdobu stolů. Zítra dořeším dort, musím udělat vývazky a výzdobu na auta. A ještě mi pár detailů chybí.
Odpovědět
pajik: Já jsem spíš nervózní, aby vyšlo počasí, neušpinila si šaty, ženich neutekl a byla pěkná na fotkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka: ahojky už jsem na ně koukala a teda jsou fakt parádní!!! Jsou z CCC? A myslím, že chůzi v pohodě zvládneš, mají docela stabilní podpatek... ;-)
Odpovědět
pajik: A jak se budeš jmenovat? lucinka: Tak to máš ale co dělat, máš stejný termín co já :-D
Odpovědět
pajik: děkuju :-) právě mě překvapilo, že se v nich docela dobře chodí :-) jj, jsou z CCC a cena 349,-! Copak jsem je tam mohla nechat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: :-D :-D :-D no tak počasí mě taky nervuje... na fotkách moc pěkná nebudu, jelikož se fotit neumím a šaty si klidně umažu, když jsou moje... ženich už snad neuteče, já snad taky nechytnu takového nerva, aby ze mě byla nevěsta na útěku :-D ale uvidíš, že určitě nakonec všechno vyjde krásně... ;-)
Odpovědět
luc: krásné :-) A ta cena naprosto skvělá. Já taky nechodím na podpatkách, ale to dáš, není to jehla :-) Teď přítel dodělal postavičky na trika, málem jsem se počurala smíchy :-D
Odpovědět
pajik: no, mě hlavně to počasí, protože nám jaksi až teďka došlo, že když bude chc.t, tak nebudeme mít skoro žádnou fotku, pač nebude kde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: Pokrovskij nebo ová...Pokrovská nechci... :-S lucinka: no tak to je úplně bomba cena..ty jooo ty by se mi hodily k popůlnočkám jak fík... ty stříbrné k nim moc nejdou ... a ta cena!!!! Aaaach..líbí se mi ještě víc!!!!! :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
picasso: děkuju :-) byl to nejnižší podpatek, co jsem sehnala! Už to na mě trošku padá, že toho je hodně a že to musím stihnout...prostě musím...a to chceme dělat jmenovky perníkové srdíčka, těsto už je v ledničce, ale to zdobení bude fuška! Vůbec si nedovedu představit, jak tam ty jména napíšu! pájik: taky se neumím fotit, ale paní fotografka mě ujistila, že to bude dobrý a fotky budou super, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka: tak já taky spoléhám na fotografku a retušování... :-D :-D :-D no vidíte to..já už bych měla začít péct nějaké cukroví... jen nevím kde to budu skladovat...asi v lednici... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucinka: já nevím jestli se neopakuju, ale máte krásné prstýnky... x-)
Odpovědět
pájik: :-D ano, ta cena byla prostě neodolatelná a dělá je ještě hezčí :-D !!!
Odpovědět
luc: stříkačkou nebo seženeš v domacích potřebách zdobičku na dorty :-) pajik: já bych brala teda to první, když to třetí nechceš. Tak si ty botky kup, ta tu cenu :-D
Odpovědět
Holky, mě klepne, počasí do 3.8. se bude držet kolem 20 stupňů :-(
Odpovědět
pájik: děkuju :-) každý den je kontroluju :-D i několikrát :-D jsme z nich nadšení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: no asi je z dovolením lucinky obšlehnu a koupím si je na večer... teda jestli je ještě seženu... hele sranda je, že se Porkovskijová líbí jenom mě... :-D :-D :-D mně to zezačátku přišlo tak pitomý, až se mi to začalo líbit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: hele lepšíí než 35..hlavně aby nepršelo... ;-)
Odpovědět
zdobičku už mám, ale nevím, jestli s tím budu umět zacházet :-D vždycky jsme zdobili perníčky, ale abych na ně psala jména, to nee... pájik: s tím jménem sama nevím, co bych si vybrala, takže ti moc nepomůžu, já budu mít určitě ová, budu Beránková a to by bez ová bylo dost blbý :-D počasí teď opravdu překvapuje, snad bude hezky, ne vedro, ale ať neprší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka: taky jsem je pořád kontrolovala... teď mi stačí se na ně podívat jednou týdně... ;-)
Odpovědět
pájik: určitě kup! stojí to za to! a fakt jsou pohodlný :-) mě se Porkovskijová líbí ;-)
Odpovědět
my jsme si je právě přivezli minulé úterý, takže jsou doma chvilku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Jé Beránek, to by bylo hezký ;-) ..já bych to taky neřešila, kdyby přítel měl klasické české jméno... ;-)
Odpovědět
pajik: To je ono, ale abych nemrzla v těch šatech. 35 být nemusí, ale ať neprší :-( Chtěla bych tak 27 :-D Letní teploty mají přijít, tak snad na tu naši svatbu :-) Přítel se koukal na prstýnky a prý je ještě přeleští :-D
Odpovědět
taky doufám v dobré počasí! no, hlavně je musím svěřit někomu spolehlivému, aby je nezapomněl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec kdo má mít u sebe prstýnky? Ženich, svědek nebo to je jedno :-N
Odpovědět
to taky nevím :-N
Odpovědět
pajik: Svědek by je měl mít, ale jinak si myslím, že je to jedno, pač je budete před obřadem odevzdávat matrikářce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: no tak nevím, nevím kdo je nakonec bude mít... naši svědci jsou zbrklí a my taky... :-D myslím, že největší úspěch na naší svatbě bude, když někdo ty prstýnky vůbec matrikářce předá... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?