Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
midy: tak to je momba to zdobení aut ... je to hooodně originální ... fakt bezva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já to vyřešila našitám vycpávek do korzetu a jdu bez podprsenky pěkně na ostro. no bude to taky tím, že nemám žádná velká prsa :))). Přemýšlela jsem i o "zeštíhlovací tubě" pod korzetové šaty, ale hrozně to připlácává prsa, tak nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím-jsem jen naskok a tak nakukuji co je nového. Já mám šatičky za 6000ale v ceně je i korunka,závoj a rukavičky-ovšem korunku mi miláček koupil takže budu mít svojí. Podprsenku mi všijí do šatiček-mám jim jí dát na zkoušce-že to tak dělají,a ramínečka si můu dodat pak,až budu chtít třeba na tančení. Jinak jsem velice štastná-povedlo se mi umluvit pana doktora a se zákrokem počkáme-ač nerad.Dostala jsem sice veliký počet léků-hlavně na křeče a bolesti ale bude to v pohodě.
Odpovědět
michaelasi: hlavně bud opatrná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba82-určo budu,tady jde jen o to,že mi chtěli opět vyřezávat tkáně v jizvě a já bych pak musela jen sedět,občas mám bolesti a někdy křeče,tak si to pojistíme lékama-snad mi to zabere.
Odpovědět
jajaba82: tak to máš dobrou ce nu, tady půjčují šaty od pátku do pondělí za 6500,- (levnější už vypadají dost obnošeně) Když někomu řeknu, že jsem si nechala šaty šít, tak má hnet poznámku "vy jste ale bohatí" Už mě to začíná štvát, tak chci vědět, kolik stojí půjčovné jinde, abych věděla, jaký je cenový rozdíl.
Odpovědět
michaelasi: budu držet palečky, ať je ti na svatbu do bře a nechoulíš se v bolestech
Odpovědět
michaelasi: ted jsem koukala na tvé fotky .moc hezký účes a ten prcek je fakt rozkošný.. v něčem podobném budu mít synovce na svatbě .... je mu 1 rok tak jsem zvědavá jak bude vypadat :-D
Odpovědět
pardon hned :-N
Odpovědět
midy: no co mi říkali v salonu tak je to prý standartní těch pět dní za stejnou cenu jako na víkend ... to byl první věc co jsemzjišťovala, protože se vdávám na Moravě a šaty mám z Jičína abych nemusela jezdit na Moravu, kvůli zkoušení. padly mi do oka hned, ono taky nebylo zase tak moc na výběr v mé velikosti:))) mají problém přes záda mi je napasovat ... mám širší záda ale prsa malé:((( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
midy-děkuji jajaba82 -děkuji za pochvalu,ještě mě čeká jedna zkouška,kdy mi nechají pár pramínků volně a zbytek by byl upravený tak přesně jak je na fotečce. Obleček mám od kamarádky-a ještě stejný mám pro synovce-chceme akorát klukům dokoupit kravatky-aby jim to seklo víc :-)
Odpovědět
midy: a ty kecy to je jen závist, kolik stojí tebe ty šaty,když si je necháš ušít? Taky jsem to zvažovala, ale vyšlo by to určo hodne dráž a hlavně já trpím na jakékoliv zkoušce u kadeřnice, vizážistky natož u švadleny :-D ještě musím domluvit manikuru, snad bude mít manikérka čas .... uvidíme chtěla bych mít hezké nechtíky
Odpovědět
Článek se načítá
michaelasi: ty děti stejně tomu všemu dají smrnc ... až jsem si v jeden okamžik posteskla, že nemáme ještě vlastní děti :-D ale aspon tam budou od bráchy ... roční synovec a tří letá neteř, tobude malá princezna .. asi hezčí než nevěsta:))) škoda jen, že skoro švagrová tam děti nechce má tří letého kluka a šestiletou holčičku. Je to velká škoda, Adélka je sice raubíř, ale zase dětijsou živé ... aspon se postarají o zábavu:)))
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba82 -no já už tady psala,že je malý hrozně zvědavý a navíc to vypadá že je hyperaktivní-je to lumpík-bude nám určitě chtít pomáhat....Už ho vidím jak bude u všeho-ale bude to zase krásné a určitě i fotky pak budou stát za to.My tam budeme mít syna-2ročky,synovce-3ročky a neteřinku-7měsíců-takže bude veselo.
Odpovědět
jajaba82: samotné šaty vyšly na 6200,- se spodničkou, závojem a bižu na 7100,- Ale takové, jaké mám jsem v saloně neviděla.
Odpovědět
já chci taky na svatbě děti...
Odpovědět
midy: tak to je kráná cena .. čekala jsem aspon tak 10 tis .... a jen takvoá hloupá otázka co pak budeš s těmi šaty dělat?
Odpovědět
buď je prodám, nebo si je nechám na památku, možná je zkusím využít jako plesové
Odpovědět
midy: teda krásná .....nějak neumím psát, jsem čistila klávesnici a nějak se některé písmenka zadrhávají a mezerník zasekává :-S
Odpovědět
midy: toje dobrý nápad jako plesovky .... no nic letíme na nákup a zkusím tu manikérku jestli tam bude:) tak pá
Odpovědět
Profilova fotka
midy-já jsem taky chtěla ušít nějaké hezounké-chtěla jsem si je nechat na památku-přesně jak píšeš,musela jsem si ale zaplatit operaci-tak mi korunky na šatičky už nějak nevyšli a já jsem se zaseptala u nás,vyšlo by mě to na 11tisíc-takže tvoje cena je krásná
Odpovědět
jajaba82: pa pa
Odpovědět
michaelasi: já si myslím, že mě vyšli levněji než ze salonu (k těm 6500,- za šaty bych musela ještě přičíst cenu za závoj) a bižu by mě vyšla tak na 600,- Moc velký rozdíl tam sice není, ale takové bych tady nesehnala. Navíc se o tyto nemusím bát, že je poničím.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si také koupila šatičky, za výprodejovou cenu 3.900 Kč + úpravy mě stály 400 Kč včetně našití obruče. Závoje si budu půjčovat, abych měla něco půjčené, cena 500 Kč. Suma sumárum 4.800 Kč za svatební šaty, které asi následně prodám.
Odpovědět
nazdar! :-) jaj, spokojenost - s cateringem jsem doladila dorty a kytky, jeste cekam na potvrzeni, jestli jogurtak bude vevnitr s ovocem nebo ne a tim to mam z krku! hura! veru: bizu krasna! a kravat super! ty chlapi jsou vsichni stejny! navic teda gayové nutne ruzovou fakt nenosi :-D minimalne dva znam :-D a uz zase nevim, co jste tu kdo jeste psal, takze nestiham zareagovat.. :-D ach jo, jdu jist.. jsem nejak nestihla cely den nic poradne zakousnout..
Odpovědět
brou: jo, ctu o zapecene brokolici - mohla bys mi to taky pisnout prosim?? my mame zapeceny veci radi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahoj holkyyy. Prisla jsem na to jak sem jit pres mobil. Po ceste z prace to zkusim. Ale koukam, ze baterce se to moc nelibi... :-N
Odpovědět
nuuna: ahoj zavislacko :-D :-D :-D tak to asi prejedes stanici, jestli teda to pres ten mobil pujde :-D akorat jsem si na poste vyzvedla spodni pradlo - takovou hladkou, obyc podprdu od sielei nebo jak se to pise. od pohledu mi nemohla byt, ale ono jim to cislovani fakt sedi! takze mi krasne sedi a naprsoto v pohode! Hura!
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Jafi,ja to ale zjistila uplne nahodou. A proti vam vsem jsem absolutne nezavisla :-D
Odpovědět
nuuna: nezavisla ale ne ze sve vule :-D ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?