Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
verunka: u nás je sluníčko a začíná být vedro... Ale já jsem optimista, myslím, že bude hezky, a když ne, tak nám bude pršet štěstí :-)
Odpovědět
dobré ráno, tak nás kytky vyjdou na 2000,- a je v tom moje kytka, 2 kytky pro maminky, korzáš pro ženicha, 2 menší pro svědky, 5 malých kytiček ve vínových skleničkách na stoly a ozdoba na moje auto, úplně mě ta cena překvapila :-) a fotografa budeme mít jen na obřad a pak skupinky a naše fotky :-)
Odpovědět
ahojda hoky.. tak jsem naše vyzvedla na letišti.. super.. přiletěli v 1.. a odjezd z letišitě ve 2.. než jsme dorazili domu a ještě chvilku kecali.. a byla do toho bouřka.. tak jsem usla až tak kolem 4... takže jsem na dnešek spala 3 hodiny, tak jsem kožená midy.. no to mi povídej.. já jdu na zkoušku příští pátek, tak taky nevím co si tam nechám utvořit.. ja_fi: já jsem pro dejlší rukáv.. jinak malá je roztomilá ;-)
Odpovědět
holky jinak jsem do alby hodila foto mé mani..včera jsem si hrála.. tedy byla to jenom taková rychlovka, tak kvalita nic moc (láknuto v rychlosti a nemám udělanou kůžičku), ale prostě jsem zjistila, že si mani udělám sama na svatbu a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopo .. tak jsem dočetla, co jste tu řešily. Taky budu mít mytru, kámoška mi jí, zlato, sehnala od tety. A přes to jen stříbrnou mašličku a ozdobnej špendlík, viz. album. Za kytky dám něco přes 7 tis., ale mám v tom krom všech kytic a korsáží ještě velkou vazbu na výzdobu kapličky, něco malýho placatýho na svatební tabuli před novomanžele, kytky do váz na stoly a kytky na výzdobu lavic v kapličce. No a všechno bude tmavý kaly/černý peří. Jo a kytky si taky budu vyzvedávat den předem .. protože si je nechávám vázat v Praze, takže ject pro ně v sobotu ráno 120 km .. to nevim, koho bych tam hnala. Dám je k sousedovi do chlaďáku, mám obr .. je to řezník :-D Od rána se u nás maká, přivezli dříví, tak ho M. s tátou skládaj, aspoň že už nejsou takový pařáky a ani neprší.
Odpovědět
Profilova fotka
Brou, já myslím, že to stačí a vypadá to dobře! :-) A jestli je to jenom narychlo, tak to potom bude vypadat ještě líp, až si na tom dáš víc záležet. Ale aspoň ušetříš nějakou korunku. :-) A koukala jsem, že máme asi stejný snubák! :-D Lucinko, už mi ty vaše ceny ani nepište! :-D Nebo začnu závidět! :-D Nedá se zkrátka nic dělat, budu to mít holt dražší! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Laney a tu mašličku k té myrtě si tam umotáte sami? Jinak jsem koukala na ten tvůj účes - nádhera!!! :-D Vypadá to fakt skvěle a s těma kalama to bude opravdu úžasné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verunka_berunka: Jo, ty mašličky jsem dělala já sama. Je to sešitý stříbrnou nitkou a pak jen propíchnutý a připíchnutý k myrtě ozdobnym špendlíkem.
Odpovědět
Profilova fotka
verunka_berunka: A díky za pochvalu účesu :-D Ještě jich máme v plánu několik vyzkoušet .. ale nějak se nám čas krátí ..
Odpovědět
verunka: děkuju ;-) ... fakt jo.. tak to je dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, koukám že probíráte kytičky :) my si je vyzvednem ten den ráno, teda asi ženich :) a vývazky budem mít i s myrtou, tu přiveze babička. miso, ty botičky jsou fakt nádherný! takový bych taky brala, ale nikde jsem takové neviděla, odkud pak je máš? :-) jafi já jsem tedy pro kratší rukávek, přijde mi to jemnější, romantičtější..
Odpovědět
Ahoj holky, brou: mani je dobrá, klidně si ji sama udělej veru: to je cena za bydlení v Praze, sice víc práce, možností a výběru, ale zase všechno dražší Holky, někdo tady asi před týdnem psal, že dělá zapečenou brokolici s klobáskou, můžete mi napsat recept do ip? Už mi na té rodičovské docházejí nápady na vaření a brokolici máme rádi. Díky!
Odpovědět
Článek se načítá
misaroz: to jsem byla já.. ;-) jasan pošlu.. je to fakt jednoduché.. rychle a strašně mi to chutná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy, hodila jsem do alba přítelovu kravatu. Mohly byste mi jí prosím prosím zhodnotit?! Přítel se bojí, aby nevypadal jako "gay"... :-N Mě se ale líbí a přijde mi, že se hodí i k olbleku. A navíc k mým růžovým růžím... :-)
Odpovědět
ahojky, verun pěkná, a proč by měl tak vypadat? .. vždyt tam té růžové zase tak moc není ;-)
Odpovědět
verunka: "gey" by měl vidět jaké nosí můj přítel kravaty..on nosí docela často oblek, takže kravat má zásobičku.. tahle jeho je naprosto v pohodě.. hele jestli se barevně hodí k růžím, tak není co řešit ;-) kravata k obleku vypadá pěkně..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky dočítám Veru máš pěknou bižu to jsi si dělala sama. Vypadá to pěkně. A oblek s kravarovu super. Holky jdu na poradu - včera jsme s nastávajícím řešili situaci s počasím a trochu jsem ho nahlodala zda by nebylo lepší si vzít jen kalhoty a takovou tu košili přes kalhoty. Protože jsem mu říkala že v tom vedru by nemusel mít sako stejně nebude mít kravatu ale jen rozhalenku. Tak se trochu příčil, protže on je takový jako že když svatba tak oblek. Nevíte o nějakém e-schopu nebo někde třeba v Praze kde by se taková košile dala sehnat.
Odpovědět
dalfy: tojsmplánovala taky, ale rodiče řekli, že aspon na ten obřad by to sako mít mohl, tak jsme usoudili, že bude a pak ho stejně sunda, ale tu chvíli to vydrží a když oblek zkoušel, tak se v něm cítil i skvěle a az tak moc nenamítal, tak pokud i ten tvůj chce oblek tak ho nechej .. stejně v něm nebude celý den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju moc!! ;-) Asi mu to dám přečíst, pže jsem mu taky říkala, že tam té růžové není moc a navíc je tmavá a ještě šmrnclá černou. Snad se s ní ztotožní! :-D Dalfy, sama opravdu nééé! :-D Bohužel takhle šikovná opravdu nejsem... :-| Bohužel o ničem nevím, ale souhlasím s tím. Taky jsem skoro manželovi říkala, že se v té košili a obleku asi upeče. Že si měl možná alespoň koupit košili s krátkým rukávem, aby se pod tím sakem neupekl...
Odpovědět
verun: no já jsem zkoušela na toho mýho vyloženě růžovou kravatu takovou tu sladkou světlou a tu mi zamítl, taknakonec má modrou, ale věřím tomu, že kdybychom narazili ta tuto tak by mu nevadila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verunka_berunka: Mně se kravata taky moc líbí, líbila by se mi i růžová .. nepřijde mi to "teplý" .. nic proti nikomu .. Když se to vhodně zkombinuje, tak to je fakt moc slušivý!
Odpovědět
Profilova fotka
holky asi máte pravdu tu chvilku to vydrží a pak na focení stejně chci aby byl bez saka. A jelikož košile nosí max. krepové letní tak by stejně byla další položka navíc. Nechám to tak. Veru ale je pěkná. Mě se takové sady líbí ale u mě to je pasé musím mít jednoduchou bižu, mám moc zdobené šaty na hrudi
Odpovědět
laney: přesně tak.. jde o kombinace.. já když jsem s přelem začala chodit, tak jsem mu po čase udělal vítr v šatníku 8-) jako věci se mu i líbíli, ale prostě si to sám neuměl zkombinovat a ani mi si to sám nekoupil..a když v tom vyrazil do práce a tam mu to holky pochvalovaly, tak prostě klasickej mužkej.. takže teď fakt chodí v barvách a nebojí se toho..
Odpovědět
verunka: mě ta kravata vůbec teploušská nepříjde, té růžové tam moc není a je pěkná :-)
Odpovědět
holky jak řešíte spodní prádlo pod svatební šaty? ... v salonumi řekli, že nemusím pod šaty mít ani podprsenku ... co myslíte? je to dobrý nápad nebo simám radějikoupit nějakou samoržící ... mám doma freebru je silikonová lepíci taková vycpávka jako by .. ale nějakji nemuím pořádně nasadit nebo mám špatnou velikost ... tak ted nevím, jestlimámkouknout po nějaké bez ramínek a nebo jít nahoře bez:)) :-(
Odpovědět
jajaba: Já podprdu mít budu. Koupila jsem si bílou korzetovou.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky korzetovou a pak připnu ramínka a budu nosit i normoš
Odpovědět
holky, vy co máte šaty z půjčovny, na kolik vás vyšlo půjčovné?
Odpovědět
suprový nápad na zdobení aut http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
midy: mě vyšli na 4990,- a mám je půjčené od středy do pondělí ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?