Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Já si říkám, že si tím nenechám zkazit svatbu. Ale člověka to mrzí .... No jo no ....
Odpovědět
Profilova fotka
holino-nemáme náhodou stejnou tchýni-já jen že jakobys psala o té mé-nerada bych o ní mluvila špatně,ale bohužel je to tak.A vnuk-no jakoby nebyl....Stejně jako prvního syna upřednostnuje i prvního vnuka.Takže na výlety a procházky bere jen toho druhého...A s tím oblekem-naprosto přesné-až na toplacení,to bysme nemohli od ní čekat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jen nakukuju než půjdu do hajan... veronika: nám taky o víkendu řekl manžel přítelovi sestry, že nám na svatbu nejde, jelikož mu prý nedají volno... je to jasná výmluva, ale co...já už se tím trápit nebudu...aspoň můžu pozvat někoho kdo to s námi bude chtít oslavit... ;-) ale taky mě to pěkně zamrzelo a nemohla jsem to překousnout... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
michaela: no jak tak koukám, pěkný trable jsi měla :-| budu držet palečky, aby bylo jen líp a případná operace počkala až po svatbě....
Odpovědět
Profilova fotka
veronika.deskova-jak píšeš,nenech si to pokazit.Já byla ze začátku tak hloupá a probrečela dost dní nad tím jak mě mrzelo,jak naši svatbu bere jeho rodina-jako oslavu narozenin-né li méně....Takže jsem se zakousla a už tohle neřeším,kdo nechce jít at nejde...bavit se budeme tak jako tak a nejde o lidi jde o nás-o mě a ho-a syna
Odpovědět
Pajik, ano - stejný případ. Oznámení mají od února. Co dodat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83 -taky moc děkuji-udělám co bude v mích možnostech-pan doktor určo pochopí že nevěsta s hemokruhem nebude působit esteticky :-)
Odpovědět
mich - :D že by?? no jestli to chápu tak tvoje tchyně upřednostnuje svého prvorozeného syna ..... ta moje zase svého druhorozeného ...prvorozený (nastávající manžel) je prostě celý otec - Dan - její druhorozený je celý po ní takže to je super a je prostě celý střed světa ¨takže asi o jednu a tutéž osobu nepůjde no nic jdu do hajan Krásný večer, dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
veroniko...kdyby od února...vědí do od loňského srpna... :-p ale co, hoďme to za hlavu....nenecháme si tím kazit náladu, bavit se můžeme přece i bez nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino -chápeš naprosto přesně,tak krásné sny
Odpovědět
Taky se loučím. Dobrou noc. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky jdu pá...dobrou noc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veronika.deskova-taky dobrou,taky letím.
Odpovědět
lucinak: krásné prstýnky x-) holino: taky jsem nikdy nebyla cíťa, ale teď před svatbou mě dojímá skoro všechno, asi budu taky ubulená nevěsta :-D
Odpovědět
Jina dobré ráno holky :-) Už mám zajištěnou kytičkuuuu bude z rudých růží a bílých kal, mírně převislá :-) a matky dostanou malé kytky z drobných bílých gerber :-) taky jsem dodělala poslední 2 jmenovky a upravila zasedací pořádek (snad už naposled)
Odpovědět
Dobré ráno. Ani se mi nechce věřit, že od soboty za 14 dní je svatba. Ufff. Ještě jsem si nekoupila boty na přezutí ... budu se muset po něčem poohlédnout. Midy, ty jmevoky jsou fakt originální - dáme tě do guineessovky beremka :-)
Odpovědět
veronika: :-D :-D :-D musíš ale nejdřív navrhnout adminům, aby tu gunnessovku udělali :-D letí to jak blázen, ty přípravy mi budou chybět ;-(
Odpovědět
Dobré ráno, holky, jak vás tak čtu, tak zjišťuju, že mám super tchýni. Sice trochu hlučnou, na můj vkus, ale jinak je bezva. Ale je fakt, že přítel byl taky otloukánek a nejmilejší byla sestra a pak druhý brácha (nejmladší, jsou tři sourozenci). Přítel se ale vzepřel, umí se o sebe postarat, má prvního vnuka a žení se - takže jsou teď vztahy velmi dobré. Snad to tak vydrží. Jdu za upírkem, zas má svůj den :-(
Odpovědět
Já si na tchýni taky nemůžu stěžovat, sice se nám taky snažila mluvit do svatby, ale pak zjistila, že nemá vůbec přehled a nechala toho (je už 17 let doma a stará se o postiženého syna). Ale s tchánem a švagrovou se asi vztahy už neurovnají. Dnes jsem ráno tchána potkala, jel na kole ze sklepa, kupodivu vypadal střízlivě.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko tak co se týká tchýně - vztahy byly dřív lepší ale od doby co jsem řekla co si myslím o určitých rodinných záležitostech a ona řekla co si myslí o mě tak máme vztahy chladnější ale normálně se bavíme a tak ale já říkám mám ráda svou tchýni a tchána a jsem ráda,že bydlí asi cca 20 km od nás že je navštívíme ale pak jedem v klidu domů. :-D Včera jsme celé odpoledne oběhávali další restaurace apod tak uvidíme.
Odpovědět
my se s tchánem ani švagrovou nenavštěvujem. Náš poslední kontakt se švgrovou byl u přítelovi babičky (ti ji pustí jen na dvůr, do domu ji nepouští) strčila před nás Natálku (její 3-letá dcerka) a čekala, že roztajem a pozveme je na svatbu... Tak jsem zvědavá, jestli se tam neobjeví i když není zvaná...
Odpovědět
Profilova fotka
holino, moje máti byla taky naštvaná, že bude babka, dokonce nám řekla: no to jste se mi odvděčili... probrečela jsem celý těhotenství, divím se že malá je taková veselá :-| veru taky si říkám že si to nenechám zkazit, ale je to těžký když cokoliv vidí, tak zkritizuje, říká že řeším blbosti místo vážných věcí, přitom je všechno vyřešeno.. ona ví prostě všechno nejlíp, to s ní navíc bydlíme. zatim.. bože holky já si to tak chci užít..
Odpovědět
Profilova fotka
midy to je docela srandovní, když si to představím :-D :-D
Odpovědět
vuruk: jsem zvědavá jestli ta naše svatba bude spíš tragedie nebo komedie :-D Jinak organizátorku nakonec mám, možná mě i nalíčí, jestli budu moc nervozní, abych si náhodou nevypichla oko řasenkou :-) jo a navíc je to zdravotní sestra, takže má kdo křísit lidi, kterří omdlí až mě uvidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-) Letem světem jsem pročetla o protivnejch tchýních nebo i bližších rodinnejch příslušnících .. hmm .. bohužel tyhle lidi si vybrat nemůžem, tak to musíme zkousnout ;) Od toho tady je přeci diskuze, aby sem šel člověk s problémem, strastí, radostí .. holky tady se to rozemele a rozpustí ty problémy 8-) El byla poprvé včera venku večer, když zapadlo sluníčko .. tak si ještě vyspává, se tak někdo má. Malej už tu tancuje .. takže je veselo. Musim se taky dokopat a dodělat svatební oznámení, ještě mi jich asi 5 chybí .. jsem hrozná. A to máme měsíc před svatbou :D
Odpovědět
laney: taky si pořád říkám, že mám měsíc před svatbou, ale jak dnes psala verča, v sobotu to budou už jen 2 týdny :-D jinak je super, že El už mohla ven :-)
Odpovědět
ahojda holky.. tak jsem prolétla poslední diskuzi.. no já mám tchýni i tchána fájn.. mají své mouchy, ale jde to.. ale jsem ráda, že nebudeme bydlet u nich.. protože to bych nedala. Jinak co se týká reakcí na mimča, tak to je mazec.. u nás se už všichni těší.. už by neraději, když bych zítra rodila :-D .. svatbu bychom ani dělat nemuseli.. hlavně to vnouče :-D dneska jedu pro naše a ségru na letiště.. vracejí se v 1 ránu :-( takže.. než se vyprdelí s kurfry.. a než dojedeme domu, tak jsem v posteli tak v půl třetí.. a v 7 vstávání.. to bude pátek v práci prima :-D
Odpovědět
dobre rano holky :-) u nas se dneska chrnelo do pul devaty! neuveritelny! teda docetla jsem tchyne a fakt nezavidim. ja si naprosto nemuzu stezovat. a doufam, ze jsem to ted nezakrikla ;-) u nas by byl spis opacnej problem - tchanovci jsou hodni az moc :-D ale jsou od nas fakt daleko, takze je vidime tak dvakrat do roka, zato na ca mesic. negativni reakci na pozvani jsem zatim myslim nemela... se fakt snazim zvat jen ty dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak moji tchanovci jsou super,moc hodni ale bydli fakt daleko, ve Spanelsku,takze je vidime tak jednou do roka.. holky ja uz zacinam pekne plasit a panikarit, svatba je za 2 tydny a jeste toho je tolik na praci! Pristi sobotu letime domu, takze mam ted tyden to vsechno zabalit, dokoupit posledni drobnosti, furt se desim ze neco zapomenu a ze se nevejdeme do kurfu, uuuaaaa :-o :-. musime udelat zasedaci poradek, jmenovky na stul, dokoncit playlist na hostinu, pripravit karaoke..boze muj!
Odpovědět
bluejay: klid.. klid ... klid.. ;-) neboj se.. to všechno v pohodě zvládneš.. fakt je ještě času dost.. a tohle už jsou jenom takové kosmetické věci.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?