Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
laney: super! tak jedny jsou uz na ustupu! ted aby ty druhy prosly taky tak hladce! nestovice u dospelyho chlapa muzou zpusobit neplodnost, ne? nebo si to pletu s nejakou jinou nemoci??? picasso: me se tam v tom albu libily i dalsi... jen ttreba ta mrnava misticka s piskem, to je podle me akorat tak o tom, ze nechytis na poprvy prstynek a uz se machas v pisku a lovis... proto bych ten pisek az tak nemusela.. me se tam libil i ten tacek s bilym latkovym ubrouskem, pres nej dva tulipany a mezi tim jen tak dva prstynky.. jednoduchy, hezky, zadnej pisek :-) jen nikde nebudu mit ty tulipany.. ale to by mohlo vypadat hezky i s ruzema..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Jo, jsou to neštovice, máš pravdu. Tak my už teda další děti neplánujeme, ale i tak je to u dospělýho prostě blbý. A co prstýnek zapíchnout do rozkvetlý růže? Udělat třeba takovýho "ježka" z růží (napíchat do tý tvarovací pěny), dozdobit mašlí třeba a do toho prstýnky do těch růží .. http://www.idmphotos.com/Wedding_Ring...
Odpovědět
Profilova fotka
http://2.bp.blogspot.com/_4LhMEfpMV2U... ha ha .. i takhel to jde :D
Odpovědět
laney: :-D ten golfovej je vtipnej :-D ja uvazuju, ze koupim jednu ruzi, pichnu ji bud do pisku, nebo do ty penovy hmoty a dozdobim psim vinem co nam roste na zahradce.. nejak.. asi.. uvidim.. jestli vubec, protoze mi pak doslo, ze ta nase nejstarsi druzicka ma brasku rok a pul taky a toho urcite povede za ruku... tak nevimm, jestli pro ni vubec ty prstynky budou vhodny do ruky.. takze se na to mozna vykaslu uplne!
Odpovědět
ja_fi: Já to myslela ze srandy. Klidně si to pořiď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: http://blog.bridesmaid.com/ringbearer... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Tak to mi nějak uniklo, kdo mi ponese prstýnky. El chce házet okvětní lístky prej a navíc asi taky povede bráchu.
Odpovědět
picasso: ja vim ;-) a fakt klidne poridim :-D jen to mozna bude fakt zbytecny.. laney: no to uz abys zacala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://ny-image1.etsy.com/il_fullxful... tohle je taky moc pěkný, ale kdo to tam bude rozvazovat?
Odpovědět
laney: my nesmime prave nic hazet.. prej to svatby moc nedodrzujou, a oni jim v ten den uz ani nic nereknou, protoze okrikuj svatebcany tu ryzi prosimvas neeee! :-D no, myslim, ze nic hazet se vztahuje i na okvetni listky... jezis, dite se mi naucilo lizt na vozejk nahoru a na me a na stul... boze!
Odpovědět
ja_fi: až vyroste bude horolezec :-D Na Janohradě se taky nesmí nic házet, tak budou bublinky :-)
Odpovědět
ja_fi: no tak to je prima.. budou mít z mamky horolezckou stěnu pro začátečníky :-D šikula... jo vidíte.. já tam prstýnky asi svědkyni...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: Z toho prcka něco bude :-D A jinak jak píšeš, tak zákaz házení je skoro na všech hradech a zámcích, ale řekla bych, že i když třeba budoucí manžele to vědí, tak lidi, co přijedou s kilem rejže na svatbu to nevědí a neřešej ..
Odpovědět
brou: no vidis, svedkyne je muze nest... jen ta nase asi taky povlece za sebou rok a pul staryho prcka :-D :-D :-D jsme mely stejnej termin, jen ty dvojky se rodej holt chvilku driv :-D
Odpovědět
laney: tak to ja jsem zodpovedna a hodlam pozadat svedkyni a jeste jednu kamaradku, aby to rozhlasily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vida .. a problém vyřešen .. taky je fouknu svědkyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Já ani tak nemyslim svatebčany .. těm to ti zodpovědní určitě řeknou 8-) to je mi jasný. Ale třeba lidi, co se jen tak přijedou podívat na obřad a nemaj o tomhle ani tucha. U nás si asi můžem házet, stejně to pak půjdu uklidit já :-D
Odpovědět
já myslím, že u svědky u nás budou na nejlepším místě ;-)
Odpovědět
laney: u nás by se to muselo uklidit hned po obřadu, ikdyž představa svatebčanů klečících v trávě a sbírající plátky růží nebo rýži není zase tak špatná, aspoň by se zabavili, než se odfotíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: No jako vyplnění času při focení to fakt neni špatný. A pořiďte si svatební holuby, oni s rýží píchnou :-D
Odpovědět
laney: :-D :-D :-D když si vzpoměla ty holuby, známí byli na svatbě, kde taky nevěsta s ženichem pouštěli holubi, jenže ti polovinu svatebčanů posr... tak byli naštvaní
Odpovědět
laney: :-D :-D :-D to uz by bylo uplne pohadkovy :-D byste mohli tu ryzi namichat treba s cockou nebo popelem :-D
Odpovědět
midy: no jo není nad to mít na svatbě tahle zvířátka :-D
Odpovědět
midy: kámoška ta zase trvala na tom, že chce na svatbu své psi... ty byli chudáci z toho všeho docela takový oblblý, že na všechny skákali.. a bohužel zrovna jí potrhali dárbky šaty.. takže nic moc..
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem včera dodělala a vytiskla sv.noviny, 490 papírů oboustraně, ufff. Byla to fuška. Dneska nebo zítra je musím svázat. Jinak nevím, zda jsem psala s tou košilí .... včera jsme si nechali vrátit peníze. Paní by jí teprve objednávala, přitom tvrdila, že je na cestě. Nešlo to hladce, ale dostali jsme to z ní. Tak doufám, že už problémy jsou za námi. A hezké chvíle před námi :-)
Odpovědět
Jo, děvčata. Já mám jen mladšího bráchu, ale učil se hrát na klavír. tak nastávající vymyslel, že by nám tam mohl hrát a k nástupu Kočka leze dírou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pořád přemýšlím jak vyplnit čas při našem focení :-) a sestřenice mi říkala, že její kamarádka dávali na svatbě takový malý dotazník. Třeba oblíbená barva, nějaké otázky o snoubencích a bylo tam i kolik kg váží. A nikomu to nebylo divné. Ale oni pak vyndali váhu a řekli že každého převáží a za každý kg rozdílu dají třeba 50kč. :-) co vy na to? a pak řeším knihu hostů, možná bych jí chtěla ale nechci jí objednávat z netu a tak sem koukala ve fotolabu že prodávají fotoalba jen s tvrdými listy, bez těch trojúhelníčků na fotky tak buď koupit to. A nebo mě napadlo nechat si svázat prázdné papíry jako bakalářskou práci. na desky mi natisknou co chci a uvnitř může být prázdno. Co byste vybraly vy?
Odpovědět
Nic děvčata, loučím se. Zatím pa :-)
Odpovědět
Já koupila v knihkupectví svatební knihu za 199,- Kč. Má trvdý desky, a listy uvnitř jsou hezky potištěné a leské - kvalitní papír.
Odpovědět
pelu: ja nevim, jestli by ta vazba nebyla zbytecne draha... myslim, ze album by nebylo od veci... :-) nebo ted uz zase nevim kdo tu mel super napad - paspartu, fotku doprostred, ostatni se upisou nekde okolo te fotky... misto svatebni knihy.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?