Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
hm a já po příchodu od kadeřnice budu čumákovat doma a čekat až mě vyzvedne řidič a asi budu nervit, jestli vše probíhá jak má... :-D
Odpovědět
dalfy: no tak teď jsi mě pobavila, tak hlavně, že přítel má v tom harmonogramu jasno :-D to je tedy řízek :-D ja_fi: hele to záleží na tobě.. já bych asi zůstala v tom hotelu kde budete nocovat... a přijela bych prostě se vší parádou a načinčaná až na místo obřadu ;-) jinak se budeš ráno střesovat s přesunem... a hlavně ti to nedá a budeš se furt zajímat jestli vše připravují jak mají atd... je fakt, že já razím také teorie, že sama si vše zařídím a udělám nejlépe, ale prostě chci si to užít a ne s uhnat a stresovat.. tak co.. ono to prostě vše nějak dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje představa je,že já budu sedět budu se nechávat česat a líčit a úkolovat případně budu z této pozice :-D ale ne vážně,mám kamarádky jedna bude mít na starosti lom a jeho organizaci a druhá to zvládne u nás doma kolem aut apod.
Odpovědět
Profilova fotka
brou jinak on není řízek jen jeho láska ve svému čtyřkolového miláčku mi občas přijde poněkud zvláštní :-D
Odpovědět
ja_fi: Tak to jo :-D A brala bych tu druhou variantu taky :-)
Odpovědět
midy: tak zase, doma muzes cumakovat na brms ;-) budes mit online podporu ;-) :-D v hotelich byva wifi,... ze bych vzala notase.. :-D dalfy: tak ja jsem teda puvodne planovala, ze do toho "naseho" hotelu pujdu rano z domova (jeste nebyla varianta spani jinde), tam se sejdu se svedkyni, s kamoskou co mi bude fotit pripravy, s vizazistkou, s kamoskou co mi sije saty a pomuze mi do nich (ona to jeste nevi :-D), a ze si tam udelame takovou damskou jizdu s trosickou sampusu, ja se budu kraslit, s holkama drbat... cas bude (obrad je az v 13, sraz s rodinou v hotelu v ca 1130)... a budu je prilezitostne ukolovat drobnostma jako zkontroluj prosim tohleto a tamhleto... pak do toho vlitla jina kamaradka s tim navrhem spat u nich v hotelu uz noc dopredu :-D a vubec..
Odpovědět
holky.. mě zase minule dojala tchýně.. prý jestli bude u nás někdo, kdo to tam bude mít na starost, že ty lidi se nebudou znát atd. NO A JAKO CO?? tak prostě jednou to je rodina, tak se prostě představí... moje rodina si prostě nepotrpí na nějaké velké oficiality a jsou prostě všichni takový v pohodě.. hned se prostě s každým seznáměji atd. od přítele brácha a ségra to mají hozené spíš takhle.. ale ten brách od tchýně a i ona jsou prostě takový nudný... ach jo :-| no fakt bude akce...už ať to je za námi :-D jinak u nás to bude mít na starost ségr, mamka a svědkyně .. asi holkám ukážu fotky, aby ty lidi znali a mohli se jim věnovat, tak jak si představuje tchýně :-D
Odpovědět
picasso: ehm, ktera je druha? :-D :-D dalfy: no jo no, chlapi a auta.. :-)
Odpovědět
brou: vylep ty fotky na nastenku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: no nebo jim připravím štítky, kde budou jmenovky a u vstupu si jí každý vezme... :-D
Odpovědět
jeeej, holky, my chteli teda hlavne korunky, ale nakonec jsme tu karticku s basnickou o penize nikomu nedavali... a uz vim, jaky budeme mit dva dary! jeden bude let balonem a druhej navrh detskyho pokoje od nejaky designerky :-) potrebujem udelat pokojik pro mimis - je to zatim spis skladiste.. juchu!
Odpovědět
ja_fi: hm, tak to jsou hezké dárky.. let balon je pěkně drahý.. a návrh od designera taky, takže si myslím, že vás má někdo pěkně rád 8-) sestřenka koupila let balonem příteli (už manžel) k vánocům a strašně se jim to líbilo..
Odpovědět
Článek se načítá
ja_fi: jinak tohle dostat my.. tak to by byla radost.. oba závratě.. takže bychom to asi proseděli v koši na dně.. a to bychom se ještě drželi něčeho křečovitě, kdyb se náhodou probadlo dno koše :-D
Odpovědět
já naštěstí závratě nemám, ale i tak nemám ráda výšky, hlavně dyž vidím dolů. Pro mě je ideální lozit v jeskyni, tam na dno pŕopasti nikdy nevidím :-D
Odpovědět
no, oba ty darky byly nastesti konzultovany dopredu :-) jeden teda konzultovanej a druhej vznikl na zaklade naprosto nevinny diskuse, jak budeme delat pokojik pro mimis (vlastne na to bysme sbirali korunky) a kamarad jeden ma krasne udelanej byt od kamaradky designerky, tak ji oslovil a klaplo to :-) ja teda zavrate jako takovy nemam, ale treba na eiffelovce mi nebylo dvakrat dobre :-D
Odpovědět
ja_fi: Eiffelka.. hm druhé patro.. dál mě nikdo nedostal.. a už tam jsem si připradala jako na svém životním maximu :-D chtyli jsme tam parádní vítr.. takže fakt jsem tam málem vupustila duši.. jsem čakala totiž, když to to vítr vyvrátí :-D
Odpovědět
brou: no hele, tak nejak... ale treba v letadle mi nic neni :-D
Odpovědět
ja_fi: letadlo to je pro mě kapitola sama pro sebe.. já té hromadě šrotu prostě nevěřím a nechápu, jak se může udržet ve vzduchu.. a vždycky čekám, kdy nám upadne křídlo... no jako fakt já a lítání...
Odpovědět
brou: to mi připomnělo... kamarád letěl s otcem na dovolenou (oba strojaři) a jeho otec se podíval na křídlo a na celé letadlo pronesl: "jé tam chybí nýty" pak se polovina letadla modlila, aby doletěli...
Odpovědět
midy: toho bych chtela nekde potkat :-D :-D brou: me litani naprosto nevadi... jednou jsem mela kdysi dokonce moznost letet v prtavym vrtulniku, tak to bylo taky super. jen teda pravda, vsude me "chranilo" sklo okna.. v balonu nebude nic, jen vzduch.. tak snad mi blbe nebude :-D
Odpovědět
Hezký večer děvčata. Sleduji předpověď počasí na začátek srpna: Prvních deset srpnových dní by už ale mělo být polojasných, přeháňky a bouřky se vyskytnou jen místy. Přes den se mohou lidé těšit na letních 23 až 29 stupňů Celsia, v noci však bude mezi 16 a deseti stupni.
Odpovědět
Jak jsem psala dnes ráno s tou košilí. Tak to vyvrcholilo následovně. Košile měla přijít tento týden, že je na cestě. Nicméně dnes paní volala, jakou že to velikost chceme??? takže jsme tam jeli, trvali na vrácení peněz. Už nám došla trpělivost. Nový závoj se mi již šije. Košile bude nakonec půjčená. Takže toto vyřené x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo doufám teda že bude hezky ještě další 3 dny potom :-( Jinak máš moc pěkný šaty a moc pěknýho ženicha :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsichni, nakratko nakukuju :-)
Odpovědět
jeeeeeeeee ahoooooooooooooooooooooooj :-)
Odpovědět
Vuruk, díky za pochvalu. Jinak mažela po svatbě do bazárku nedám a šaty jsou z půjčovny :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: huraaaaaaaaaaaaaa, starousedlice tu jeeeeee :-) :-D Pokazdy kdyz jsem prijdu, tak tu ze starousedliku skoro nikdo neni :-D
Odpovědět
nuuna: my jsme se rozrostli a nove prirustky jsou uplne stejne ukecany jako starousedlice :-D jak v praci?
Odpovědět
Profilova fotka
Verco: škodaaa !!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: v praci me zacali strasit tim, ze ze me udelaji property managerku :-D :-N Nu, koukam, citim se tu skoro cizi, jak nikoho neznam :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?