Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
holky extra studene piti v tom vedru stejne neni zdrave ;-)
Odpovědět
mě teď napadlo, že bych to vyřešila, jak na táboře, dala bych to chladit do Dyje, snad by s tím neuplavala nějaká labuť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi to dále do takové té tašky s těma deskama a pak těsně před svatebčanama to kamarádka vyndá na stůl a basta. Nejhorší jsou takovéhle maličkosti a člověk se úplně zadrhne.
Odpovědět
dalfy: ja bych se takovyma malickostma moc dlouho nezabyvala.. fakt to moc neres. s nekteryma vecma proste moc nenadelas ;-)
Odpovědět
http://zpravy.idnes.cz/letni-pocasi-n... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě se počasí líbí co se týká teplot ale ty bouřky už ne
Odpovědět
dalfy: tak zalezi jaky bourky... ja ted nevim - vy mate hostinu venku? my mame sal plus predzahradku na betonu, takze nam pripadna bourka fakt nevadi, spis to bude prijemne zpestreni :-)
Odpovědět
ja_fi: sakra je to tam jenom do 20 srpna... :-D tak doufám, že toho 21 to ještě taky bude solidně..
Odpovědět
u budem moct pouštět lampiony, když bude horko a sucho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi - obřad máme velku a pak večerní grilování venku (popř. uvnitř)
Odpovědět
Ahoj, holky. Tak jsme se vyspinkali po noční a opět v plné síle :-) S tím počasím jste mi udělali radost. Já doufám, že ty bouřky přijdou odpoledne nebo večer a to už mi bude šumák fuk :-D misaroz: supeeeeeer, to je dobře, tak ať mimi prospívá :-) tradice: U nás jen to, že ženich nebude spát s nevěstou noc před svatbou (ani v pokoji :-) ), neuvidí ji do obřadu (tak to mám namyšleno já :-) ), zameteme střepy a tím to končí :-) k těm lampionům: Mě se moc líbí, ale pouštět nebudeme, pač by jsme ani nemohli a hlavně, co jsem slyšela o ěch požárech, tak už vůbec nic :-|
Odpovědět
Tak kdo má stejné datum, máme to za 17 dní!!! Nikdy bych nevěřila, jak to půjde rychle :-)
Odpovědět
Článek se načítá
picasso: letí to jak blázen, začínám být nervozní
Odpovědět
midy: Já už kupodivu ne. Jak jsme zamákli a spousta věcí (teda skoro všechno) je už zařízeno, tak se začínám i těšit :-D
Odpovědět
Jinak, učinili jsme nakonec rozhodnutí ohledně hudby. Nástup: http://www.youtube.com/watch?v=maAyfc... a jinak klavírní podtón a nebudeme řešit hudbu na určité pasáže :-)
Odpovědět
taky už chci mít vše zařízeno, ale slyším jen "však je čas" skoromanža radši buší na domku, než aby se mnou zařizoval něco kvuli svatbě
Odpovědět
midy: Tak to u nás probíhalo zrovna tak, pak se zjistilo, že jen měsíc do svatby a skoro nic není hotové, tak se na to najelo a bylo. Já nic nezařizovala sama, aspoň to hlavní ne :-)
Odpovědět
picasso: jeeej, ta je moc pekna,... a smutna!
Odpovědět
picasso: já zařizuji sama tak polovinu věcí, přítele musím hrozně přemlouvat. podle mě 17 dní není moc, ale on má čas... ještě nemám ani vybranou kytku, vím co asi chci, ale nevím, jestli mi to uvážou, taky ještě nemáme vybrané jídlo na hostinu, rozdané oznámení, které se má rozdat měsíc předem...
Odpovědět
ja_fi: smutná? podle textu je to fajn. Já totiž, když si vybrala hudbu na nástup, tak to pokaždé (po přeložení textu) bylo o smrti :-D midy: tak to není hodně a na to, co ještě nemáte, už je to drsný :-) No, já byla taky nekompromisní. " Chceš se ženit a máme malou svatbu, tak co můžu, zařídím, ale určité věci zařídíme spolu. Honit to 14 dní před svatbou nebudu, to ji radši zruším" A jak to všechno hned šlo :-) Ale jinak skoromanžel se tváří, že všechno časově vyšlo. Což tak nějak jo :-D On má, mrška, vždycky štěstí. S rezervací termínu. Pořád jsem ho uhněla, abychom si zamluvili termín, že u nás v práci budeme vypisovat dovolené, pořád je čas. Pak jsem mu přinesla dva termíny a on: ůto si děláš srandu?" Já: "Ne" a co myslíte? Oba dva termíny měli na našem místě volné, ještě jsme vybírali které :-D
Odpovědět
picasso: já si myslím, že to zvládnem, ale už to chci mít z krku a ne stále poslouchat, že je čas. už se chci taky jen těšit na svatbu a ne se nervovat, jestli skoromanžu k něčemu dokopu. Zítra má volno, tak se pojede vybrat kytka, ale on o tom ještě neví (chci, aby jel se mnou protože ji bude vyzvedávat) a pak může rozvést aspoň část oznámení (ale k tomu ho asi nedokopu).
Odpovědět
midy: Určo. my teda oznámení nerozváželi. V tom jsme měli výhodu. Kdo jde na svatbu, ten dostal nebo mu bylo zasláno :-D
Odpovědět
picasso: já už jsem uvažovalal i o variantě, že se rozveze ss výslužkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak poslední příspěvky když čtu tak to je jak přes kopírák u nás doma. Kdybych nepřipravila pro jeho kamarády oznámení na stůl tak prostě je neponese. A nakonec mě dojal, když řekl,že se to může dát s výslužkama. Tak mu říkám ne každý bude mít v pátek 13.8. volno aniž by si to třeba v práci zařídil pokud se dělá na směny. No bez komentáře. Každý den mu připomínám,aby se zeptal na stan - a dodnes nic prý času dost. :-D
Odpovědět
picasso: tak smutna nebyl uplne spravnej vyraz... spis jako melancholicka? nebo to ani tak neni uplne presny.. proste jako dojak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
můj nastávající vše bere tak jako ono to nějak bude ale co ví na 100% že ještě než ve svatební den vyrazí pro kytky a pak teda k jeho rodičům tak si doma (jako u nás doma) musí ráno umýt auto a naleštit) - nad tímto uvažovat v neděli při obědě :-)
Odpovědět
hm, holky, ja mam zase dilema... (trosku zmenim tema..) vypada to, ze budu mit dve moznosti, obe hotelovy. vecer asi zmizime do jednoho hotelu s pritelem, abychom se vyspali na ten den D a nebyli doma v tom hokeji.. Rano pritel odjede dom, oblect se a pod. A ja... Bud muzu zustat v tomhle hotelu (centrum prahy) a tam se pripravit, obleknout, ucesat atd., a odtamtud uz v plne parade dojet do "naseho" hotelu, kde budeme mit vsechno. Nebo rano odjedu do "naseho" hotelu a az tam se oblect, ucesat... argument kamaradky z toho hotelu v centru: mas si ten den uzivat a ne se stresovat s tim, jestli je vsechno zarizeny a jestli zdobej stul jak jsi chtela... cimz ponekud ozivila diskusi vcerejsi, ohledne organizace a hesla: ja sama si to zaridim nejlip... takze tu mam tema do nasi protiorganizacni lecebne skupinky! :-D co myslite?
Odpovědět
dalfy: :-D :-D :-D to mi připomělo, když jsme jeli na svatbu bratránka, tak jsme nestíhali, protože jsem se museli ještě rychle otočit pro cement a místo toho aby si šel dát sprchu a převléct, tak šel umývat auto...
Odpovědět
Profilova fotka
midy na kamarádčině svatbě se stalo,že jim vypadlo auto pro ženicha a ten můj jelikož ho požádali aby ho odvezl. Tak v obleku lítal kolem auta s vapkou a myl auto a leštil :-D Ja_fi no já když si představím obě varianty tak se svojí povahou, kdy chci být při ruce kdyby se něco dělo bych zvolila tu druhou variantu.
Odpovědět
dalfy: jo, to ja taky... prave... na druhou stranu, pracuju na sobe a rikam si, ze bych si to mela fakt uzit, ne? :-D jinak teda tvuj skoromanzel je taky rizek :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?