Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: Hmmmm .. tak to bych se taky bála. Můžeš pak dostat i pásovej opar .. blee .. to se radši nech očkovat. ja_fi, picasso: Díky, snad to bude za náma co nejdřív. Já dneska nestíhám dočítat, zaprvý stříbrnim větev a zadruhý tu něco vypaluju a stahuju, tak mi to jede šíleně pomalu .. tak vždycky odpovídám se zpožděním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: my máme svatbu 28.8. na černickém zámečku u bechyně
Odpovědět
holky.. tak jsme dostali pozvánky na svatby.. jsem se pobavila.. jdeme 6.8., 7.8., 21.8. (naše :-D ) a 4.9. :-D tak jsem zvědavá co se ještě vyklube...
Odpovědět
ja_fi: Asi jo, bude ten větší výstřih dělá hodně :-D Já když zkusila šaty s podprdou, ak to bylo o hodně lepší, i když jsem si to představovala ještě lepší, ale co nadělám, příroda víc nenadělila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tyo tak to máte přesvatbováno :-)
Odpovědět
brou: :-D :-D :-D :-D :-D holky: Máte něco jako podděkování rodičům? Někde v albu jsem viděla fotku se krásným poděkováním rodičům, ale už to nemůžu najít. Nemáte někdo nějaký odkaz?
Odpovědět
brou: :-D tak dojdi jeste na nasi ;-) 14.8. :-D abys to mela komplet ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ne, my žádné poděkování rodičům nemáme.
Odpovědět
picasso: my ne. my jim pak jako darek dame album (uz mame koupeny ty z tesca v akci) a mozna udelame nejakou prezentaci na DVD.
Odpovědět
no to jo.. jako nějak přesvatbováno..budu na těch ostatních asi nervozní... ach jo.. fakt už aby to bylo za námi... no pak zase bude mimin :-D
Odpovědět
ja_fi: No, nás napadlo taky fotka s poděkováním. Ale právě jsem viděla hezký text a teďho nemůžu najít, tak budem muset zapřemýšlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: Tak to budete mít svatbu kousek od nás :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso: http://www.sklo-darky.cz/catalog/prod... http://perniky.artmama.cz/files_me_cz... např :-)
Odpovědět
ty jo holky.. nemáte nějaký nápad co takhle pro přítele k 30tinám... sice je to asi ještě brzo, ale už přemýšlím, abych jednat na to stihla našetřit, a pak abych tom event. včas sehnala... ale vůbec netuším...
Odpovědět
Profilova fotka
laney: kde máte svatbu, v budějicích?
Odpovědět
Profilova fotka
brou: CHlap je v skratu duše malej kluk, kup mu nějakou pěknou hračku :-) Jde o to, kolik do něj chceš investovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jen na skok ;-) picasso: mám uložený text jako poděkování rodičům, co jsem tu u někoho viděla... hodila jsem ti to na chvíli do alba inspirací
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: Máš to v IP :-)
Odpovědět
brou: jo! laney ma pravdu.. ten muj vzdycha porad nad dalkove ovladanejma formulema a vrtulnikama, kdykoli jdeme obchodnim centrem v letnanech :-D
Odpovědět
Holky, moc díky. Supr. Mám inspiraci, tak uvidíme, co na to nastávající :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj .. přesně tak .. už dostal jeep na dálkový ovládání, vrtulník dostal můj táta, strašně si ho prej vždycky přál :) .. a záleží na výšce investice, ale koupila jsem mu i mini-bike, docela se na něm vyřádil
Odpovědět
laney: :-D :-D :-D oni jsou vsichni stejny, bez rozdilu veku! :-D :-D :-D ja mu to auto snad koupim k vanocum..
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: už sis ten obrázek uložila? zase ho radši smažu...
Odpovědět
laney, ja_fi: jééé holky.. to mi došlo, že přítel jako dítě chtěl nějaké kosmické lego.. tak to bych mu mohla ze srandy koupit.. myslím, že to je i docela drahé... ale určo by se mi líbil i takový ten fotbálkový stůl...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme tomu mému ke 30 dali lod - on je rybář tak chrochtal blahem. My poděkování rodičům mít nebudeme pak jim dáme album. Přijde mi to u nás takové divné nevím
Odpovědět
brou: jo, fotbalkovy stul je druha vec, po ktery pritel furt silha :-D a moje rozumna stranka mu to vzdycky zatrhne :-D nebylo by to kam dat..
Odpovědět
Profilova fotka
brouillard: Ten můj si přeje zase nějakou pirátskou loď od Lega, ale prej už jí nevyráběj. Škoda. Bych mu jí koupila hned .. hračky se v rodině fakt neztratěj. danca: Já si ho drze uložila taky :-) Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Danusko, děkuju! :-) Nechám si ten původní účes, pže v tom druhém účesu sem se moc necítila... :-| Ty jo, o tom poděkování rodičům jsem ještě ani neuvažovala, ale je pravda, že by to něco chtělo! Děkuju vám za inspiraci, holky! Hlavně tobě Dančo21! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..teda vy jste se dnes rozjely.... vůbec vás nestíhám dočítat... :-D Jiank sestra se mi začala zapojovat do příprav...hurááá picasso: musím souhlasit s holkama, přítel chtěl vrtulník na dálkové ovládání a vyblbne se s ním jak malej... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kdo honí přípitky .. tady pár tipů na inspiraci http://www.svatebni-pruvodce.cz/svatb...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?