Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Já potřebuju korzet, aby mi stáhnul břicho a aspoň trošku doladil figůru. Vypadám na dobrej šestej měsíc těhotenství po klukovi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla vydržet v šatech co nejdéle ale na večerní pařbu asi ne - nevím jak na Davida ve svatebních šatech :-D krejčová mi šije šaty - později budou na plesy apod. tak se asi převléknu. Ikdyž mám ještě v záloze třičtvrtáky a tričko. Ja_fi koukla jsem na šaty a vypadají krásně moc ti sluší. Já jsem zvědavá až mě pozvou 14 dní před svatbou na úpravu šatů budou mi je zužovat přes prsa, páč tam nemám takové vybavení :-D
Odpovědět
laney: no to je presne ten problem, kterej mam ja. brisko mam povoleny a vyvaleny ven a korzet by mi ho stahl, ale nemohla bych dychat, jist, nic.. z boku je to znat, ale zepredu dela kamaradka ty saty tak, aby to zamaskovala a pritahla pozornost jinam. doufam, ze na tom zapracuje jeste taky vizazistka a nikoho ani nenapadne zkoumat moje pohodlny vyvaleny brisko :-D
Odpovědět
laney: já mimi nemám, ale moje břicho vypadá jak po trojčatech :-D naštěstí se to v korzetu ztratí
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nemám šněrovací korzet, ale zip. Já si právě žádné iluze o tom, jak vydržím celý den ve svatebním nedělám! :-D Ale zkusím to co nejdéle! :-) Ja_fi, ty žádný bříško nemáš!!! 8-) Tehdy si mě nepřesvědčila! :-D
Odpovědět
verunka: ty jsi v těch popůlnočních jak panenka, moc ti sluší ;-)
Odpovědět
verunka: no jo furt :-D (ale mam ;-) ) :-D
Odpovědět
verunka: já měla původně taky zip, ale ty šaty mi byli volnější, tak mi to pani předělala na šněrování a je fakt, že mi sedí líp... ale jinak zip je mazec.. to zapínání ja fakt fofr...
Odpovědět
brou: to si clovek ani neuzije oblikani do svatebnich satu, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Midy, děkuju moc! ;-) Já zase obdivuju tvoje svatební šatičky! :-) Strašně ti sluší! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já přinejhroším pak vpadnu do šatníku a natáhnu nějaký plesovky. Tak tu natírám včera ulovenou obr větev stříbrnou akrylkou a pěkně to drží. Lepší než stříkat sprejem, půlku ho vezme vítr. Teď jdu natřít dceru mlíkem na neštovice, mladýho jsem šoupla do postýlky a jdu navlíkat korálky .. teda ve spolupráci s mojí nemocnou :-)
Odpovědět
ja_fi: no to tedy.. když jsem byla na zkoušení, tak jsem vždycky čekala, až mě do toho nějak zašněrují, a pak vzala ty se zipem.. ty jo to jsem čuměla.. povídala ať se nadechnu a šup.. jsem byla trochu v šoku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
verunka: děkuji, teď se červenám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj srpnovky :-) jafi: v jižních čechách je nás málo tak to aspoň zvládám dočítat, tady se nechytám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsem tady totiž hrozně ukecený! :-D Někdy se to fakt nedá stíhat! :-)
Odpovědět
pellullinka: já se přiznám, že ani nedočítám
Odpovědět
Profilova fotka
Laney, máš to teda pěkně náročný! :-) A propo, jak to s neštovicema zvládá? Malej to ještě nechytil? Brou, :-D Já jsem vždycky měla zip, takže jsem si šněrování ani nevyzkoušla... :-| Midy, nečervenej se! :-) Je to zkrátka tak! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Někdy se to asni dočítat nedá... :-D Když sem člověk dorazí po dvou dnech, tak mám problém i já dočíst několik stránek! :-D 8-)
Odpovědět
verunka: já mám šněrování na všech plesovkách, už ho zvládám zavazovat sama, jen na těch svatebních to sama nezvládnu... :-(
Odpovědět
Ahoj, zase na chvíli :-) veru: Tak ty si nádherná. ty popůlnočky jsou opravdu boží. Hrozně moc ti to sluší :-) ja_fi: do svatebních šatů si člověk užije oblíkání i se zipem. U mě musí jedna držet a druhá zapínat. Na hoře je totiž guma, tak se to jedné blbě zapíná :-) A bude ti dělat kamarádka větší výstřih? I ty tukávky jen přes ramena byly hezčí, teda aspoň mě se to moc líbilo :-)
Odpovědět
pelu: ja teda obcas docitam, obcas jen tak jednim okem, ale je to fakt narocny.. je lepsi se toho ucastnit online, nez to pak dodatecne resit :-D veru: jsi mi vzala otazku :-D laney, jak ty nestovice? by bylo fajn, kdyby si to odbyl ted a pokud mozno jeste pred svatbou a meli byste klid uz nafurt..
Odpovědět
laney: Tak ať se dětičky pekně uzdraví, ať si můžou na svatbě zařádit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verunka_berunka: Male to zatim nechytil, dr. řikala že do 14 dnů .. zatim je to necelej tejden. A mladá je v poho, akorát tu pořád brečí večer, že nemůže ven, protože vidí holky na hřišti :-( je mi jí líto, ale nedá se svítit. Jinak se díky těm hypermanganovejm koupelím pěkně vysušuje, mám radost .. Díky za optání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! jen rychle... jedu ke známé pomáhat s pečením na svatbu :-) já teda vůbec nedočítám, to se nedá... baby ukecaný :-D veru: ty šaty popůlnoční jsou úžasné!!!! i to líčení a účes!!! neuvažuješ ještě o tomhle účesu? fakt ti to sekne!!! :-)
Odpovědět
picasso: ahoj :-) jj, vetsi vystrih bude, tohle byl jen pracovni, jak rika kamaradka: hlavne aby bylo z ceho ubirat. zpatky uz to tam nedame.. :-D takze spis zuzujeme, zabirame, vystrih zvetsujeme a tak :-) ty rukavky byly puvodne na techhle satech dokonce vetsi, naposledy jsme je takhle zmensily a nechame je tak uz. ja mam z voziku docela velky ramena a tohle to prijemne schova a zachova to stihlou siluetu (aspon me se tak zda..). Uvidime jak to bude vypadat s vetsim vystrihem.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Picasso, děkuju ti moc! :-) Jsem ráda, že se vám líbí, pže já si ze začátku nebyla jista, jestli mi sedí... :-| A s tím zipem máš pravdu, pže já bych si ho sama taky nezapla! :-)
Odpovědět
ja myslim, ze zase tak ukecany nejsme ;-) nas je tu proste hodne, kazda rekne vetu a razem je toho plna stranka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, já se toho bohužel online účastnit nemůžu. povinnosti mi to nedovolují :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš než dodělám co potřebuju tak vy toho nakecáte. Já spíš mám možnost vás sledovat v práci, protože dělám na pc a mám to stažený na liště doma jsem byla bez šance. Kolikrát chci přijít večer ale na to už nemám fondy. Pellulinko a kdy ty máš termín a kde máš svatbu? Laney já se strašně bojím až malá dostane neštovice,protože ani já jsem je ještě neměla tak se chci nechat očkovat.
Odpovědět
picasso: si predstav, ze ty rukavky na tech satech v salonu byly dokonce jeste vetsi, nez ty co tam mam ted :-D jsem se akorat divala na fotku. akorat ten vystrih tam byl dost vetsi, coz mozna delalo ten dojem..? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?