Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Dobrý večer holky,
Ja_fi má šatkýýýýý supeeer moc pěkné ....sluší moc emoticon
já už je vidím hotové...uplně v živejchbarvách ....budeš kráááásná nevěsta
U náa zamračeno bouřka sem tam kapka ....ale hned se líp dejchá emoticon
Jinak docela uspěšný den dneska ....zakoupeny poslední potřebné lampionky....objednaná kytka pro mě i manžela takže ted už máme opravdu všechnoooo emoticon
Tak a ted vás jdu dočíst
17. črc 2010 ve 20:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Miso - jaká byla návštěva kulihráška?? Zatím všechno fajn??
17. črc 2010 ve 20:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 ahoj holi emoticon gratuluju k finalnim krokum! tyjo, me toho jeste docela neco chybi... pristi tyden jdu jeste na konzultaci na catering, abychom finalne doladili k dokonalosti dort a vyzdobu obedovy tabule a kytky emoticon uz se tesim!
17. črc 2010 ve 20:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
    V Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
Registrovala se 24. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4052 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Karviná.
 Já zdravím,tak dneska jsem si byla objednat dortíky-mám hroznou radost,protože paní je velice šikovná,taky jsem ještě koupila stuhy na autíčka no a babička mi dneska předala panenku na mé auto.Je porcelánová a můžu si jí potom nechat tak mám radost,protože porcelánové panenky zbírám.
17. črc 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 ja_fi děkuji ...no teď už mě čekají samé příjemné věci holič, kosmetika, pedikura nehtíky ....samé zkrášlovakčy emoticon ....jestli tě to klidní ....asi jsem jediná z rodiny co už má všechno ....tatka nemá košilu ani kravatu tak mamina dnes začala vyšilovat emoticon ...v květnu mu koupila jednu i s kravatou ale nakonec jsme zjistili že by spolu neladili ...takže se mu bude kupovat nová emoticon
Ja_fi musím se přiznat že se nám s mužem hrozně líbjej botky pro malýho emoticon jsou fakt frajerský moooooc hezounké
17. črc 2010 ve 21:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 holi: emoticon jo, my kdyz hledali jete boticky na mmb, tak jsem fakt uz byla zoufala, protoze nikde nic poradnyho.. a pak tyhle, za 60 kacek! a jsou fakt krasny! teda, nejsou to lakyrky, ale co, ze jo? a unosi je na podzim nebo v chladnejsim lete.. takze pohoda emoticon tak diky, ze se taky libej emoticon
17. črc 2010 ve 21:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 ja_fi za 60,- tak to je bombovní cena typovala jsem to tak na 350,- emoticon ....tak to je něco
Jsou fakt skvělý a vůůůbec nevadí že to nejsou lakýrky ....no ono právě to se mě na nich tolik libí ....a muž je unešenej tím štepováním emoticon emoticon
Takže nám se hrozně líbjej :-d ted jen aby se v nich dobře capkalo emoticon
17. črc 2010 ve 21:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 holi, i kdyby v nich mel byt jen na obrad a vic v nich chodit neslo, tak za ty korunky je to uplne v pohode emoticon ted jeste shanim na slecnu... jsem tuhle ve vyloze videla jedny... nadhera! hm, ale litr.. zase.. emoticon musim vzit neco, co ji bude i potom a unosi to, soucasny sandalky ji jsou uz skoro maly.
17. črc 2010 ve 21:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Ja_fi tak s tím souhlasím za ty penízky i kdyby je měl použít jen jednou emoticon
....tak muž právě prohlásil že kdybys je prej chtěla pak někdy prodat tak je prej už dneska koupí našemu budoucímu dítku emoticon emoticon emoticon
Tak já razím heslo že na botech se nemá šetřit ale zase na druhou stranu litr za botky na malý dítko ...jako sandálky cuklíky a jiné mě příjde teda pálka ....u botasek to beru jinak to přece jen to dítko má častěji na tlapkách něž nějaký sandálky a tak ....ale určo zase na něco příjdete ...ono já už se hodněkrát ted přistihla že když člověk něco moc řeší a chodí do obchodu za určitýma věcma tak jak naschvál nic a když jde jen tak ....tak ouha a sežene právě to co hledá
17. črc 2010 ve 21:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 holi: emoticon ok! pokusime se je zachovat emoticon jinak jsou od bati, ale ted jsem je tam nevidela, tak uz asi starsi kolekce..?
my se taky snazime na botech nesetrit, ale je to masakr, kdyz jim ty boty ted vydrzej tak na 2, maximalne 3 mesice. a to se rika, ze by nemeli nosit obnoseny boty, protoze se jim tvori klenba a tak a buhvi jak to vyslaplo to dite pred nima.. uf..
jinak abych se zastala sandalku - ted v lete je maji na noze furt emoticon aspon jim vetraji nozicky, jinak se jim i v chladnejsim pocasi docela potej.
17. črc 2010 ve 21:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 uf tak tady byla teda buřina emoticon raděj jsem se odpojila . emoticon ...ale hned se líp dejchá emoticon
jo jo s tou klenbou je to tak no ....ono i s těma sandálkama na tom něco bude....jinak prej až malýmu nebudou tak si je muž prej fááákt koupí emoticon
17. črc 2010 ve 22:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
 Tak jsem udělala fotokoláž do pasparty na obraz na podpisy svatebčanů, přidala pár novejch foteček do alba a jdu to zapíchnout do postele. Dneska už se snad bude spát líp. Dobrou noc všem, nevěstinky emoticon
17. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Hezké dnes už mnohem chladnější ráno nevěsty emoticon
včera jsem se už ani nestihla rozloučit emoticon
Loney - moc hezká koláž ....včem si jí vytvářela??
Jinak mooc díky za připomenutí - svatební knihy ...taky se na to musím už vrhnout ...nakonec ani nevím jak jsem splašila tmavě modrou paspartu - tak teď už jen splašit bílé pastelky - to myslím že bude vypadat zajimavě - fajnové - lépe než klasická prupiska (ta by tam asi nevynikla) myslím že i lepší než fix no i když bílej fix by nebyl marnej ale ten asi neseženu takže pastelka to jistí emoticon
Hezkou neděli
18. črc 2010 v 07:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky, to se spalo co? teda kdyby ty nasi raubiri nezacali v pul sedmy rano zase bourat postylky.. emoticon
holi: ja ti je poslu jako po-svatebni dar, az nam nebudou emoticon emoticon
18. črc 2010 v 08:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 Dobré ráno všem .. dnešní noc výborná, celou jí prolilo, to se to spalo. Děti spaly až do osmi, zázrak!

holino: Koláž jsem dělala ve Photofiltre. A bílá pastelka na modrou paspartu je dobrej nápad, možná by ještě taky dobře držela bílá voskovka?
18. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj holky, zase jen na skok, nějak nestíhám. Bouřka byla skvělá, ale doma nám to moc neochladilo, takže prcek je furt protivný (ale aspoň zub už je venku). Navíc kašle jak stoletý kuřák emoticon Pořád si zvykám na nehtíky, blbě se mi píše emoticon Příští týden se musím pustit do výzdoby auta a jmenovek, tak snad se mi to povede. emoticon
holino: za mimi jdeme až zítra, pak napíšu
18. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
michaelasi (30 r.)
1
 Krásný den všem.
misaroz-gratuluji k zoubečku,náš malý miláček je taky dost protivný. Jednak je to hyperaktivní dítko a nesměl moc ven po propuštění ze špitálu,takže udržet ho v klidu a dobré náladě byla fuška. Nepřicházel v úvahu ani bazének takže ty tepla mu dali zabrat. Já jdu na nehtíky den před svatbou-snad to bude stačit a zvyknu si.
18. črc 2010 v 11:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahoj holky. Páteční rozlučka byla super. Zpívala jsem a tancovala na karaoke. Končili jsme ve tři ráno a vůbec nevím, jak jsem se dostala domů emoticon Bylo to bezva. Celý včerejšek se se mnou točil svět emoticon Dnes jsem už ready ...
18. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 ahoj nevěsty emoticon
chodím k vám nakukovat, ale nepíšu tak často tak vám to tady nechci narušovat.
uteklo nám to co?
18. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ahoj pelu emoticon ja zase obcas mrknu k vam do jiznich cech, co ty, co alka emoticon uteklo to strasne rychle... uf...

veronika: tak ty uz jsi rozloucena??? super! me by teda asi po takovym vykonu odvezli emoticon super ze sis to tak uzila emoticon
18. črc 2010 v 17:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj holky, Verčo, vidím, že jsi to pěkně rozjela, mě to čeká příští sobotu. Akorát to moc nerozjedu, protože ještě kojím, tak to nemůžu přehánět emoticon Ale mně to nevadí, aspoň mi nebude blbě a navíc pak jedeme na chatu, tak nebudu trpět v autě. emoticon
pellu: nás nerušíš, klidně piš emoticon ¨
Víte, že už mám jen 19 dni do svatby? Hrůza. Ale dnes jsem koupila kamínky na jmenovky, takže jsem maximálně spokojená. Teď už jen zelený fix a šikovnou ruku a jmenovky jsou na světě.
18. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 To máš pravdu, jsem se pořádně rozjela ... fakt jsem celý včerejšek proležela, ale stálo to za to emoticon
Na svatbě chci pít jen tak z lehka ... takže jsem se musela "vyřádit" už teď emoticon
Když to půjde, dám do alba video z karaoke emoticon
18. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 misaroz: Jaký budeš mít jmenovky s kamínkama? Taky shánim kamínky na jmenovky .. potřebovala bych nějaký megabalení emoticon
18. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Veru: ještě jsem koukala na tvé šaty a jsou fakt úžasné, škoda, že nemám o pár kilo míň, možná bych šla taky do podobného stylu emoticon A je dobře, že sis to užila, tak to má být. Já mám rozlučku doma, ale neměnila bych, nějak se mi do hospody nechtělo.
18. črc 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Díky díky. Zítra mám jet na další část upravování a snad bude ten závoj od té paní z Claire ... už jsem z toho nervní!
My dělali rozlučku v hospůdce, protože byla společná .... takže bych do bytečku 20 lidí nenarvala a byl by všude "bordel"...a sousedi by měli radost emoticon
18. črc 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 veru: no sup sem s videem! teda jestli to pujde... nebo ho vyves nekam na web a hod nam link emoticon
18. črc 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Tak to video sem vložit neumím. Uvidíme, co vymyslí Jirka. Zkusím ho dát někam jinam ...
18. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 ... video - jedna písnička má 50 mega emoticon Něco během týdnu vymyslím ...
18. črc 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
 veronika.deskova: Co youtube a hodit link?
My budem mít štando každej zvlášť nejdřív a pak asi s babama přejdem za chlapama do hospody. Aspoň si pořádně pokrafem a zatančíme a zazpíváme, s chlapama se tak neodvážem emoticon
18. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ja teda nic extra neplanuju.. na rozlucku.. naopak planujeme, ze tu posledni noc pred svatbou stravime s zenichem naprosto netradicne spolu v hotelu, abysme se aspon vyspali, protoze u nas doma budou krome nasich deti jeste jeho i moje rodice.. a spat na gauci pred svatbou fakt neee.. emoticon
18. črc 2010 v 19:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš