Nevěsty z Ústí nad Labem 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky budoucí mladé paní z Ústí, otevírám toto téma protože to staré "Ústí nad Labem" je nějaké zamrzlé a neni tam nikdo kdo by teprve svatbičku plánoval :-( Najde se tu někdo, kdo by se chtěl podělit jak je na tom s přípravama? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kim: Ahoj, tak snad ti ta nocni utekla...jasne, nikdy neni dost lidicek :-)
Odpovědět
Ahoj Růžen, děkuji :-) dnes už jsem opět v práci, další noční, je nyní trochu hektické období - dovolené. Jak jste prožili víkend? Má být v pondělí a úterý hezky, to mám konečně volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kim: My jsme dneska byli na zámku ve Velkém Březně a začínáme přemyšlet nad tím, že se svatba odehraje tam-místo v Ploskovicích...a tak hledám někoho, kdo s tim má zkušenosti, abysme nenaletěli...Jinak nám dovolená končí, Kuba půjde do práce a já na brigádu. A kde pracuješ??
Odpovědět
Ruz..IP
Odpovědět
Hm, tento zámeček neznám, jsem ostuda, ale máme alespoň tip na výletík :-) My máme oba pracovní víkend, takže si výletík užijeme příští víkend..pá,so, ne...jedeme do Rakouska do Zell am See x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kim: odpoved:-)
Odpovědět
Kde je kdo? :-) Tak něco jsme již přeci jenom zařídili: máme místo hostiny, paní fotografku, místo obřadu..kde se ale ještě musí počkat, až se potvrdí termíny vypsané magistrátem a hudbu- DJ. To je to nejdůležitější..zbytek začne až ke konci roku:-) A co vy, co nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kim: My už máme termín :-) je to teda změna toho místa...už se moc těšíme. Jinak chodíme po práci dělat na bytě a všechno mě z toho bolí. Teďka omýváme starou malbu a že to teda drží, jenže je tam snad jen jeden nátěr, takže škrábat to nejde. Je to děs :-S
Odpovědět
Ahojík :-) No Růžen, to mi říkej, rozhodli jsme se pro kompletní rekontrukci, od elektriky počínaje po úplně vše, co tě napadne, takže škrábání máme částečně za sebou, chtělo se mi místy i brečet...můj přítel se tak nadřel :-( ten byt byl tak "látanej" že prostě malba..milion vrstev, pak pro změnu jen tenká, pak místy sádra, takže to šly kusy až skoro s panelem..no a to nemohu napsat, co bylo a ještě částečně je na stropě, to jsem v životě neviděla...prý to bylo populární v 80.letech, jde o jakési krápníky ze sádry, musí se to doslova odsekávat! Takže jsem se rozhodli pro snižované stropy...takže vím, o čem mluvíš. Do toho myslím na svatbičku,ale to nejdůležitější je...my dva a pár zařízených důležitých věcí :-) Na místě obřadu jde udělat rezervace, ale prý záleží na matrice, zda ten termín vypíše a bude ten den oddávat a matrika vypisuje termíny v listopadu...takže to máme trochu vázané.. Takže byt a svatbička..plus práce a člověk občas neví, co dříve, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lidičky, tak už mě to začíná taky chytat....plánuji plánuji,avšak je toho strašně mooooc....vůbec nevím odkud začít. Jsem taky z UL. Nejspíš bych potřebovala nějaký seznam, s čím začít a co dál....svatbu plánuji na červen 2009 8-) Najde se tu někdo s kým se to dá probrat? :-N
Odpovědět
Ahoj Peti, nejlepší je pro začátek si založit album a jak postupně budeš přidávat nápady, tak tě to samo začne chytat...:-D V první řadě si promysli, jak bys co chtěla mít, pokud už víte místo obřadu a hostiny, tak se zajdi zeptat, od kdy můžeš rezervovat. Taky dobří fotografové jsou brzy fuč ;-).
Odpovědět
Ahoj Petí, my začali jen nejdůležitějšími věcmi..obřad, místo hostiny, fotograf a hudba...to je již relativně zařízeno..místo obřadu ještě v závislosti na vypsání termínů matrikou. Do toho ostatního se vrhneme tak nějak ke konci roku :-) Také červen 2009 x-) Jak píše Emmili, dobří fotografové jsou brzy pryč.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kim: to mi povídej s tim bytem. Já jsem dneska už brečela, když jsem viděla kuchyň, jak vypadá a ta koupelna, to snad také nebudu psát, co tam je...snad to stihneme do termínu, co se máme stěhovat. Za 3 dny jsme omyli předsíň a 3/4 obýváku, jde to fakt pomalu a to jsem tam dneska byla 6 hodin. Peti: Jak píšou holky, termín, zamluvit místo obřadu a pak hostinu...jinak my už fotografa máme :-)
Odpovědět
Holky, já vám tak to bydleníčko závidím x-) x-) , kdoví kdy my půjdeme do svého |-| ]-( :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
emm: no, práce jako na kostele, záda a nervy tam, kam ani slunko nechodí, ale snad až to bude, bude tam hezky. Jen je tam ještě hodně nepotřebných vecí, které jsou po babičce, nejraději bych je vyhodila, ale to nemůžu, takže tam asi zůstanou... ]-(
Odpovědět
ruze: Proč nesmíš? To já bych je teda nemilosrdně likvidovala :-D. Třeba nějak nenápadně postupně... :-N
Odpovědět
No Ruzi, ten byt máme právě také po staré pani, takže si umíš představit....jen tedy likvidujeme a to doslova vše. Koupelna, kuchyň..asi víš o čem mluvím, je to hrůza, ale my už v tom bydlíme, takže máme ložnici hotovou..na přežití a prostě postupně jedeme, od základu, takže opravdu škrábat až na beton-cihlu, nyní se připravuje nová elektrika..samé sekání, ale prostě když už, tak už..je to dřina, kolikrát o velké nervy...ale právě..jednou to bude, bude to hezké a budeme pyšní sami na sebe, jak jsme to zvládli. Kdybychom nemuseli do práce a neměli jiné starosti, také by to bylo o něčem jiném, ale takto se to prostě dělá..jak to jde (časově). Emi, také se dočkáte, neboj...už máte něco v plánu, nebo zatím je to jen otevřené do budoucna? Nyní jste v pronájmu či u rodičů? Přeji vám hezký den x-)
Odpovědět
Holky, tak měníme termín...a to na 13. června. Protože na 6. června je již tolik služeb zamluvených, máme oblíbenou restauraci a z ní nechceme ustoupit, vznil problém, že je veliký zájem...a bylo nám nabídnuto...mít pronájem ještě s jednou svatební hostinou...prostory jsou tedy oddělené, ale venku je obr zahrada, se stanem, grilem aj...a tam bychom se dle mne pletli dohromady, což by mi vadilo....tak jsme ustoupili na jiný termín. Věříme, že bude mnohem více klidnější, navíc budeme mít restauraci sami pro sebe...myslím, že hlavně to není o datumu....tak musím ještě napsat fotografce.
Odpovědět
Emi, koukala jsem na album..ze zkoušení šatů, moc krásné, dvoje se mi na tobě líbí moc moc, kdy jsi to byla, smím-li se optat?
Odpovědět
kimby: Díky :-). Předpokládám, že ses chtěla zeptat, kde jsem byla. Tak jsem byla v Terry (Mír. nám. vedle McDonalda) - moc ochotná paní, a pak nevím, jak se jmenuje, prostě svatební salon v Emcu taky na Míráku - tam mají obrovský výběr... Jinak bydlení se nijak zvlášť nerýsuje :-S . Zatím jsme u rodičů...
Odpovědět
Profilova fotka
kim: tak ta změna Vám určitě přinese více hezkého :-) Jinak my máme tento termín proto, že v ten den bude mít můj táta 50.narozeniny a Kubův taky, sice ne kulaté, ale je to docela náhoda...ale již jsem to psala v jiné diskuzi Emm: Ty šaty jsou nektěré opravdu bomba, moc ti sluší. To já až půjdu zkoušet, tak to rupne na mě, i když budou na slona. Se toho bojím, že neseženu a nebo seženu, ale nějaký příšerný. I když jsem se zapřísáhla že zhubnu. Loni jsem měla touto dobou o 12kg míň a to jsem byla spokojená...
Odpovědět
ruzenka: Tak toho se faaaaakt neboj :-S . Nejhezčí šaty měli od 44 nahoru, takže jsem je ani nezkoušela. Spíš mi všechny byly volný a byly potřeba zabrat :-p. A to teda fakt nejsem nijak štíhlá... Normálně mám 38/40 |-| . Ale jako půjčení stojí od 4000 nahoru ty "obyč" šaty, ty hezký přes 5000 a v tom Inform stojej kolem 9000 :-S ...
Odpovědět
Profilova fotka
emm: Tak to já mám těch 42 vel...to jsou teda pálky. Jsem zvědavá, kolik za to bude chtít ta mamčina známá, co má vesnickou půjčovnu. Se mám teda na co těšit. Nebyla si náhodou i v té půjčovně, co je vedle UJEP, katedra umění designu, jestli víš, kde to je?
Odpovědět
ruzenka: To nevím, kde je, já byla v obou na Míráku... Možná na vsi budou levnější, ale ty "levnějšíů se mi fakt nelíbily, prostě z minulého století :-p (viz ty červené v mém albu...)
Odpovědět
Profilova fotka
emm: Tak já bych si taky na sebe jen tak něco nevzala jen proto, že mě to přijde o 2 tisíce levněji. Na věneček v tanečních jsem taky musela mít "něco extra" jak říká mamka...uvidím. Já hlavně nechci čistě bílé šaty, takže zase něco extra :-N chystám se tam někdy v listopadu vyrazit. Protože u nás jsou taneční v létě a věneček je kolem toho našeho data, tak aby mi je některá tanečnice nevyfoukla
Odpovědět
ruzenka: No já byla až zklamaná, jak málo měli bílých šatů, hrozně moc krémových. Ale i tak nádherné...
Odpovědět
Profilova fotka
emm: To já bych chtěla nějaké s kombinací bílá a červená...třeba to dopadne tak, že budou korzetové a vršek červený, spodek bílý...
Odpovědět
ruze: No tak to potom třeba ty, co mám v albu... :-D Mně byly dost volné a patří k těm levnějším...
Odpovědět
Profilova fotka
emm: Tak to snad ani ne, děkuji :-)
Odpovědět
ruzenka: :-D Jsem si říkala, že vzhledem k nicku by se ti ty strašný růžičky mohly líbit :-D...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?