Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 :tak v tom s tebou nesouhlasím.Kříž je krásnej,ale já tam na svatbě byla.Bylo tam 50lidí a pěkně sme se tam mačkali.Malinkej parket.A městských sálech sem taky byla,tam bylo lidí 70 a akorát
Odpovědět
Ale skořepka ještě nenapsala, kolik bude mít lidí...... rozhodně lepší se "mačkat :-) " než to mít v obrovským neútulným sále, kde mimochodem obsluha funguje ještě hůř než dole a v dubnu tam netopěj a na záchodech je příšerná zima...byli jsme tam několikrát a zkušenosti spíše negativní. Tento sál je hezký pro velkou svatbu, ale pokud bude méně než 70-100 lidí, tak bych o tomto sále vůbec nepřemýšlela. skořepko, kolik budete mít lidí na svatbě, od počtu lidí se pak řeší hospoda.... (jo jinak jsem z Vaší kapely a hrajeme ročně kolem 30ti svateb, takže zkušeností s restauracemi máme nespočet)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám zae úplně opačnou zkušenost.Obsluha nám byla kdykoli k dispozici,stále chodili ptali se jestli něco nepotřebujem.záchody hezké,teplé.a pozor to sme tam byli i v prosinci na jedné akci.Takže nevim kdys tam byla naposledy.A jak řikám,byla sem tam na svatbě se 70lidmi a bylo to akorát.A že je lepší se mačkat,to by ti asi hosté moc nepoděkovali.Neumím si představit naši a přítelovu rodinu,kteří rádi tančí,jak se mačkají na parketě třeba jako v Kříži.Ale každého názor :-)
Odpovědět
Je to samozřejmě o názoru, já jsem v městských sálech byla v létě a i loni v zimě a to jsem myslela, že zmrznu a na záchod jsem musela v bundě. Ale opravdu záleží, kolik má kdo na svatbě lidí. Pro čtyřicet je Kříž ideální, pak tu je Prince de ligne, Sklářský sklep v Řetenicích, pokud je víc lidí, tak je krásný sál s kapacitou kolem 120lidí ve Věšáku v Dubí, v Dubí Koliba.
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 :S tim křížem,máš pravdu.40 lidí max.My jich budem mít těch 70-80 tak to máme v těch městských.Kamarádi ti to zas mají na Panče v tom hotelu,tam se vejde taky více lidí,ale nám se to tam s přítelem moc nelíbilo.A těm tam budete hrát:-).Nám ste hráli na maturitním plese a byli ste senzační :-)
Odpovědět
no na Panče jsme zažili svatbu v tom podlouhlým sále s nizoučkým pódiem. Ale je to tam snad původní, co se to tam postavilo...... 70-80 lidí je už dost, ale i tak si myslím, že i pro ty sály málo, na tolik lidí je krásný útulný sál, jak jsem psala, ve věšáku v Bystřici u Dubí. Koukám, že máš jaja m svatbu 11.6., tento termín nám objednali už v lednu 2010 :-), to nás potěšilo. A koho si berete vy za kapelu?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.m tyyyyy jo, tak to se tam skocime podivat a zeptat.. diky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 jee ahoj :D tak to je dobry :-) no na obed bude tak 18 lidi a vecer 40, takze jak jsme se ted shodli ze to tam udelame, tak to tam neudelame, pac jestli tam je zima, tak to bych neskousla hlavne ja.. :( Premysleli jsme nad Probostovskou Kovarnou, ale nedokazu si predstavit jak se tam udela stul.. kam si stoupnete vy a kde by se dalo tancovat.. pac nasi sou parmeni :D Chjo nevim kde, v Krizi mi to prijde takove nobl, ze by sme se tam zcela neuvolnili... nevim :(
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 :My máme DJ Milana.Původně sme chtěli Vás,ale když jsem se koukala na stránky,tak už termín byl obsazen.ALe Dj hrál na přítelově bráchy svatbě a taky je fajn. Už se těším až budete na tý kámošky svatbě.Termín je 6.8 Naďa Andrlíková.
Odpovědět
@jaja.m Asi bychom se měli naklonovat, co? No určitě lepší dobrej DJ, než špatná kapela :-) Skořepko, svatbu v Kříži měla Verča tenkrát Dešková (v téhle diskuzi je také - na str.7) a ta může potvrdit, že v Kříži to je super, příjemná obsluha, výborné jídlo a nebojte se, s náma se uvolní každej :-)))))))) Je dobrá volba, že jste si rozmysleli tu Kovárnu, tam je to opravdu malinké a u nás se nesedí, u nás se tancuje :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 no tak ja stejne tancovat nebudu mam klidove tehotenstvi.. lezela jsem v nemocnici :( ale sve me to pac jsem tanecni maniak ::D no tak se budou bavit jiny.. ten kriz nam proste nesedi a hlavne jsme pivni a pivko nam tam nikdy nechutnalo :( Hele vzheldem tomu ze se znate s Mireckem, tak mi (kdyz si to buddes pamatovat :D ) rikej Tery ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Ahoj, tak jsme byli ve čtvrtek vybrat prstýnky. Měli jsme je už vytipované z minula. Budou z bílého zlata a kombinované se žlutým proužkem uprostřed, budou kombinované s rytým vzorem. Byli jsme v Krupské ulici ve zlatníctví Provazník a prstýnky budou za měsíc a cena 14 tis. za oba. Včera jsme byli s přítelem vybírat oblek a sehnal moc pěkný u Blažka v Hypernově. Ceny se tam ani tak neliší od ostatních obchodů.
Odpovědět
Článek se načítá
@skorepka Tery, tak mě napadá pro tento počet lidí ještě Cepín v Mikulově, Elben arena v Povrlech, salonek v Prince de ligne, ale rozhodně mysli na to, aby bylo kde tancovat, ale nebylo to zas příliš veliký kvůli útulnosti :-)
Odpovědět
@skorepka Terko, na naší svatbě bylo nejvíc pivařů a všichni chválili ... Nejvíc se vypilo Pilsnera 12° a pak Gambrinus 10° ... Nevím, jaké pivko mají nyní v Kříži ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maty2006 Neboj vim co je zapotrebi, prvni svatbu jsem mela v Lipe v NOvosedlicich, mala hospudka a veslo se tam 70 lidi i s 2 muzikantama a parketem. Velke prostory ani nemame radi. Mame neco vymysleno ale musime se domluvit s majitelama.. chodi tam hodne lidi na obedy a vecer byva narvano, tak jestli to povolej.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova ja tam byla s nasima loni v lete a vim ze nam tam pivo nechutnalo, ja jsem na pivo vybirava a tata taky. Prodebatovali jsme to a Kriz zavrhli :/
Odpovědět
@skorepka Ahoj znám svatby v Teplicích v Princi v salonku,pak v divadle buď vevnitř nebo venku na terase,pak hotel Panorama.Teplice jsou složitý na restaurace.Asi bych obešla hospůdky co jsou vám sympatický a zeptala se jestli vám to neuzavřou a kolik lidí se tam vejde.mi jsme teplický,ale máme to za Ústím, tady jsme si nevybrali.
Odpovědět
@pipik teď mě ještě napadla restaurace s bowlingem v Chlumci....jinak už nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik no segra si taky nevybrala, ale oni budou mit jen zenichovoo rodina cca 70lidi :( a tady chtej vetsinou najem nebo je to komunistickej hnus. Takze oni pojedou do Oseka. My se dnes pujdem domluvit do Hlubiny, ja tam chodim leta a oba to tam mame radi a zname se s obsluhou, ale uvidime jestli to nebude problem, mame to v patek a to jim tam chodi lidi na obedy... jinak jsme byli vcera v Krupce POd kastany ale tam nam to nedaj cely a mne se vubec nelibi ze by pres nas tanecni parket a kolem stolu chodili lidi na WC :( Takze asi nic. Juknem se asi spis po okolnich vesnicich. @maty2006
Odpovědět
ale nedokážu si představit, jak se v Hlubině postaví svatební tabule (jestli je to ta v Krupský). Tady v Teplicích není nic moc na výběr, ale myslím, že v Ústí je to ještě horší. Ale vybrat se dá, on když má člověk nějaké přesné představy, má měsíc a půl do svatby, tak nemá moc na výběr a musí ze svých nároků slevit. Téma nájem....no, když máš na oběd pouze osmnáct lidí (ti večerní příchozí toho už moc nesnědí), tak je jasný, že napálej nájemné, aby to nebylo prodělečné, ony svatby jsou pro restaurace nevýdělečné, jedna vydělá a druhá prodělá, tak proto nasazujou nájemné, navíc pokud v té restauraci vaří v týdnu hotovky, tak je jasné, že při osmnácti lidech prodělaj. Každopádně Hlubina je dost díra bez oken a navíc bez povolení nesmí do Krupské vjet auto a pokud vám budeme hrát, tak tahání do sklepa je opravdu velké, nehledě na to, že nemáme pak kde zastavit na vyložení aparatuy a Hlubina je malinká na tancování..... to bych promyslela... Já ikdybych byla pivař, tak si vybetu Kříž, protože tam opravdu vše ostatní je super, hráli jsme tam několikrát a vždy jsme se setkali jen se spokojeností, jak s jídlem, přístupem personálu, tak příjemným prostředím...... navíc ta restaurace má opravdu úroveň, ale je to na vás....Jinak po vesnicích moc hezkých útulných restaurací není....opravdu není z čeho vybírat...
Odpovědět
@skorepka nevím jestli fungujou ještě věžičky,tam to bylo hezký a útulný a nebo kozičky naproti.hlubina je fain taky tam rádi chodíme na obědy,ale na svatbu si to moc představit neumím.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik no Ales rikal ze tam meli zatim jen 2 male svatby asi o 20ti lidech ale kdyz jinde se nam to nelibi, nebo chtej najem, nebo ti nezavrou hospodu a budes se prodirat mezi cizima lidma ... :( A treba v Probostove v Kovarne.. kdyz rekl ze kdyz bude 30 lidi chce najem 5tisic, jsem rekla ze se zblaznil, ze to mu nedam ani nahodou. A prej to je normalni - coz jsem zjistila ze sice ano ale ze stale jsou hospody ktere najem nechtej. Nad kozickama jsem taky premyslela, ale vari tam znamej, tak radil at tam, nechodime ani na jidlo - natoz svatbu :((
Odpovědět
@skorepka taky platíme pronájem 5000.nevím kdo ted vaří v kozičkách to byl jen nápad.co některá z šanovských hospůdek.Ale,když se vám oboum líbí v Hlubině tak to udělej tam - je to váš den.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik me to prijde jako vydriduzstvi.. clovek tam necha 20tisic a vic a oni chtej jeste najem.. to je drzost. Takze vybirame tam kde ho nechtej. Ja premyslela jeste naproti kozickam... ta zapadla hospudka pod schodama.. nevim jak se to tam jmenuje.. :( ale nevim ani co tam tocej, jak varej a jaky maj ceny.. :(
Odpovědět
@skorepka to je Švejk neboli věžičky to jsem ti psala,ale dlouho jsem tam už nebyla kamarádka měla před třemi lety tam svatbu v prvním patře a bylo to moc hezký.je to vydřidužství,ale mi platíme za místo.
Odpovědět
Profilova fotka
aha , ja nevedela jak se to jmenuje :) to se mi prave nechce, ze stejneho duvodu jsme odstoupili od svatby v botance.. a usetrene penizky jsme dali do fotografky :) @pipik
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba Ahoj, tak to prstýnky závidím.U toho Provazníka jsem taky koukala a libily se mi tam asi dvoje.My se chceme jet podívat teď o víkendu tak doufám,že něco vybereme.Líbí se nám bílé zlato kombinované s červeným na tom se shodnem s tvarem už je to trochu složitější to máme každý trochu jinou představu,ale tak snad to dáme dohromady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@novami No mě se taky líbily ty s kombinací červeného zlata, ale přítel říká, že by se to k němu nehodilo, že je to spíš pro holky, no prostě chlap.. teď jsme se vrátili z matriky v Krupce, byli jsme tam podepsat ty finální papíry. Teď ještě domlouvám s jednou paní přes Aukro výzdobu na auta, vyrábí jí na zakázku, dělá jí moc pěknou. na auto ženicha a nevěsty to vyjde asi na 800 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
teda tak se vam to vse taky pomalu hybe :-) My mysleli ze nam vyjde Hlubina, ale chce aby tam byla utrata nejakych 18t coz asi nebude a nebo najem 4t, coz zase nedame.. tak hledame dal :( chjo. jeste nejsou udelane karticky - pozvanky ke stolu a na vecer + svatebni dary - penize. ale zaklad, termina prstynky mame. No vlastne urguju saty, cekam na ne skoro 2 mesice tak je pani ted znova zaurgovala.. doufam ze nelhala a prijdou pristi tyden, jinak nevim v cem pujdu :( brisko zaclo pekne rust.
Odpovědět
Profilova fotka
nejak mrtvo :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?