Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
@esmicek Posílám do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@esmicek ahoj prosim te a jak ste to zaridili? urcite vas budou oddavat po obradech v sini.. nas vyfakovala.. ze to nedelaj :( ikdyz to chcem teda patek, ale i tak.. je to jiny cas i misto konani klasickych svateb.. jsem nestastna :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypada, ze s tim patkem neuspejem :( pani se s pritelem vubec nebavila a nebyla mu schopna odpovedet, proc to nejde, ikdyz to maji spoplatnene... prosim pomoc, jak na ni, na babu co sedi na urade v matrice... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
není ta matrikářka na krátko ostříhaná? jestli jo tak jsem jí viděla už na pár svatbách v Teplicích a byla nepříjemná už od pohledu :-p Myslím si, že svatby v pátek se mají konat každý 1. pátek v měsíci
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba no oni letos vubec patky neoddavaji, ale proc (pardon) doprdele maj vyveseno ze za poplatek daj povoleni na jine dny a mista?! Myslim ze ta pani za okynkem na kratko je.. byla jsem tam loni zazadat o vraceni rodneho prijmeni po rozvodu. Letos s ni jednal snoubenec.. ale ted me vse tak vytaci, ze tam asi zajdu sama.. a co ji reknu si za ramecek neda.. :(((
Odpovědět
@skorepka Ahojky, to je teda "nána" Když to mají v ceníku, tak nevím proč dělají takový komplikace :-( A jiné obřadní místo byste nechtěli?
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova klidne na miste kde oddavaj normalne, ale chci to 22.4 :( nosi mi to stesti :(
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova nebo vis, kde by nedelali problemy? Ale Krupku asi nechci - nebo se tam budem muset zajet podivat, ale z fotek se mi to nelibi :/
Odpovědět
@skorepka Mně se Krupka líbila v létě, ale oddat se tam venku. Vnitřní prostory se mi nelíbily, protože tam bylo dost temno a málo prostoru :-( Mě napadlo, nejsou toho 22.4. velikonoční prázdniny? třeba kvůli tomu neoddávaj :-(
Odpovědět
a co Duchcov na zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova asi jo, tak to maj ale uvest a dat na vedomi.. presne ty vnitrni prostory jsou hnusny.. a venku nekdo psal ze jim to ani nepripravili... a Duchcov je drahej a taky me neuchvatil, ani zahrada.. ty rozmlaceny schody jsou akorat na drskopad a potrat - nebo porod
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka tak jsem se koukala na stránky města Krupky a oddávají 9.4. nebo 30.4.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kacka.ba to snad neni mozny, jediny co fakt chci a na cem mi zalezi a ono to nepujde :(( Jsi hodna, dekuju
Odpovědět
a co mimo teplice?měl by oddávat každý obecní úřad.My jsme v Teplicích nevybraly tak to máme za Ústím.
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka nebo to zkus ještě v Mostě
Odpovědět
nebo pokud ti nevadí vesnice, tak zkus Modlany :)
Odpovědět
je tam sice malá, ale hezká obřadní síň a určitě, jelikoš je to na vesnici, nebudou chtít miliony a ikdyby byly prázdniny, tak jim to tak nevadí. "Pravá jihočeská :)"
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, dnes jsem byla v Tp na matrice - kratce strizena obarvena a obrylena pani. Pry v jine dny nez maji uvedeno, musime mit vazny duvod. Tak jsem ji rekla ze driv to bohuzel nejde z duvodu financi a pozdeji nekvuli porodu. A ona, ze to nejde. Ptala jsem se na tiskopis - zadost o uzavreni manzelstvi v jiny nez stanoveny den a mistnost. Pry nic takoveho nemaj. Tak ji rikam, proc maj na netu uvedenou castku za tuto sluzbu, kdyz ji nedelaj. Maj to tam uvedeno stejne jako cenu za OP, za uzavreni manzelstvi s cizincem, za ceske obcanstvi... atd. A odvolala jsem se na kamosky - odsud (jsem nerekla) ze u nich to problem nebyl. Tak se sla zeptat sefky... A automaticky mi okopirovala zadost o uzavreni jindy a jinde nez je dano. Pak jsem se ji zeptala jestli maj fotky nove obradni sine, neochotne rekla ze nemaj. Tak jsem rekla ze to tam nechcem, ale v botance.Pry: "v dubnu a v botance - bude vam zima" Tak jsem ji rekla ze to je snad nase vec! Holky celou dobu jsem byla lezerne oprena o pultik a muj pohled bych vam neprala videt, kdyz zacla byt neochotna az neprijemna... !!! Kdyz mi predala dokumenty, tak jsem ji fakt nejvic mile co umim, podekovala za jeji ochotu a rozloucila se. Takze holky, pred MATRIKARKOU SE NEDEJTE! Zkousela vse zapirat a kdybych nemela informace, ze to jde, tak bych odesla s neporizenou.
Odpovědět
Profilova fotka
ted jen doufam ze to schvalej... :(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt šílenej přístup. Hlavně že náš stát chce abysme vytvářeli rodinu, že prý rodina je základ státu a úředníci se přitom chovaj jak nevim co.... to ti pak úplně zkazí náladu co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba presne tohle rikal muj nastavajici, stat chce prirustky, ale urednice se podle toho nechovaj. Jinak v botance mi pani poradila, at se stavim na matrice zjistit jeji jmeno, a pokud nam to nepovoli, tak se objednat primo u Kubery a podat ofiko stiznost.. coz nejspis udelam, jestli nam to nepovoli. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když si uvědomim,že jsem dneska místo v 19hod. přišla z práce ve 21.hod. a přesto se nesmím křivě podívat na člověka a pak čtu jak se chovaj, tak mám pak akorát ještě větší vztek fakt.To je neskutečný ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@novami to zase můžu říct, že matrikářka v Krupce bylo v pohodě, když jsme tam byli
Odpovědět
Profilova fotka
@novami a co delas? Ja taky delala s lidma a kdyz jsem na ne nebyla nahodou nejmilejsi - ale jen odmerena (ne neprijemna) byla jsem na to upozornena..(delala jsem u zubare) takze te uplne chapu. Jenze si myslim ze to je tim ze oni nemaj za prdeli nekoho kdo by je upozornil :( a to je velka skoda
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba : to je pravda na Krupku si absolutně nemůžu stěžovat.Paní byla ochotná a se vším nám poradila takže určitě se najdou i světlé vyjímky x-) Záleží na koho člověk narazi..
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka : dělám v nemocnici a všichni víme co lidi dokážou...
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, na obou stranach :)
Odpovědět
@skorepka Vybrala jsem si termín na matrice,ten jsem zamluvila s přítelem,na matrice jsem nahlásila botanickou a pak napsala do botanický a vyšlo to.Máme to ve 12.30.
Odpovědět
Profilova fotka
a ktery den? My to chcem patek.. Jak dlouho jim vubec trva vyjadreni? My to chteli podat vcera, ale nestihali sme :(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda moc nevest z Tp se asi nevdava.. je to tu nejake mrtve :( A JINAK vyhrali sme holky, termin mame 22.4 :) dnes sme si i vybrali prstynky v Olympii u Teska, nebo jak se to ted jmenuje... maj do konce unora slevy 15% tak se tam jdete juknout. my vybrali krasny v nasich velikostech asi za 8500 za par.. ale byli tam jeste naky snoubenci a ty se placli pres kapsu.. vybrali za 16 tisic, maj asi 1cm tlusty a s kaminkama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?