Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
skorepka:Ahojky já ti poradim www.fotomosler.cz. Toho budeme mít my.Fotil i na švagrový svatbě a mají nádherné fotky.A stál 4000,-
Odpovědět
Profilova fotka
@skorepka . No já se teda na Hrádku v Krupce vdávám, a vůbec mi to tam nepříjde hnusný. To jaké to tam je nám vyhovuje. Ale je to asi otázka názoru.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak i já se přidávám k Vám do skupiny. My máme svatbu naplánovanou na 10.9.2011 na Hrádku v Krupce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, ale řikaj tomu hrádek, tak by to tak mělo vypadat. Zvenku mi to tak nepřijde. Mame jinou představu, každopádně když se vam to tam libí, tak tam budete mit krasnou svatbu ;) My uvidime, asi to bude v botance, ale chci jine datum nez matrika nabizi. Tak uvidime jak se na matrice dohodnem. Jestli nam to povolej.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee dikes, zkusim se juknoout jestli ma webovky a jaky ma ceny za rano a obrad...
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.m ju juknu, diky chjo sme koukali dneska po prstynkach, 4mm stoji pres 11tis, to je des, pred dvouma rokama jsem na 1. svatbu dala 12tis za 7mm tribarevne- tenkrat novinknu :(
Odpovědět
Profilova fotka
@novami jéé, my máme svatbu na Hrádku v Krupce 25.6.
Odpovědět
Profilova fotka
kacka.ba : jj já jsem koukala, tak mi potom povíš jaké to bylo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@novami jo, jasný budu pak vyprávět. Jinak tam máme už vše dojednané ( obřad + hostinu ) tak teď už se jen těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacka.ba : my máme zamluvenou hostinu a obřad, ale ještě musíme domluvit detaily, to se chystáme někdy ke konci ledna. Snad to bude všechno v pohodě, přístup byl dobrý, uvidíme až si začnu vymýšlet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@novami my byli v lednu na matrice, tak nám paní matrikářka řekla vše ohledně obřadu, na Hrádku jsme byli už asi 2 x na konzultaci, kde jsme si nechali udělat návrh meníčka + jídlo na večer. Máme už i vybraný dort. Byla jsem ráda, že pan provozní nám se vším poradil.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba tak to je super, my se chystáme zítra taky na matriku zaplatit poplatek ,jinak nějaké info už nám paní dala. Dneska jsme volali na Hrádek chtěli jsme domluvit jídlo, počet lidí atd.,ale pan provozní měl vypnutý telefon tak jindy no.Jinak se zítra chci jít podívat poprvé na šaty zatim jen do Kleopatry,ale zálusk mám na Deltu v Mostě mají tak krásné šaty :-) tak jen doufám,že tam zůstanou nějaké pěkné kousky. A co ty máš už šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@novami . Nám na matrice řekli, že si máme přijít tak v březnu pro tu finální smlouvu kterou musí podepsat asi starosta, zatím jsme vyplnili jen žádost o uzavření manželství a poplatek budeme platit spolu s tou smlouvou. Jak jsme byli naposledy na Hrádku tak nám taky pan provozní dal kalkulaci, kolik které jídlo stojí a my si to pak pronásobíme počtem lidí. Necháme si i od nich zajistit výzdobu na svatební stůl. Šaty už mám zamluvené v Deltě v Mostě, byla jsem tam koncem prosince a vybrala jsem si z letošní kolekce Sincirety - jsou moc pěkný. Chtěla jsem hodně široký. Ještě se tam pojedeme podívat na svatební oznámení a musím si ještě vybrat závoj. Jsou tam opravdu příjemní, a mají tam velký výběr šatů. No měla jsem docela štěstí, protože 3 svatby po nás už ty moje šaty mají půjčené. Tak držím palce s výběrem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba . Tak včera jsme zaplatili poplatek na matrice a rovnou podepsali smlouvu, tak snad už nám to tam nikdo nezruší :-D Dovolali jsme se i provoznímu a máme domluvenou schůzku někdy kolem 10. února.Taky bych se chtěla domluvit na výzdobě sv.stolu ještě uvidím co navrhne.Dneska jsem se byla podívat na šaty, vyzkoušela jsem jich dost,ale paní mi hned jako první dala nádherné takže ty ostatní potom neměly moc šanci :-D. V sobotu jsem objednaná do Mostu tak jsem zvědavá ..nemyslela jsem si ,že to bude tak těžké vybrati si :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@novami je, tak to je dobrý, že už to na té matrice dělají, je pravda že jsme tam byli v prosinci a to ještě ty smlouvy asi nezpracovávali. Co se týká výzdoby stolů tak tu nám na Hrádku taky zajistí. Koukali jsme na jejich stránky a mají tam vyfocené prostřené stoly. My to budeme mít asi do oranžova. Máme tym i zajištění rozbíjení talíře a řezání dřeva než bude oběd a nocleh. Myslela jsem si že na sebe šaty neseženu, mám konfekční velikost 42 ale u svatebních šatů jen 38 :-D . Tak pak napiš jak jsi pochodila v Mostě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty, dlouho jsem tu nebyla. Zavidim vam ze uz to mate tak rozjete. Ja mam sice objednane saty, ktere se zacnou sit, ale toť vse. Ted se nam to nejak financne hnoji, tak se mi ani do zarizovani nechce. Navic to chceme mit 22.4, pozdeji uz to stejne nebude kvuli brisku mozne (kveten nechci) a na teplicke matrice pani pritele vyhnala, ze 22. svtabu neudelaj. To v Proboštově jo, ale zase se mi nelibi venkovni prostředi k foceni :( Tak leda se vzit tam a pak odjed treba do zamecke fotit.. ale jestli se to vubec bude nejakemu fotografovi libit.... ty jsou navic taky drazi :( Chjo. Jinak u obeda chcem mit jen rodice + prarodice,segra, a moje segra a jeji skoromuz nam budou svedcit, tak se usetri 2 mista. Jeji snoubenec je totiz s mym uz 10 let kamarad :) a na vecer asi max 20kamaradu. (uz s partnery). A barvicka bude jablkove zelena. jenze jsem jeste nezacla nic nakupovat. chjo a svatba by mela byt za nejakych 85 dni :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba ahoj, tak včera jsem byla na šatech v Mostě a byla jsem nadšená.Paní byla hrozně příjemná.Jinak jsem vůbec nevěděla jaké šaty si vybrat.Všechny,které mi dala byly tak krásný.Nakonec jsem si jedny přece jenom zarezervovala.Na stránkách jsem je neviděla tak teď ani nevím jaká je to kolekce, možná,že to paní říkala,ale bylo toho tolik,že nevim :-D Nejsou úplně bílé,ale taková ta přírodní bílá jak tomu říkají.Rovnou jsem si tam vyhlídla i botky,ale ty si koupím dodatečně.Takže teď v únoru domluvit se na Hrádek a pak se chci jet podívat na veletrh do Prahy.Tam to okouknu a uvidíme co dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luuuciee ty Luiciku, zadala jsem jmeno toho fotpgrafa do googlu, hodilo mi o jen odkazy sem na beremko, ale jinak to zadny jeho webovky nenaslo..:(
Odpovědět
Profilova fotka
@novami Ahoj, tak to je dobře že jsi si v tom Mostě vybrala, maj tam velkej výběr a jsou moc ochotní. Já si tam ještě musím jet vybrat závoj, na ten jsem minule úplně zapomněla. Boty mi bude půjčovat kámoška, má svoje svatební, který měla na sobě jen 1 x , tak si je aspoň nemusím kupovat. O tom veletrhu v Praze jsem slyšela, ale jsem zrovna v práci takže nic. Já teď taky chci začít pracovat na vytváření svatebních novin, viděla jsem to někde na internetu a vypadalo to dobře. Budou k dispozici pro svatebčany a bývyjí tam informace a fotky novomanželů + nějaké svatební destera, zvyky atd. Potom taky chci začít rozmýšlet tombolu, kterou budeme mít na oslavě ( je brána takovou legrační formou ), takže mám co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronika.deskova Ahoj Veru, pisni sem prosim tu kosmeticku a klido vlastne vsechno. Ja jsem z Prosetic.. dikes
Odpovědět
Profilova fotka
skorepka:Ahojky,jee v Proseticích sem bydlela do 19.Ted sem přesídlila do Trnovan.V Proseticích už mám zajištěnou kadeřnici a ted tam pujdu domluvit i kosmetičku.Tam u školy víš.Tak kdybys ještě sháněla doporučuji
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja.m no vidis, ja bydlela v Proboštově u kolejí, pak Trnovany a ted Prosetice :) musim rict ze tu je vetsi klid nez v Trnovanech.. Tady bydlime chvilku, takze nevim kde co tu je. Kazdopadne cesat se budu asi sama.. ale kosmeticky by se sikla.. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacka.ba : no závoje tam mají taky krásné, ty s korálkama no nemám slov. Myslím,že mi i slušel,ale asi půjdu bez závoje mám dlouhé vlasy do pasu tak chci,aby pak bylo vidět jak je mám učesané :-) .Botky jsou dražší,ale mám hodně malou nohu a mám docela problém si někde půjčit tak si je budu muset koupit.Já jsem pořád nevěděla jestli ty svatební noviny jo nebo ne,ale podívala jsem se na net a hrozně se mi to líbilo tak uvidim jestli něco vyrobím nebo to nechám.Já jsem si vzala na ten veletrh volno dělám na směny a jak se znám určitě bych byla zrovna v práci...
Odpovědět
Profilova fotka
@novami ja na 1. svatbe noviny mela.. aby se lidi nenudili pri nasem foceni.. ale mam pocit ze to nikdo necetl.. stravila jsem nad nimy 3 mesice.. meli myslim 20stranek :(
Odpovědět
@skorepka Ahojky, včera jsem ti posílala info do IP - došlo?
Odpovědět
Ahoj holky. Také jsme měli svatební noviny. Měly úspěch a ještě po svatbě jsme dělaly dotisk :-D Doporučuji, ve volný chvilce vyplní čas a je to pěkná vzpomínka :-) Už máte foto, kapelu, vizážistku? Můžu podat reference :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky přidávám. Svatbu plánujeme na 16.července. Chci se zeptat, jelikoš opravdu nevím, jak to všechno funguje. Chci mít svatbu v kostele, ale ne církevní obřad, jen takový jako na úřadě, jen ta atmosféra bude lepší :) Můžete mi jen poradit, jak to chodí na úřadě. To musím na obecní úřad a nahlásit, že se chceme brát 16.července a podepsat nějakej papír a pak teda i nějakou smlouvu? Možná sem jak "trouba", ale fakt se v tom nevyznám. Díky za radu :) Jinak už máme zajištěnou kapelu a fotografa bysme chtěli taky Kubu Moslera a to je tak zatím vše, všechno budu řešit teď.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanculina ahoj, jj musis na ou na matriku, vyzadat si tiskopis a ten vyplnit. Mam dokonce pocit, ze sme tenkrat prikladali rodne listy.. ale nevim jak je to ted...? CO holky? Ale tim ze to chces v kostele tak co vim , jedinej co dela necirkevni svatby je v Moste a to ale myslim musis zaridit na OU Most. Doufam ze tam jsou vstricnejsi nez v TP. Tam nas vyfakovala ze oddavaj v sobotu a basta. Ale na nasem OU Probo mi starostka poradila, jim napsat ofiko zadost, a tim se budou muset zabyvat a resit a vyjadrit proc nesouhlasi :D tak jestli to fakt nejde, tak budu aspon hodna jako pani co tu sedi za okynkem. A neudelam to jednoduche. O te zadosti tu totiz myslim taky nikdo napsal, kazda pry jen prisla ze chce svatbu v botance, vzadu na schodech, jinde a slo to. Jen my musime mit smulu. Tak uvidim az tam pujdu sama, byl se totis ptat pritel.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ještě stále musíte přinést rodné listy na matriku...
Odpovědět
Ahojky.Zdravím všechny nevěsty.My máme svatbu 16.7.2011 v Botanický zahradě v Teplicích.Nevíte někdo o dobrém fotografovi?Předem děkuji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?