Nevěsty z Teplic, které se vdávají v roce 2011. Jste zde?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
rada si popovidam se vsema nevestama z Teplic co planuji svatbu na rok 2011 :-)je to jeste daleko,ale aspon je na vse dost casu:-)
Odpovědět
Ahoj holky ... taky plánujeme svatbu na jaro 2011 ... zatím to vypadá na duben .... původně jsme měli vybrané datum 26.3., ale zámky oddávají až od dubna :-| ... za cené rady budu ráda .... hlavně co se týče kvalitního fotografa ... moc dík ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tineo, já jsem se na fotografy také již dívala. Od pár z nich se mi velice zalíbili fota, avšak měli již obsazené termíny :-| Tak jsem pochopila, že je vážně čas. Ale dost jsem tady četla dobré reference na Ladu Baladovou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veronika.deskova: předem díky ;-)
Odpovědět
deniskaka: ta se bohužel příteli moc nelíbí ... hlavně to foceni fotek našikmo ... i když to by se dalo asi dohodnout, že to takhle nechceme ...
Odpovědět
Profilova fotka
tineo: Máš pravdu, rozhodně si můžeš říct co chceš, i když ani mému příteli nebyly moc její fota po chuti... :-S Je to těžké, ale 100 lidí, 100 chutí...
Odpovědět
deniskaka: to je pravda ... ještě jsem našla nějakýho Martina Zítu ... fotky od něj vypadají taky hezky ... jen jsem na něj nikde nesehlala reference ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak i já bych se ráda přiřadila do této skupinky, plánujeme s přítelem svatbu v dubnu příštího roku. Zatím ještě vůbec nic nemáme vymyšlené natož naplánované, takže budu moc ráda za každou vaši radu.
Odpovědět
Profilova fotka
holky..ja jako fotografa 100%doporucuji Rene Vosmika...je levny a foti krasne!a kdyby nahodou nekdo chtel kameramana,tak toho nejlepsiho na severu cech mam doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
deniskaka:tak pritel se v Oseku bohuzel nevyzna,takze ti restauraci neporadim :-S
Odpovědět
sweetynka: a mohla bys mi na interní poštu poslat kontak a kolik stojí ten René Vosmík ... moc dík
Odpovědět
ja mela Ladu a jsme max.spokojeni 8-) každy ma jiny vkus tak chapu, že se někomu jeji styl nemusi libit každopadně jeji fotky maji naboj :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Koukám, že tu řešíte foto ... Také jsem měla Ladu Baladovou, jako Marcelka. Jsme opravdu spokojení. Dělala pro nás maximum. Celý den nám pršelo, a i tak máme spoustu krásných foteček. Jiný fotograf by udělal skupinovou fotku a jel by pryč .... Vyplatí si jí vzít na celý den, má to úplně jiný rozměr focení - vztah, uvolnění, nálada atd. Fotky "na šikmo" jsou neokoukané, u nás každý valil oči. Samozřejmě se nemusí někomu líbit, ale když řekneš, hele toto nechci, chci to tak a tak - myslím, že problém nebude. Lada byla pro nás výzva a povedla se. Už máme domluvené další focení :-) Kdybyste chtěla některá vidět více foteček, najdete u Lady na webu, nebo vám můžu poslat náš soukromý webík .... Podle mě nemá smysl šetřit na fotografovi - ten vám udělá vzpomínky na celý život a budete se k tomu furt vracet .... a nejenom vy ..... achhh, jsem se zas rozplývala :-) ;-) bych si tu svatbičku znova zopakovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Taky bych Ladu doporučila - byla prostě super, super, super!!!! Naprosto přirozený výborný človíček.... Fakt bylo focení s ní (i ten výsledek) zážitek.
Odpovědět
Profilova fotka
No fotografu je naštěstí dost, tak máme každý možnost si vybrat toho, kdo nám nejvíce sedne. Ale z fotek něvěst z teplicka, které jsem měla možnost vidět, byla Lada asi opravdu nejlepší. Výhodou je neproplacení kilomentrů, ale i tak si myslím, že pokud někdo opravdu tíhne stylem apod k někomu jinému, tak v tom případě ty peníze nehrají až takovou roli. Sestřenice právě po své svatbě obdržela fotografie profesionálního fotografa, kterého si vybrala, jelikož byl blízko, má ateliér, kde se párkrát byla fotit. Zřejmě vše pořádně nerozvážila, dost jí zajímala cena. Výsledkem jsou tučně černou oramované fotky, které mají velice vybledlé barvy a lidé se často ani nedívají do snímku, často jsou jim useknuté i části těla. Na společné fotce také usekl spoustu lidí a jako nejzajimavější zátiši použil jehličnatý strom. Bylo mi ji vážně nesmírně líto, jelikož s tím jak běhal na svatbě celou dobu a s tím jaký fotoaparát měl by každý čekal více... :-| Proto opravdu důvěřuj, ale prověřuj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, naprosto musím souhlasit s Verčou a Nikčou:-) Nevyplatí se šetřit, fotky a prstýnky jsou to jediné co Vám zůstane. Lada je skvělý člověk, naprostý profesionál...
Odpovědět
Profilova fotka
a manžel.... :D Ten také zústane ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jak pokračujete s přípravami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se k Vám taky přidávám.Plánujem svatbu na 11.6.2011 .Koukám,jak pokračujete s přípravami a my máme teprve předběžně zarezervované místo na svatební hostinu.Nejvíc mě štve,že termíny budou vypsané až na konci listopadu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky...my uz mame svatbu opravdu kompletne vymyslenou a muzeme se brat klidne hned,kdyby jsme uz meli penize,ale na ty musim hold cekt az do jara:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj budoucí nevěsty, také se přidávám do vačí diskuze. My plánujeme svatbu na 25.6.2011. Původně jsme chtěli termín 11.6.2011, ale v restauraci, kde chceme mít hostinu už mají zamluvenou jinou svatbu :-). No ještě musím počkat až vypíšou na úřadě v Krupce termíny svateb ( prý až v listopadu ) a pak se začne pomalu zařizovat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacka.ba: a v ktery restauraci ste to chteli?,co zkusit jinou?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to už zamluvený na Hradě Krupka, chceme to mít tam, ale nevadí, že až 25.6. chtěli jsme to někdy v červnu, ale byla sranda že jsme tam přišli s tím 11.6. a už to bylo někým zamluvené :-D Tak snad budou toho 25.6. oddávat, to zjistím na matrice až po volbách
Odpovědět
Profilova fotka
aha:-)my tam chtely taky,ale nakonec to bude nejspis v Krupce v hasicarne,je tam velky sal a vyjde nas to mnohem levneji!na hradku mela svagrova svatbu a jen za jidlo a piti za ten den dali 50tisic za 30lidi,a to mi fakt nemame!....takze ti muzu jen zavidet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale koukam,ze toho 11tyho je hodne oblibeny:-)my chceme 24,jelikoz mame vyroci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je v pátek. A kde se chcete nechat oddat?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,patek..no..taky pribuzny nadavaj :D nechame se oddat v teplicich,obradni sin je vlastne na zamku u Zamecky zahrady,takze fotecky i videjko budou moc pekny:-)....ale verim tomu,ze to jeste 100krat zmenime,my uz meli tolika verzi svatby,ze si z nas znamy delaj srandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme se kupodivu na místě svatby shodli hned na poprvé. Nejhorší je, že se teď musí do toho října - listopadu čekat na tu matriku s termínem. Pak už bude trochu přes zimu klídek a na jaře to zase začne :-D šaty, prstýnky atd. Pořád chodím kolem svatebních salonů a ještě jsem tam zatím ani nenakoukla :-) no ono to uteše jako voda. Už máme i seznam svatebních hostů, tak uvidím jak to bude probíhat dál s přípravama. Zase budete mít dobrý, že v pátek oddávaj docela málo svateb co? Doufám teda, že bude hezký počasí na to focení, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my se taky shodly,ale to jsem prave chtely na ten hradek...ted trochu bojujem,ale to spis s tim,kde bude oslava,obrad bude urcite v teplicich...jinak seznam hostu,svedky,kytici,uces,atd uz mame doreseny:-)ja mam presnou predstavu satu a zavoje,i Kubovo obleku...dneska jsme doresily i muziku...to bude desna komedie:D ona to je sice romanticka pisnicka,ale moderne zpracovana,zremixovana,takze to vypada,ze si k muzskymu dotancuju,to bude obrad ty jo:D....vcera jsme byly na oslave kluka co jde Kubovi za svedka a tak si tam ze me kluci delali srandu,jak me unesou a uz nevratej,kameraman vyhrozuje,ze na videu nebudu ani jednou videt..svedek ze nam to nepodepise.......no des:D.........a nejvic se docela bojim,jak na to budou reagovat rodice :-D protoze to fakt bude hrozna komedie...jo a pozvanky budou kresleny,barevny s nasima karikaturama:D
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím že to bude něco stát, s tím tak nějak počítáme. Hudbu budeme muset taky vyřešit, ještě jsem nepřemýšlela co, máme tip na DJ. Můj Honza už má vybranýho svědka ale já ještě ne. Mám dost kamarádek ale všechny mají miminka a nevím, jestli v červnu budou moc. To prostě rozseknu na jaře. Jde mi hlavně o to, že chci aby moje svědkyně byla na celé svatbě vč. oběda. No tak uvidím. Ségru ani brách nemám. Honzovo svědek už taky říkal, že se těší až mě unesou, ale doufám že to nebude na dlouho :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam DJ bude delat kamarad:-)s tim svedkem jsem mela taky problemy!nemam zadnou,,dokonalou ,,kamaradku,takze jsem uvazovala bud nad segou nebo kamoskou od zakladky se kterou se porad stykam:-)vyhrala kamaradka,dost mi ted totiz pomaha,takze si myslim,ze na svedka je dokonala....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?