Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Takže vy jste měli slíbeno ještě něco od kastelána a taky nic, jo? ]-( Ty vado, tak to je jednání teda fakt. To bych tam zajela a udělala čoro jak prase... Vím, že se mi to kecá, ale nenechte si tím zkazit vzpomínky, to by byla škoda :-( Ale vím, lehko radit...
Odpovědět
Profilova fotka
Upřímně, budu mu příští týden volat-kastelánovi, jak teda a když bude mít nějaké poznámky, tak já už jsem docela vším znechucena a nemám sílu se s někým dohadovat, takže pokud to teď neklapne, tak mu řeknu, že nemáme zájem a ať si to nechají... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Snad vám to nějak vynahradí, Mončo, ale moc se mi to nezdá. Přijde mi, že se z toho snaží nějak vykroutit. je to práce navíc, ale co si nadrobil, to by si měl také sníst...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jupíí konečně jsem se připojila!!! jé Moni to mě mrzí :-| , to je teda jednaní fakt! Leni,držím pěsti ať už Ti z toho vyštření něco vyčtou a není to nic vážného! Volala jsem teď do útulku,tak už pro něj můžu jet ve středu! Abbé asi nebude pár dní jíst a nebude se s námi bavit,ajk ho znám,ale zvykne si. Oni vlkodavi nemají být právě sami,prt.pak jsou takový smutný jako Abbé,tak aspoň bude mít koho učit. Týý jo,my budeme mít dva vlkouše :-) ...hm tak ještě jich zbývá pět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo,co děláš ve čt.?! dopoledne? mohli bychom jít s pejskama na malou procházku pod Erbenku nebo na Marijánku,nechceš?
Odpovědět
Profilova fotka
nebo v pá.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, takže si pro něj fakt pojedeš, jo? No, tak to jsem zvědavá, co na to Zdenda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to by bylo super, ráda půjdu :-) Snad mě nesežerou, budou už na mě dva :-D . Jak se vejdete do bytečku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no Zdenda...on nakonec bude rád :-) tak jo Mončo,si písnem ještě ju.Neboj to je štěňátko x-) a Abbého znáš!
Odpovědět
Profilova fotka
do bytu se nevejdeme už teď,ale stejně už se nám rýsuje jeden obr baráček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, budu se těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Barčo, Ty jsi éro, fakt :-D Je ale krásnej to je pravda, taky by mi ho bylo líto a chtěla bych ho :-N Ale asi bych do toho nešlo bez domluvy s Danem ... :-N Ale Tobě držím pěsti, aby byl fakt rád, takhle krásný štěně si musí získat každýho ;-) Hele a proč jich chcete zrovna sedm?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já to ale Zdendovi oznámila a on na to už nic neřekl,on to podle mě ví,že Lojzu stejně přivezu. Sedm je podle irské tradice,vždy měli u hrabství sedm vlkodavů...minimálně.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/pr... ten musí být náš,jsme první zájemce :-) a už jsme připsali na seznam dalších 18 oveček,1krávu,2koně a 2 kozy :-D a prý ještě pštrosy,ale ty teda nechci,těch se bojím.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem se nějak rozjela,ale jsem asi v nějaké euforii,fakt se teď cítím štastně a všechno mě to baví
Odpovědět
Ahoj všem, jak jsem tak prolezla posledních pár stránek diskuze, zjistila jsem, že už asi máte všechny po svatbě, co? Tím pádem všem gratuluji! Potřebuji získat nějaké typy na místo pro obřad v okolí Teplic nebo Ústí. Už máte zkušenosti, tak budu ráda za jakoukoli inspiraci. Chtěli bychom mít svatbu venku, přezdobené místnosti nám nic moc neříkají. Zatím uvažujeme o zřícenině v Krupce (kdyby měl někdo zkušenosti, budu ráda, když se o ně podělíte), ale jak říkám, chtěli bysme mít víc typů a rozhodnout se, až to třeba uvidíme ...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to je paráda, že jsi takhle nadšená, to je náhodou supr! :-) Pštrosy bych taky nechtěla, já se bojím i slepice :-D Panelko, na zřícenine v Krupce? Kde to je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Viď, mám teď pocit,že se konečně obrátily karty x-) Ahoj Panelko :-) , jé tak to já taky nevím,ale svatbu venku jsem měla,ale zase na zámku a jak jsem koukala podle fotek,tak to tam nějak také nazdobili (kobereček,kytky). Možná Adrianka Ti poradila,ta to měla přesně podle svých představ a venku...panství Velichov.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-)od rána mi nejdou vkládat příspěvky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru pejsek je úžasnej. Já bych taky Montymu nejradši pořídila kamaráda, ale jsem alergik a jsem ráda, že zvládám jednoho pejska:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mám pro Vás jednu změnu...po dlouhých dohadách obřad nakonec nebude na Hněvíně (kdyby se náhodou nepovedlo počasí), ale tady v TP na zámku...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak tu hostinu ještě vůbec nevíme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo:-) ale i jeden pejsek stačí :-) ..to jen já jsem magor a strašně jsem si tohle plemeno zamilovala a toužila po něm od malička. No asi jste udělali dobře! ono opravdu nikdy nevíš,jak bude. My měli tu záruku,že kdyby pršelo,tak nám to přesunou dovnitř. Na hostinu máte ještě čas, já loni touhle dobou ještě nevěděla,že se budu vdávat :-D ,stačí po novém roce asi ne..ale stejně člověk by to měl rád už naplánované viď.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, takže v TP, jo? Já bych to udělala někde, jak říká Bára, někde venku, kde Tě kdyžtak přesunou někam dovnitř... Baru, přesně, loni touhle dobou jsem to taky ještě nevěděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se pro dnešní odpoledne loučím, musím si skočit pro recept a pro nějaké mlsky a nové vodítko x-) jůůů tak se mějte hezky!!!! snad se ještě připojím večer,kdyby ne,tak ve čt. už s novým členem domácnosti! pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pá a držíme pěsti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panelka: Ahoj, vítej tu. Jestli myslíš Hrádek krupka, tak tam jsme měli svatbu my. Klidně Ti poradím, v čem budeš chtít. Mrkni na fotky. Barčo, teda, to je nádherný baráček, opravdu... Zááávidím. A ta výborná cena! Boha, my se asi z Prahy přestěhujeme zpátky do Teplic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, ten baráček je teda fakt krásnej, už aby vám to vyšlo, co? Abyste si tam mohli založit tu vaší farmu :-) Leni, v porovnání z pražskejma cenama to musí bejt asi docela hukot, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no to právě na tom Hněvíně nejde:-( a zase ten náš zámek je blízko ;-) stejně jde jen o 10 minut:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, samotnej ten obřad je fakt rychlovka a dost ušetříte, třeba oproti nám ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?