Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já to nemyslela zle :-. ,to jen,že se bytečně nervuješ!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak to je strašná historka! Kolik tý sestřence je??? Jak se k tomu postavil ten doktor???
Odpovědět
N0 v pohodě, jen nechci něco zanedbat, abych nedostala pak někde vynadáno atd. Vy už máte taky vše vyřízené jen vám chybí OP.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo nám to zbývá jen vyzvednout,ale na úřadě měli dnes uzamčené dveře a jiný vchod jsem nenašla a o řidičáku jsem to psala. pojišťovna je vyřízená za dvě minuty. Zuzi sestřence je snad 35 nebo 38,teď fakt nevím. A doktor,prý se to někdy stane :-S,no jo,když jim podepíšeš ten papír bez kterého by Tě neoperovali,tak můžeš být ještě ráda,že Tě neodnášej rovnou do márnice.Já už jim fakt vůbec nevěřím.
Odpovědět
Profilova fotka
páni Baruš, tak to je taky dobrý, človek jde k zubaři a oni to takhle pomrvý, to je děs :-(
Odpovědět
mě zase zle a ktomu všemu mě boli i zub a vy tady takovyhle tema jo? fuj :-S
Odpovědět
holky asi dneska rysknu a vezmu si už prášek to se neda vydržet, snad se nic nestane ne? když test mám ještě negativní?
Odpovědět
Takže dořešeno, vše začnu řešit po dovolené, do té doby nic vyzvedávat nebudu. Tak Barčo to je hrozné a pak se má člověk svěřit do rukou doktora, nikdy
Odpovědět
Zdeňko a proč nejdeš k doktorovi?
Odpovědět
Protože se bojim abych neplašila, no řeknu to na rovinu mám z doktoru strach a nervy a většinou jsem stejně za debila, kterymu nic neni jen si to všechno bere psychicky tak tam chodim už minimalně.
Odpovědět
No to je vlastně pravda ať je člověku cokoliv tak doktoři stejnak udělají to že ten dotyčnej je hypochondr a nic mu není.
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo Zdeni to je divný a to je Ti špatně hned po vysazení jo? ale Kačce nic není co. ježiši to je hrozný. My se dnes se Zdendou bavili a druhé dítě nám vychází až mi bude 34,to je hrozný. Asi to budeme muset nějak přeplánovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdenko, já bych si prášek nebrala. Co když jsi? Ale zas jestli bez něj nemůžeš vydržet...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru a na kdy vám vychází to první? :-D
Odpovědět
Barčo jak se to počítá prosímtě?
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně tak,všechno si dělám sama,protože se nervuju...jednou mi to řeknou i na zlomenou ruku.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no první počítáme za dva,tři roky...to mi bude 27,pak tři roky doma,dva tři roky v práci a pak to druhé.Nechci je mít za sebou,kvůli práci,jestli budeme mít nějakou velkou hypošku.ale třebas budou dvojčátka :-) ,mám na ně v životě velké štěstí,všichni osudový lidi byli z dvojčat
Odpovědět
no takže jdu na to test mam negativní, takže už jdu na ten prašek při nejhorším ho vyb....
Odpovědět
Holky loučím se budu možná večer,ale nic neslibuji. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ták, vy to máte teda pěkně naplánovaný :-) Ty jo, dvojčata bych teda nechtěla... to musí bejt děsnej záhul. Holky, mastím dom. Pá
Odpovědět
Profilova fotka
no já také ne,ale při mém štěstí x-) tak se mějte!!! Zdeni,tak ať je Ti lépe! já jdu péct perník,ale budu nakukovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni vem si paralen ten prý v těhotenství jediný můžeš, tak kdyby jsi už byla v tom, tak se ti s ním nic nestane, včera mě poučila kamarádka
Odpovědět
jo ale mi paralen doma nemáme, pravě musime nakoupit zasoby. zuzko, simčo baru zatim pa. já budu večer koukat na hříšňák když mi bude dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé on je Hříšňák,kde?????????,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny. Pro Věrku: ano, je nám minimálně 20 konkrétně 23 :-D Chodíme do tanenčího klubu v Chabařovicích, jsme tam už po třetí. Jsou to jediné taneční které znám, kam si můžeš vzít džíny a tenisky. Lektorům jde o to, naučit tě tančit a ne o to, upotit chlapi v obleku a holkám zlámat nohy v podpatkách. šaty a obleky se oblékají až na prodlouženou (spojená s ochutnávkou vín a komentářem someliéra) a na věneček (vééélký raut a můžeš pozvat rodinu nebo kamarády). Jsou to 1.5 hodinové lekce každý týden. My už chodíme do pokročilejších, začátečníky jsme uzavřeli vloni a dokonce jsme získali cenu skokani kurzu :-D Jinak tip pro Vás holky: můj Jiří se mnou také chodit nechtěl, to bylo řečí že nebude někde trapčit apod. No a tak jsem řekla kamarádovi a šel se mnou. Ten můj začal žárlit ale víc ho štvalo, že po lekci jsem přišla domu vysmátá, spokojená... dlouho to nevydržel a už na čtvrté lekci vystřídal toho kamaráda. A to byste koukaly jak ten kroutí prdelkou u čači :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dnes ty zkoušky zvládne skvěle, takže mám suprovou náladu, ale jsem utahaná jako pes. Zdeni, já bych k tomu doktoru asi zašla, co když je to fakt mimoděložní... (nebo by se i tohle ukázalo na testu??) Simčo, lhůty pro výměnu dokladů se počítají ode dne vyzvednutí oddacího listu, takže pokud ho ještě nemáš, tak si ho vyzvedni až po dovče a budeš mít klid... A pak až můžeš teprv začít lítat po úřadech. Já mám vyměněný zatím jen OP, v pondělí si vyzvednu nový řidičák a půjdu se přejmenovat do školy, do banky a na stavebko. Pas zatím nepotřebuju a novou kartičku pojišťovny mi prý pošlou poštou. U doktora mi stejně řekli, že důležitý je RČ. Jo, a dvojčátka bych taky chtěla, z jednoho vrzu by bylo splněno :-D Všichni říkají, jaký je to záhul, ale moje mamka říká, že větší záhul jsme byli s bráchou, když jsme od sebe jen 12 měsíců. Přecejen dvojčata dělají a potřebují všechno na stejno, ale takovýhle odstup, co jsme měli s bráchou, je u mimin asi ještě horší! :-) Přeju dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Dočítala jsem jen zběžně... Už mám OP, ale pojišťovnu jdu zařizovat až zítra, tak snad nebude problém :-N . OOOO, tak to se mám s tanečníma na co těšit, taky možná budu chodit s jedním klučinou z koleje a už vidím Kubu, jak vylítne z kůže, ale ví, že tam chci chodit a jeho to nebaví a vůbec nic neumí a je docela dřevo..
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak gratuluju k ceně "skokani kurzu ". Zdeni, taky bych si došla, mimoděložní se Ti na testu, podle mě, neukáže a je to velmi nebezpečné!
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko gratuluji ke zvádnutí zkoušky, jsi šikula. Míšo, tak to jo. Já jsem si řikala, že snad nechodíte s těma pubertákama :-) My chodíme do Proboštova, jsou to taneční pro dospělé Dobrou holky
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, holky. Ifko, přidávám se ke gratulaci ke zkouškám. Svět je hned veselejší, co? Jinak já jsem totál mrtvá. Včera mě trochu škrábalo v krku a dneska to je fakt "super". Zítra mi na víkend přijede kamarádka, která nemohla být na svatbě a v sobotu je pro mě a Kubu přichystaná párty, tak to si to fakt užiju :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?