Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeni, a co je ti? máš migrény? Honza už dvě noci taky trpí, má hroznej průjem a zvrací a ty křeče no hrůza a nechce odvézt na pohotovost! S tím mě štve, bojím se o něj a nemůžu mu pomoct :-( Bude dnes ten srazík? Já jen abych se přizpůsobila :-)
Odpovědět
Ahoj Ájo, ne to nejsou migreny mam ty stavy už od té doby co jsem vysadila antikoncepci a snažíme se o mimčo. Už je to ale strašny řekla bych že se to stupnuje, spoustu lidí mi říka jestli už njesm v tom ale nto asi ne bylo by to nejak brzy. Taky nevím jestli ten sraz je nebo ne, zatim nikdo neodpovedel.
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký stavy? máš křeče nebo je ti na zvracení?
Odpovědět
na zvracení, návaly, jednou horko a pak zima, nemůžu moc jist je mi hned ze všeho zle, bolí mě šíleně hlava, no strašný to je, fuj!
Odpovědět
Tak co holky je ten sraz nebo ne? Potřebuju se zařídit jestli ano , tak at seženu hlídání a jestli ne tak at můžu jít s malou pak ven, docela bych to už potřebovala vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
no to zní jako by jsi byla fakt už těhotná :-D Zdeni kouše se mi počítač a nevím čím to je, tak mi to dýl trvá ]-(
Odpovědět
Vid, to ale nechápu, to se mi pořad asi plaší hormony nevím uvidím ještě tyden. A když mi vyjde negativní test, tak pujdu k doktorovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se později, přišla jsem do práce až teď. Včera jsem se nějak vynervovala, večer se na mě ještě večer spustila lavina dalších výčitek kvůli svatbě (opět jedna kamarádka), takže jsem byla docela v řiti a udělalo se mi pěkně zle. Ráno jsem měla migrénu pochopitelně a opět závratě, takže jsem zůstala doma a přišla až teď... Ahojky Ájo, to je dost, že jsi mezi nás taky zavítala! Docela jsou koukala, jak jste se holky večer činily :-) Zdeničko, zajdi si k doktorovi!
Odpovědět
Profilova fotka
no to radši jdi, protože bys mohla být těhotná i lidně mimoděložně
Odpovědět
Ahoj Zuzi, co ten dnešní srazík? Je tedy vůbec? K doktorovi zajdu počkám asi ještě tyden nebo tak nějak ať neplaším. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já koukám, že se tady několikrát ptáš. Já nevím, jestli je. Taky čekám, jestli bude, Dádovo bráchu povýšili, čekal na to 14 dní a včera se dozvěděl výsledek, takže je dneska oslava. Tak taky čekám, co se bude dít ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, jaké výčitky??? No to víš v létě nebyl čas, byla jsem od rána do večera pryč a nebo někde na dovolených :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, omlouvám se že píšu až teď,ale začíná topná sezóna a lidi se zbláznili.Takže nestíháme.
Odpovědět
Ahoj simčo ten dnešek platí? Nebo se to ruší?
Odpovědět
Já vůbec nevám,ale mě se to nehodí. Dnes se tady o tom moc nemluví,ale my doma malujeme a tak to chceme mít hotové než odjedeme na dovolenou.
Odpovědět
Tak jak chceš záleží na tobě, klidně to bude až se vrátite z dovči, fakt je to na tobě.
Odpovědět
Tak se můžete sejít beze mě a pak uděláme sraz v říjnu.
Odpovědět
konec diskuze? :-D
Odpovědět
Vařím oběd, takže není moc čas. Sraz bez tebe? No ale to by se měl taky vyjadřit někdo jiný,zatím tu o tom mluvíme jen my dvě a nikdo se nepřidal. Takže nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to holky necháme až Simčo přijedeš z dovči, já mám dnes s mamkou sraz v Olympie a musela bych to taky zrušit :-( Simčo nechce se ti sem dát pár foteček? :-)
Odpovědět
Fotky sem dám,ale nevím kdy máme v bytě tkový bordel že se nedostanu k PC a tady v práci je nemám, když to dnes vše stihneme nastěhovat tak tam nějaké fotky dám.
Odpovědět
Profilova fotka
no už se nemůžu dočkat :-D na poslední nevěstu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a kam jedete vůbec na dovču? Asi jsem to přehlídla :-N
Odpovědět
Jedeme na Mácháč na týden.
Odpovědět
To semáte taky bych někam vyrazila :-) Anička ted obědvá a pak jde spinkat a pk se možna stavím když to stihnu, uklízení, praní, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tam jsme byli s Dádou na první dovče :-) Tak si to tam hezky užijte! Jedete sami dva nebo s nějakou partičkou?
Odpovědět
Jedeme my dva a moji rodiče a přijede sestra s přítelem.Těšíme se jako blázen potřebuji vypadnout.
Odpovědět
Profilova fotka
No Simčo s tvým pracovním nasazením si to zasloužíš jako sůl :-) Berušky já se loučím, jdu to zkontrolovat do kadeřnictví, pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi já taky nemůžu dneska, Martin zamluvil kino...prď na nějaký výčitky ;-) a nenervuj se!nestojí to za to....Simi taky se moc těším na fotky a užijte si to na Mácháči, je tam nádherně :-)
Odpovědět
Ahojky holky mám takovou prozbičku, chtěla bych se zeptata jaké všechny doklady musím vyřídit, teď jsem zjistila že něco můžu vyřídit bez nového OP, nechci aby jste si myslely že jsem totálně blbá, ale chtěla jsem jen poradit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?