Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo u nás na magistrátu to rozhodně nevadí a když jim to vysvětlýte, že majítelé byli pryč tak to vezmou, jinak v uterý jsou na magistrátu taky, ale jen krátce, což je pro tebe na nic vid
Odpovědět
Profilova fotka
beru tě za slovo! jo aha ,mě nedošlo,že jedeš k vašim! jé holky,já byla min.týden v Ikee a nána no,přes celou Prahu a vlakem jsem táhla konferenční stolek,koberec(menší tedy),velký obraz,velký kaktus a naducané polštáře na židle a milion droností, no komedie hadr,vůbec jsem to nemohla unést a ještě jsem stolek zapomněla u stánku s kafem a když už jsem měla ve vlaku radost,že sedím,tak jsem všechno musela sbalit a vrátit se pro ten stolek :-D lidi dost nechápali...Zdenda také,když mě viděl na nádraží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No byly to víc jak tři týdny!
Odpovědět
Profilova fotka
jo Ikea to je mor, jedeš tam pro maličkost a necháš tam majlant :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to máte s tím příjmením? Vy se mnou nemluvíte???
Odpovědět
Věruško, no Pavel je sám vyzvedne myslím ten oddací list a zeptá se tam co a jak dál. Budu pomalu končit, musím se věnovat manželovi, dneska stěhoval a maloval
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo,my dostali dárk.poukázky a utratila jsem dvakrát tolik a v naoko to samé,ale zase to tu máme trošku kulturní,když budu dělat,že nevidím ten celý rozkousaný bochník chleba,co Abbé ukradl
Odpovědět
Profilova fotka
Já si ještě pořád zvykám, je to zvláštní... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš zapomněla jsem ti odpovědět :-) no pro mě v práci to celkem šlo, ale je to debilní představuju se zatím novým i původním, protože naše centrála mě ještě pod novým nezná. Ale s klienty mluvím už novým příjmením, ale jinak celou dovolenou jsem jela ještě na staré jméno, takže podpis pořád moc neumim, ale nahlásit už mi celkem jde, ale kdyby na mě asi někdo volal, tak se asi ještě moc neotočim. Ale líbilo se mi to na občance, vlastně poprvé jsem viděla svojí fotku a s novým jménem, je to zvláštní ještě ted, když se na ní kouknu. Na jiných dokumentech nemám fotku, tak mi to tak nepřijde
Odpovědět
Profilova fotka
já si ještě nezvykla...ale dost mi teda vadí,že mi všichni říkají slečno ]-( ,když jsem mladá paní x-) no spíš se neumím vůbec podepsat,vždycky si musím představit to přijimení v mužském tvaru a pak si nahláskovat v ženském,no blbost no
Odpovědět
Profilova fotka
Aha vy vyzvedáváte oddací list taky na magistrátu jo, tak tam vám řeknou jak s OP no. Takže Simi ty srazík tedy nezvládneš
Odpovědět
Profilova fotka
jo a bylo mi nahlášeno,že si o víkendu potykám s tchánovci...jdeme k nim na oslavu,ale nevím,proč mi to Zd.mamka oznamovala týden předem,asi je to pro nějak důležité :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no s tím podpisem jsem na tom stejně Baru a dokonce mi tam pořát leze na začátek S :-D Baru co je to naoko???
Odpovědět
Profilova fotka
jo Simí,tak ahoj :-) a hezký večer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi abys nekoukala jako puk a neřekla NE :-D takhle už budeš předem připravena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo :-D ale je mi už týden špatně :-D ,jak kdyby mě neznali www.naoko.cz desingový obchůdek,mají tam docela hezké věci,ale dražší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Včera mě dostalo, šla jsem s kamarádkama a nějaký pán na své dítě: "Nepleť se dětem pod nohy" (bylo to na nás, zrovna jsme procházely), pak si všiml, že už asi nejsme děti a řekl "Pardón, slečny". No já se tak smála a kamarádka: "Si mu měla říct, že už nejseš slečna"...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to ani neznám a kde to přesně je? můžeš mi popsat třeba vedle čeho známého to stojí? No to potěší Moni :-) Mně se slečna líbilo víc, paní mi přijde tak staré :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teď začíná na HBO můj oblíbený seriál Tudorovci, tak se loučím pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, ahoj Jdu se vykoupat a za manželem do postele, takže se taky loučím. Hezký večer všem!
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se také už loučím, celý den mě bolí hlava, tak to jdu zaspat pa, dobrou a pěkný zbytek večera
Odpovědět
Profilova fotka
no mě vadí v práci,že mi nikdo nevěří,že se zaučuju na vedoucí...ty vedoucí (starší ženské)..a Vám už bylo osmnáct?...no nevím,celý život mi hádali víc a teď míň ...a ostatní tam se mnou jednají vždy jak s brigádníkem,než zjistí,kdo jsem! Adruš já to hledala pět dní!!! ale jak je Palladium...tak jdeš rovvně..ul.Revoluční,podél silnice až skoro k k mostu(velká křižovatka) a po pravé starně jsou dva obchůdky s velkým nápisem naoko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já jdutaky no :-. ,né já jdu s prďolou naproti manžílkovi x-) dík za pokec a příjemné odreagování :-) dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo my ti s Honzikem dodatečně gratulujeme a přejeme Vám moc moc moc lásky, pohody, tolerance a no prostě šťastné manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a moc se těším na poslední fotečky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... ;-) Simco, s tou trvalou adresou... Myslim, ze na magistratu nejsou zrovna ochotni v tomhle spolupracovat, my jsme museli mit aktualni rozpis najmu a najemni smlouvu, ale puvodne jsme tam prinesli asi 3 roky starou a to jim nestacilo... Takze jsme tam kvuli tomu litali docela dost... :-( No a pokud jste v podnajmu, tak tam musi byt minimalne jeden pronajimatel ( pokud jsou to manzele, tak oba nebo jeden s plnou moci toho druheho), a podepsat jim papir, ze souhlasi s tim, abyste tam meli trvale bydliste... No kazdopadne uvidite, jak uspejete... Ale je pravda, ze by byla asi hloupost, aby to slo bez pronajimatele, vem si, ze by se kazdy pak mohl prihlasit kam by chtel i bez vedomi majitele bytu... :-(
Odpovědět
Ahojky nedočítla jsem to vše, ale Simča pasla něco o srazu o vikendu, takže dneksa není?
Odpovědět
teda holky včera byla zase noc, bylo mi šíleně, teda myslela jsem že do rana nevydržím!!!! :-S Dva mokrý hadry na hlavě a asi šestkrát jsem měla pocit že vyzv...a nic. Pane bože doufám, že dneska to bude lepší!!!!!!!
Odpovědět
je tu někdo???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?