Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Simčo, to jsi řekla a nebyla jsi jediná. Já jsem se toho taky bála, že to tady uvázne a je to škoda. Ale jak píše Kačka, nějak nám došlo společný téma, tak to asi fakt muselo přijít... Kačko, Ty myslíš přísloví o huse? Asi jsem teda paranoidní, ale jestli jsi to myslela na mě, že si mám sáhnout do svědomí a já jsem ta potrefená husa, tak pořád nevím, o čem mluvíš. Myslelas to na mě? Já mám blbou náladu, to je fakt, mám ji ale z práce, to s váma nesouviselo. Ale z týhle dnešní debaty tady teda nejsem kdovíjak nadšená... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, je to bohužel tak a dalo se to čekat, každá jsme jiná, máme jiné zájmy, jiné priority, jiný životní styl... jediné co nás zde spojovalo byla svatba, její plánování, prožívání, popřípadně stížnosti na příbuzné a kamarády, kteří se nám to rozhodli neulehčit... proto jsme si tak rozumněly a uměly podpořit, protože všechny jsme prožívaly to samé... tím, že naše svatby Tebou letos skončily, si myslím, že tak nějak i zanikl pravý důvod proč jsme se tady sešly... některé z téhle diskuze si jsou bližší a scházejí se i normálně, některé ne... tak to prostě je a myslím, že se to už nikdy nevrátí do starých kolejí
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to mě ale fakt mrzí, že si nenajdeme nějaký jiný téma. Jojo, některý se scházejí i bokem, ale jednou za čas se mi líbilo vás vidět po kupě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, jak jsem psala... nic konkretizovat nebudu, at si kazdy sahne do svedomi sam, treba se mylim a jde jen o muj vnitrni pocit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak já jsem si do svědomí sáhla a nevím, čím bych Tě takhle popudila, takže se asi nejedná o mě. Já mám spíš radši rovinku, když mi něco vadí, řeknu to. Tak to budu brát tak, že kdybys měla nějakej problém se mnou, řekla bys to. Snad.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chtela mit tak rychle vyrizene me sahani do svedomi... :-p tím myslim, ze kazdy ma sve mouchy a kdo rika, ze ne, tak kecá...
Odpovědět
Téma by bylo,ale vždy jen na chvilku, je pravda že nás spojovala jen ta svatba,ale měla jsem pocit že jsem ve vás našla kamarádky které i po svatbě se budou scházet,ale realita je dost tvrdá a proč si nalhávat něcoc co nikdy nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo, jestli jsem Ti něco udělala, tak mi to řekni. Já fakt netuším, o čem mluvíš. Já svoje mouchy samozřejmě mám, ale netuším, čím jsem Tě takhle naštvala teda... z toho, jak píšeš pro mě vyplývá, že mluvíš o mě. Jestli ne, budu jedině ráda. Co jsem udělala?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tobě ještě dodatečně gratuluji ke svatbě a přeji Vám moře lásky a štěstíčka:-) a těším se na fotky. Pozdravovala jsem tě po Věrce, tak snad pozdrav vyřídila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se teda taky těším na Simči fotky. Kdy je budeš mít, Simčo?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzo a ty ses ještě nestavila na to venčení :-D jinak fotky Montyho už nějaký mám, ale musím je stáhnout do PC, ale tvůj manža nás už viděl při venčení :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím do města. Co to nechat být a neřešit to, popř. si to vyjasnit osobně? Vždyť někdo něco napíše a druhý to pochopí jinak a pak si myslí, že tím dotyčný myslel jeho a pak jsou třeba zbytečně naštvaní všichni a vůbec nemají důvod být naštvaní. Já nevím, to si myslím já. Vyřešit to osobně, pokud je co...
Odpovědět
Článek se načítá
Míšo děkuji, Věruška mi to říkala na obřadě, byla se na mě podívat. Fotky už mám doma jsou nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? Jé, tak to vás ale asi nepostřehl, že jste to vy :-) Viděli jsme jednoho malýho buldočka, ale vy jste to nebyli, tak máte nějakýho kámoše na sídláku :-) A jo, to jsem vlastně říkala, že bych se stavila. Můžeš třeba dneska? Tak ve čtyři?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, máš pravdu. Souhlasím. Uděláme bojovou poradu a tam si to teda můžeme vyříkat. Simčo, Ty už je máš doma? A kdy nám pošleš nějakou ochutnávku???
Odpovědět
Profilova fotka
jasan že můžu, ale tak v 16,20h?dělám do 16h víš:-( tak já ho hned vezmu ven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, tak až budeš vycházet, tak mě prozvoň, přijdu se na něj podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, nebud paranoidni... ja jsem jen rekla, ze me sahani do svedomi by asi nebylo tak rychle... to ze má KAZDÝ své mouchy vážne nebylo jen na tebe... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
timto koncim tuhle debatu... jdu pracovat... mejte se...
Odpovědět
Už se perou? Už se perou? :-D :-D Čau ženský, kašlete na nějaký hádky a nedorozumění, psanej text může někdy nadělat paseku, když je pochopenej trochu jinak... Jinak já se otevřeně hlásím k dezertérství, to jste asi samy poznaly :-N Čtu vás poctivě, ale nějak nevím, co psát... Že se učím, to vás asi zajímat nebude, a občas když něco napíšu, tak to bývá bez odezvy, tak mi to pak přijde i zbytečný. Naše diskuze mi ale moc pomohla při zařizování svatby, a za to jsem moc ráda. Kdykoli bude sraz o víkendu, počínaje pátkem, budu moct přijet, ale v týdnu je to z Prahy vážně na houby. Dneska jsem psala důležitej test ve škole a tam mě ještě nemají přejmenovanou, tak jsem se zase musela podepisovat postaru, aby věděli, o koho jde :-) Zítra mám ještě ústní, to bude peklo. A pozítří budu mít novej řidičák. Na ostatní doklady jinak moc nespěchám.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, ok, tak já nebudu. Asi jsem si to teda blbě vztahla na sebe. Mám ráda urovnaný vztahy, tak jsem to jen chtěla hned vyřešit, pokud by se to týkalo mě.
Odpovědět
Profilova fotka
ok, půjdeme ti naproti.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Ifko, mě tahle diskuze a lidi v ní pomohli při zařizování svatby. Pořád platí, že jsem ráda, že jsem vás tady našla. Nedorozumění jako bylo tohle mě teda fakt mrzí. OK, tak pojďme teda udělat někdy nějakej sraz v pátek, ať můžou dorazit i mimoteplický, Ifka, Astra... Můžete někdo nějakej pátek počínaje třeba 2.10., ať je to dost dopředu a můžem se domluvit? Budu si vás psát a hospodu zajistím. Jé, Ifko, tak to já ještě nemám ani občanku :-N
Odpovědět
Jaj, 2.10. nemůžu :-D Kuba taky ještě nemá občanku, resp. leží mu asi na magistrátě :-N
Odpovědět
Takže zítra nic, jen se ptám.
Odpovědět
Profilova fotka
taky nemůžu:-(slavim narozky:-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, ta moje tam asi taky leží, jen ji vyzvednout :-N S těma termínama je to blbý. Tak se tady prostě asi nějak vyjádříme, kdo jak může a pak to zkouknem, na kterej datum by se nás sešlo nejvíc nebo nevím... napadá vás někoho jinej postup?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, já se teď bojím něco rozhodnout. takže Ty zítra chceš?
Odpovědět
Včera tady psala jedna z nás, jak ji namíchl muž, že se chystala k němu na ten večírek a on ji nakonec s sebou nevzal. Tak já vám napíšu, co se povedlo Kubovi dnes. Normálně vstává ráno v 6. Já jsem ho poprosila, jestli by si nemohl dát budíka až na 6:30, že taky budu vstávat na tu zkoušku, tak ať mě neprobudí jeho normální budík už v 6 - že se budu určitě učit do noci, a tak bude každá minutka spánku navíc dobrá. Prej jasný, dám si budíka na 6:30. Já jsem to v noci táhla do 3:30 a pak zalehla do pelechu. Ráno mu zvoní budík - a hádejte v kolik? 8-( V 6:00!
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, klasika :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?