Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
fajn, ale proč najednou tak z ostra káťo, všichni omezily přístup po svatbě a neznamená to že by se nechtěli sejít ale asi to víš líp.
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni, ja rozhodne nerikam, ze neco vim lip... a z ostra mi to neprijde, proste jsem se jen zeptala v cem je problem... mozna, ze kdyby tys to nechtela cist z ostra, tak to tak nevyzni - to je proste udel psaneho slova... bohuzel, s tim nic nenadelam... a dobre, vsichni ho omezily... ale jen nekdo ho zcela zrusil... tot muj nazor... at se vam libi nebo ne... a at si ho prectete jakymkoliv zpusobem...
Odpovědět
Holky nebudeme se přece dohadovat skrz jeden sraz,akorád jedno mě mrzí a to že se nás tady schází čím dál tím míň.
Odpovědět
Profilova fotka
a myslím si, že kdyby se někdo chtěl tak moc sejít i s ostatními z diskuze, tak se určitě ozve, ne? nebo to zas tak silný chtíč není? :-p
Odpovědět
Stím sem trošku aspoň já počítala, že to nebude jako předtím to je jasné ,ale nebudu tady řešit takovéhle problémy, které jsou dá se říct k smíchu, prostě se pujde ted nebo příště mě je to jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš Káťo, vkládáš mi do pusy slova, který jsem vůbec neřekla. O žádný velesložitý organizaci přece nemluvím, je jasný, že jde jen o to napsat smsky těm, co sem nechodí a zavolat do hospody. Se Simčou jsme se shodly, že je to jen blbý nedorozumění, smetly jsme to ze stolu a Ty na mě najednou takhle nalítneš. Nerozumím, co tím sleduješ. Takováhle hloupá konverzace nikomu nic nepřinese. Akorát nás to znechutí se ještě sejít, což si myslím, že by byla škoda...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, jiný to už asi nebude... předtím jsme se scházely, radily si, konzultovaly, něco plánovaly... většina z nás už má doplánováno, hotovo, po svatbě... prostě najednou nějak nemáme co řešit, nemáme co plánovat... některý z nás se třeba za čas sejdou v diskuzi na koníkovi, ale tyhle svatební jsou jaksi pasé... to, že jsme tady dřív rozebíraly i jiný témata je myslím, už taky za námi, protože je docela těžký rozpoutat nějakou diskuzi na nějaký téma, když se k napsanému příspěvku sotva vyjádří pár lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, tím někým, kdo ho zrušil myslíš určitě mě, takže se omlouvám a souhlasím s Tebou, jestli se někdo chce vidět, sejde se i mimo.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, ale zase to má výhodu, že když se tady pohádáme, tak je tady najednou živo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky co se tady hádáte?:-) Třeba já jsem Věrce říkala teď na našem třídním srazu, že až bude sraz na BRMS tak ať mi písne sms, že pokud budu moct tak půjdu ráda. Jen na BRMS prostě nestíhám chodit a ani dočítat, jsem v práci v jednom kole:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky o slozity organizaci nemluvim, prave jsem se ptala, jestli ty to vidis jinak... ja jsem na nikoho nenalitla, prisla jsem az kdyz bylo po tve konverzaci se simcou, to se teda nesmim vyjadrit k nicemu, co uz probehlo? ja taky nevim, co tim sledujes ty, tim ze neustale pripominas, ze organizovat nic nebudes... vsichni jsme si to uz precetly, nevim, jestli je nutne pripominat to pokazde, kdyz se v diskuzi objevi slovo sraz... kazdopadne si ymslim, ze tahle diskuze je uz jen vicemene soukroma...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, ty jsi ale přece přístup sem úplně nezrušila, tím pádem opravdu nemám na mysli tebe... jde videt, ze to asi nectes poradne. ;-) Přesně to jsem měla namysli s tím, že pokud někdo chce, sejde se i mimo... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Připomínat to už nebudu, máš pravdu. Nic organizaci taky nevidím nic složitýho, jen mě trochu mrzí, že od tý doby, co jste si to teda všechny přečetly se žádný sraz nekonal. Ale, Kačko, já se s tady s Tebou ani s nikým jiným absolutně nechci dohadovat, od toho sem asi nechodíme. Takže jestli se nebudeš zlobit, tuhle debatu bych asi už nechala plavat...
Odpovědět
holky my jdem obědvat a jdem ven, tak se mějte a hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď to čtu... Že to budu připomínat, osobně bych měla čas, až se Simča vrátí z dovči a termín a místo bych zamluvila, ale bylo by to v UL. Byly byste ochotné se jednou sejít tady u nás?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Zdení. Hele, fakt mě mrzí, že se to tady tak podivně zvrhlo... měla jsem radost, že jsme tady dobrá parta... No, nic. Mějte se tady. Pá
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, dobrou chuť a krásné odpoledne
Odpovědět
Profilova fotka
No sraz nebyl asi proto, že bylo období dovolených a předsvatebních stresíků, tak asi proto... souhlasím s Tebou a tuto debatu končím... Taky jsem si myslela, že jsme tady dobrá parta, ale jen do té doby, než jsem začala pozorovat "jemnou" ignoraci určitých osob... ;-) Myslím si, že přetvářka je hodně zvláštní věc.. ;-) Mončo, pro mě Ústí není žádný problém...Ráda přijedu... ;-)
Odpovědět
Holky děkuji taky krásný den. Ale Káťo,docela by mě zajímalo jakou ignoraci a přetvářku máš na mysly?
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo, o čem to mluvíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, proč to nehodit za hlavu a jet dál? Myslím si, že každý jednou zažil nějaké naštvaní, zklamání...atd. ale proč nejet dál? Mě taky mrzí spusta věcí, ale to je život a nechci si kazit dny zbytečným dohadováním. Ale musí chtít všichni, aby to bylo zase dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že každý si to dokáže přebrat po svém... nebudu nic konkretizovat, nestojí mi to za případné hádky zde... ;-)
Odpovědět
Jo proč ne? Ale tady Káťa někoho nařkla z přetvářky a ignorace takže bychom si to rádi vyjasnily, když o tom začlaa tak ať to dokončí.
Odpovědět
Aha tak jen tak jak se ti to hodí? Nebo jak to máme chápat?
Odpovědět
Profilova fotka
Já Ti, Káťo, nerozumím. Píšeš o přetvářce a pak, že to nechceš konkretizovat. Co si o tom máme myslet? Akorát to tady udělá blbou náladu... :-(
Odpovědět
Hele nebudu ztácet čas, vidím že to tu nemá už smysl.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že Kačka to myslela tak, že jí to tak připadá a ať si každý sáhne do svého svědomí, ale nerada bych mluvila za Kačku, případně psala něco, co je ve špatném významu.
Odpovědět
Holky nechtěla jsem aby kvůli jednomu nedorozumnění došlo až k tomu,ale jednou to přijít muselo. Přeci nejsme slepí a vidíme všichni co se tady děje. Kačka hold to řekla nahlas co si většina myslí tak proč jí hned trhat hlavu. Jestli si pamatujete tak na předposledním srazu jsem řekla že mám strach že se po svatbách přestaneme kamarádit a stýkat se, bylo mi řečeno že to tak nebude,ale pravda je bohužel jiná a to mě dost mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, myslela jsem to, jak píše Monča, ať si každý sáhne do svědomí... ;-) Nechci nikoho nařknout z něčeho, pokud se třeba sama mýlím, ale nepřijde mi to... Prostě myslím si, že konkrétní lidi budou vědět o kom mluvím... ;-) raději ani nebudu vyslovovat jedno trefné přísloví... :-p Zuzko, já myslím, že blbá nálada už je tady dlouho... ;-) myslím, že jsi psala, že jí dneska máš, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nehádejte se:-( člověk jsem jednou za čas přijde a vidí tu tohle, ach jo :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?