Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
tak jo budu se těšit, tecd už musim opravdu pracovat, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, tohle můžeš normálně napsat :-) To není reklama ;-) Jasný, jsem taky zvědavá na fotku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, já musím běžet, je pátek takže se muž vrátí dřív a já mu slíbila uvařit dršťkovku /ještě že už se ty držťky prodávaj uvařený, jinak bych z toho smrádku umřela), takže se na to vrhnu, víte jak jsou hladový chlapi protivní :-D Pokud mi tchánovci půjčí foťák, tak sem zkusím fotku šoupnout, snad jí admini nesmažou. A zítra mi držte palce, poznám jeho šéfa a kolegy tak snad udělám dojem :-D Přeji Vám nááádherný víkend a ještě jednou pro Simču tfuj tfuj
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, přeji Ti, ať Ti zítra vše vyjde - počasí, nálada, ať jsi ze všech nejkrásnější a Tvůj den Ti nezkazí vůbec nic. Hodně lásky a vůbec všeho do dalšího společného života!
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak už jsme tu letos všechny vdané paní!!! :-) Tak už se těším, až bude Simča vyprávět jak si to krásně užila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak kde máme tu novomanželku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) ,tak po delší době jsem se na vás zase připojila,nějk mi odchází hardware,ale už mám obj.nový notebook,tak snd brz přijde. jéé a Simča to už má také za sebou! :-) a jak se vůbec všechny máte?!!! Já nic ještě nedočítala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré skoropodzimní ránko..:))) Jak se máte? Petulka konecne pridelal v tydnu listy k plovoucce a co se nam vcera nestalo...:( rozlil se nam kvetinac s vodou a nejaky palubky se nam tou vodou zvlnily, takze musime zase odlistovat a rozebrat podlahu do 3/4 obyvaku a vymenit je...ach jo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak Simčo, kdepak jsi? :))
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo Kačí,tak to vám teda nezvidím :-( , nás tohle všechno ještě čeká,furt jezdíme po baracích,ale nic :-| ,mě se líběj všechny,ale Zdenda je nějakej náročnej :-D Tak to jsem si moc nepokecala,vzala jsem si noťase do vlaku a už budu v Práglu.
Odpovědět
Profilova fotka
jé a on je sraz a vy jste mi ani nedaly vědět ;-( a já zrovna budu moc! ve a ve čt.jsem doma!!!jupííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy teda je?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Barco, ja nevim, myslim, ze se mluvilo o středě.. to muzes?
Odpovědět
Profilova fotka
barco, my zase koukame taky po baraccich a po pozemcich, ale spis jen tak orientacne, bydleni bysme chteli resit tak do 5 let, prestehovat se - idealne do baracku, pokud to financne nepujde, tak do vetsiho bytecku..:)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee...cesta vlaekm... to jsem si uzila dosytosti cestou do a z Brna... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ono se to ještě nerzhodlo, kdy teda bude, čekáme na Simču... Káťo, tak to je teda fakt pech s tou podlahou ]-( By mě švihlo :-p
Odpovědět
Ahojky , tak nevím jestli dorazím na sraz holky je m i pořad špatně cely dny a doufam že to brzy přejde, ale snad ano.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení a myslíš, že to je po vysazení těch prášků? To je nějak dlouho, ne?
Odpovědět
nevím je mi to taky divné, že bych byla už tom to asi ne, je to moc brzy nechapu to
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, to je zase počasí, už aby byla středa,má se vyjasnit. Kačko tak to je děs, my pokládali podlahu v celém bytě tprve před pár týdny, neumím si představit, že bysme to museli dělat znovu. Držím palečky, aby to šlo hladce ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, všem děkuji za blahopřání a hlvně dáreček který jsme od vás dostali. Jsem tady jen na skok jedem odevzdávat věci a vyřizovat nějaké záležitosti. Možná se ukážu večer a nebo až zítra. Pa pa PS: Ten den byl nejkrásnější v mém životě.
Odpovědět
Jéé Simčo tak to jsme moc radi, že sis to užila!!! Vidíš všechna nervozita opadla a bylo všechno jak má byt. Těšíme se na tebe!! papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, ještě že jsi nám napsala to PS :-) Paráda, čekáme na podrobnosti!!! Zdení, tak udělej test ;-)
Odpovědět
ještě je brzy zuzi to by se ani neukazalo ještě počkám :-)
Odpovědět
Tady je tedy opravdu strašně mrtvo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Je no, tohle je teda pondělí jak vyšitý, se všichni zbláznili :-p
Odpovědět
to jo, je to děsny a hnusnej podzim , zima no fuuj!!! :-) dneskqa přijde vlastička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu tak nějak jsem, ale nevímm moc co psát... :-.
Odpovědět
dohodneme se nejak na tom srazu?
Odpovědět
Jo a zapomněla jsi nam dat sem tu fotku tveho noveho účesu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?