Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím z Brna, konečně poslední odpoledne a zítra ráno už frčím domů....Hurááá...:) Už se nemůžu dočkat těch mých kluků doma... :-D Míšo, ty šatky vypadají úúúžasně, jsou krásné... na hrad... ;-) na pláž bych si vybrala nějaké volnější, ne tak upnuté, ta svatba na pláži je uvolněná, tyhle šaty by působily jakoby až moc svátečně, nevím jak to přesně popsat... :-( na pláž bych zvolila takový ten antický styl, přes prsa pevnější a pod prsy volnější, samozejmě bych volila bílé... no krásné šaty jsou třeba ty z reklamy na Rexonu myslím, jak se také vdává na pláži, prostě ty se mi líbí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a srazík je mi zatím jedno, ja mam stejne cely pristi tyden rehabilitace a v pondeli zubare, tak ale snad vecer bude cas... ;-) klidne souhlasim s tou stredou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem doškolila a už jsem tady. Míšo, se šatama souhlasím s holkama. Na pláž bych si je nevzala, to bych si taky představovala něco míň elegantního, luxusního. Jak píšou holky prostě. Sraz: můžu kdykoli, akorát v po až po 20té hodině. Akorát tady teda není Lenka sameťáček, ta je na Krétě, ale to se nedá nic dělat, to bysme se nesešly nikdy. Takže za mě: kdykoli.
Odpovědět
Nazdárek, já na sraz v týdnu určitě nedorazím. Dnes jsem měla zase jeden pohovor, v úterý taky, snad něco z toho vyjde, ale pořád mám pocit, že to nebude úplně ono, ale zas práci chci a potřebuju :-| Já se teď googlila s novým příjmením a takový flundry jsem našla! :-D Se starým příjmením jsem byla snad jediná... :-)
Odpovědět
Míšo, jestli nevíš šaty, tady je tip: http://revue.idnes.cz/video-vdavat-se... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za názory holky, to víte, v albíčku mám také ty typicky "antické" pro variantu plážovou, jenže ty se mému skoromuži vůbec nelíbí. Říká že jsou to šaty pro těhule.... tak musím brát také ohled na něj, aby mi neutekl.... bosky v písku, to by se mu braly kramle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už konečně doma z města, musela jsem se v jednom krámu, kde jsem si nechávala vyvolat fotky zase rozčilovat, pracuje tam ženská, která tomu ani nerozumí a vůbec neví, co jejich firma umí a co ne. No děsný :-( Tak jsem si je nechala udělat jinde. A budu je v pondělí nebo uterý mít už se těším. Co se týká srazíků, tak já nemůžu v uterý, to mám trenink, ale mohla bych dorazit po 20 hodině, takže o trochu později, jinak můžu v pondělí a příští týden ve středu mám sraz s holkama ze školy, tak bych mohla asi taky až večer dorazit zas v později, jinak čtvrtek mám taky volný.
Odpovědět
Holčiny ve čtvrtek a patek nemůžu není hlídání, ale jinak ano.
Odpovědět
Ahojky copak se to dneska děje že tu nikod není?
Odpovědět
nikdo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jo :-) :-)
Odpovědět
jé ahojky :-) tak kdy bude ten srazík?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky čekám na termín... :-)
Odpovědět
mě se hodí pondělí, úterý, středa jindy nemůžu :-) . Zuzi kdybys videla co semnou dělaji ty hormony, jsem děsně přecitlivěla pořad bych brečela, no jsem příšerná všechno mě dojíma a je mi vše líto, no jako malej fakan. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, jo? Tak to já ty prášky teda vysazovat nebudu :-N Ty brďo, tak hlavně, že víš, že je to tím a nemáš jiný důvody brečet ;-) Huh, to musí bejt síla. No tak budem držet palečky, abys rychle otěhotněla a tohle Tě přešlo!
Odpovědět
no už si připadam jako blázen jsem cíta i u reklamy s miminkama normalně už jsem asi zrala na to mimčo nebo jsem blazen, jedno z toho to určitě bude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budem doufat, že to bude to mimčo :-D
Odpovědět
Simčo zítra je tu tvuj velký den, tak ti moc moc přeju, ať se nervíky ztratí,ať si to krásně užijete se vším všudy a jste moc a moc štastný!!! Jsi poslení na řadě v tenhle rok, tak to taky náležitě oslav, říka se to nejlepší nakonec, tak to bude určitě velká bomba!!! Držim pěstičky budeš krásná nevěstinka a těšim se na sraz až budeš vypravět jaké to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se připojuju ke Zdeničce, Simčo! Ať vám to zítra vyjde!!!!
Odpovědět
tak dneska tu jsem jen my dve zuzi koukam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já se také moc připojuji k přáníčku pro Simču, tfuj tfuj tfuj:) Uvidíš, že až budeš oblečená a načesan, tak všechny trápeníčka zmizí ;-)
Odpovědět
holčiny ja musim jit žehlit . Tak papa a přeju krásný víkend všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé taky mě tu čeká hromada, to mě tááák nebaví :-p Jinak mám děsnou radost, konečně jsem v TP objevila moc šikovnou kadeřnici, jsem nadšená. Právě jsem od ní přijela a pořád se prohlížím, jak nějakej narcis :-D
Odpovědět
jéé a kde jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
No, Míšo, fakt, kde jsi byla u kadeřnice??? :-)
Odpovědět
my teda se zuzkou známe taky fajnovou kadeřnici, ale zvědavá jsem hodně!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já asi nesmím dělat reklamu... řeknu to takhle: to kadeřnctví je značkové a sídlí v jednom véééélkem nákupním centru na kraji TP. Slečna má fialovou ofinu:) Jako je skvělá, já jsem půl roku u kadeřnice nebyla, protože naposled mi to uplně, s prominutím, zmrvili. Ale zítra má skoromanža ten firemní večírek, tak jsem se rozhoupala a jsem ráda. Je miloučká a moooc šikovná, ptá se na Tvou představu, ne jak posledně kde mě okudlala jak chtěla a nic mi na hlavě nezbylo.... Ale dneska... jsem fakt spokojená.,hned jsem oznámila mužovi že tam jde po práci k ní taky 8-)
Odpovědět
jůj aha tak nam sem dej foto, že jo zuzi, jsme zvědavy :-)
Odpovědět
já teda zvědava jsem
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda:) to budu muset počkat až se vrátí z práce tchyně /skoro), bydlí patro nad námi. My jsme totiž náš foťák utopili poslední den v Egyptě :-D takový jsme trdla, hihi, aspo%n že fotky z pamětové karty jsme zachránili, to bych byla naštvaná
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?