Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Máme jen jednu vodní, ale udělali jsme chybu, že jsme si pořídili jen jednu, ale když jsme na to přišli, tak byla ta naše moc velká na to aby jsme jí koupili ve zveráku kluka a hlavně tam nepoznají, co je to za pohlaví. Odkud je máte vy, že víte, že je to pár. Od nějakého chovatele? Milan řikal, že u miminek se to pozná jen nějakou sondou co je to za pohlaví. Vzala bych si na sebe něco pěkného, určitě něco najdeš :-) Záleží na tom jestli má i skoro manžel přijít v nějakém obleku, tak bych si možná vzala taky nějakou večerní robu, ale pokud normálně slušně oblečený bude on, tak ty si najdi taky něco normál, třeba nějaké pěkné šaty.
Odpovědět
Je tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Míšo, určitě bych si na sebe vzala černý kalhoty a nějakou pěknou halenku, tím rozhodně nic nezkazíš. U nás se na podnikový večírky chodí celkem ležérně... Věrko, tak to je teda hrozný s tou Agamkou :-( No, už se vidím, jak jí ošetřuju nějakou díru, bože, chudinka :-( Kačko, co budeš dělat za zkoušky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dobré ráno. Statistiku mám úspěšně za sebou, ještě zítra makro a bude zas na čas klídek:) Věrko, máme ty agamky od chovatele, proto víme, že je to páreček. Jsou to mazlíčci. Dneska Jirka zjistí, jak to vlastně v sobotu bude. Dokud jsem se ho nezeptala, tak ho vlastně ani nezajímalo, jestli je to hodně oficiální akce nebo jak. No jak ho znám, určitě by tam nakráčel v džínách a bylo by mu to jedno :-D Dnes má být hezky, hurá.
Odpovědět
Koukám že je tady dnes úplné mrtvo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to je fakt... Simčo, Ty jsi asi přehlédla mojí otázku ohledně toho hereckýho studia v kulturáku, viď? :-N
Odpovědět
Jé to se moc omlouvám, já vůbec nevím jak to chodí na těch kurzech, jedině se zeptata přímo v divadle a nebo v kulturáku se podvat na přihlášky.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, tak já se tam stavím, přihlášku jsem viděla, já jsem spíš myslela, jestli jako třeba nevíš, jestli je dobrej, jak starý lidi tam v průměru choděj, jestli je to spíš sranda a tak... já se zeptám tam, díky moc.
Odpovědět
Jinak 30.9 od 16-19hod je v divadle v šatně číslo 521 konkurz nebo spíš nějaká zkouška, takže popřípadě tam to zkouknout a rozhodnout se. No chodí tam dost lidí z gymplu,ale i starších.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to vím, to jsem právě četla... díky :-)
Odpovědět
Není zač
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se loučím, zatím pááá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
=-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
Ahojky holky, koukám že nám to tady pomalu umírá co?Vím že už není tolik času jako dřív sem chodit. Jak se všichni máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Příjemné dopoledne přeji. Já nevím, já mám času pořád stejně, nedělá mi to problém tady být... Už máme středu, mně začala dovolená a Ty už budeš, Simi, za tři dny také vdaná paní. Ještě vám něco schází? Noviny už máte?
Odpovědět
Ahojky Lenko, tak to mě ještě dovolená nezačala na tu si ještě týden musím počkat. Noviny už máme dnes jdou do tisku a kompletace. Jinak dnes jdeme naposledy probrat poslední tři dny od zítřka už se nezastavím, mám toho hodně,ale to vy jste měli taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem tu taky.... jen nějak nevím co psát... to asi až to budu mít taky "za pár" tak to Vás budu pořád otravovat o rady...jenže ten květen je furt tak daleko....
Odpovědět
Nwboj to uteče tak strašně rychle že než mrkneš tak tady bude květen, věř mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, tý jo, už se to blííííží :-) No jo, ty poslední dny jsou fakt mazec :-p Miško, to je jasný, ale tak tady můžem podrbat o všem, tak choď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Těším se, jen pořád nevím, jestli to teda bude tady a nebo v té cizině... pořád totiž ještě nemám práci a od toho se to bude odvíjet. Pokud se mi podaří sehnat něco "slušného", bude cizina. Pokud ne, bude svatba tady na hrádku. Takhle pořádně nemůžu ani hledat šaty apod, protože samozřejmě na exotickou pláž bych chtěla jiný, než na hrad... ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, koukala jsem, že na sobotu hlásí hezky. :-) To je vše fakt neskutečné, brzy bude další vdaná paní :-) Simčo, hodily se Ti ty noviny?
Odpovědět
Mončo, děkuji za ty noviny, děkuji všem co mi je poslali a moc mi tím pomohli. No právě že v sobotu už má pršet tak z toho moc nadšená nejsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale na tom počasí, co jsem koukala je, že má pršet v pátek a v sobotu hezky a na naši svatbu jim předpověď vyšla na 100%.
Odpovědět
No právě mě taky vyjde a to že bude pršet,ale co tak nám bude pršet štěstí, počasí si člověk hold neobjedná.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, můžeš pracovat na plný úvazek?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, samozřejmě. VŠ dělám dálkově.... věděla bys o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
Interní pošta, Míšo.
Odpovědět
Ahojky tak informuju o svém stavu, ve čtvrtek jsem vysadila HA a v pondělí jsem TO dostala. Dneska je mi příšerně ale fakt jo, hlava, ´žaludek, motá se mi hlava. návaly no děsny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, nezávidím Ti to. :-( Snad budeš brzy zase v pořádku. Já mám taky svoje dny, ale nemám to teda tak hrozné...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?