Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Holky jste tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem tady konečně někdo :-)
Odpovědět
Ahojky akorád s Pájou děláme svatební noviny, je to fuška
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidíš to jsem se tě chtěla zeptat, neřikala jsi mi na svatbě, že bys je chtěla poslat? řikalo mi to tolik lidí že si nějak nemůžu vzpomenout kdo všechno, ale je to zábava ne :-) ale dát to do finální podoby dá trochu zabrat :-)
Odpovědět
No říkala jsem ti o to,ale měla jsi toho tolik že jsem nechtěla otravovat. A poslala by jsi nám je?
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy to nějak zanedbávate!!! :-x já jsem dop.na zařizování v UL a odp.zase jedu do Prahy,ale už jsem si trošku zvykla,dokonce už běhám v metru :-D ,ale jsem kaput. Ale včera jsem dostala smlouvu a mám z ní fakt radost,dost mě překvapila v dobrém smyslu. Moni já jsem buď na Pankráci v Arkády centru nebo v Letňanech. juu a dnes si jdu utratit poukázky,co jsme dostali ke svatbě- obchod naoko,tak už se nemůžu dočkat! týý jo Věrko Egypt,já tam mám ještě známé se kterými si píšu,jeden čas jsem se tam chtěla odstěhovat,tu zemi mám moc ráda,ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Věruš, to je parádní. Naši tam byli na měsíc na přelomu ledna a února a prý to bylo senzační. Snesitelná teplota na koupání, ale místní chodili v oteplovákách a to tam bylo nějakých 25-28°C :-D Ale oni jeli podél Nilu dolů a pak zas zpátky nahoru do Údolí králů a tak. Tu dovču vám závidím. Už pomýšlíte na miminko? To jsem nějak nepostřehla. Baruš, jak dlouho budeš jezdit do té Prahy? To ses na metro aklimatizovyla docela rychle, já ještě dneska metro nezvládám :-D Simčo, držím palce s novinami. Kdybys pak chtěla provést korektury, víš, kde mě hledat ;)
Odpovědět
Ahojky holky tak tady to opravdu vázne. No včéra jsme dělali noviny do 12hodin, takže dnes vypadám jako po velkém flámu, máme hotové 3listy jen se doplní fotlami a obrázky. Dnes začína divadlo na zámku takže jdu z práce do práce a domů se dostanu ve 22hodin, a hned jak dorazím opět začnu dělat na novinách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Tak mně, nevzdělanci, uteklo, že to je Egypt. Tak tam by mě to lákalo. Neměli jste, Věrko, nějaké zažívací potíže? Učitelka ze střední tam jela o jarních pr. a prý i když nepila jejich vodu z kohoutku, ale balenou, tak měla problémy... Barčo, tak to se asi nepodívám, my jedeme na Hlavák a pak se projít po Václaváku, jedině, že bych zůstala v Praze sama, ale to bych asi psychicky nevydržela jet sama metrem-hlavně spíš ty jezdící schody. Je dobře, že jsi spokojena :-) A co hlava? Nemáš problémy s migrénou? Simčo, dneska večer budeš mít na 100% moje noviny, pokud teda budeš chtít...?
Odpovědět
Jé ty jsi hodná, mě pomůže všechno, mockrát děkuji. Hlavně že jsem říkala že to nebudu dělat na poslední chvíli a zase to dělám týden předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, to znám, měla jsem na vše rok a vše jsme dodělávali týden předem a ani jsme to nestihli, tak jsem se na to vyprdla. To je pak to správné vzrůšo, zda to stihneš. Nějak mě začalo bavit i učení na ZK na poslední chvíli, to je pak adrenalin. Uvidíš, že o to to bude lepší, i když se budeš bát, že to nestihnete...
Odpovědět
No já se toho dne nějak bojím čím dál tím víc, máme i menší komplikace takže nevím nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Neboj, Simčo, bude to vše hezké, pokud to není nic vážného, tak se to vyřeší a pak na to zapomeneš...
Odpovědět
No ono to ze začátku bylo docela v pohodě,ale týden před svatbou se to začína hrotit.
Odpovědět
Profilova fotka
A je to vážné? Něco důležitého?
Odpovědět
Profilova fotka
Copak se děje?
Odpovědět
No nejdřív začala P.máma kecat do pozvaných hostů že se jí to nelíbí, pak začalo že buď pozveme ty a nebo nedostaneme peníze, takže opravdu bomba. Peníze jsem si zajistila, ten večer jsme je dostali bez keců(najednou) a včéra začala P. kamarádka která je zvaná ze slušnosti, protože i my jí byli na svatbě a ta začala proč není zvaná jejího bratra přítelkyně, že se chováme nevkusně atd. Včéra P. ta kamarádka napsala že ať se podívá kolik hostů mám já a kolik on, nechápu co ona do toho kecá. Já se jí taky nemotala do příprav svatby a největší vrchol byl když napsala že doufá že mají zajištěné spaní. Mimochodem kvůli tomu sem jí volala asi před měsícem a vše chápala a sama řekla že tam spát nebudou a zajistí si odvoz domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi tak přesně to, co popisuješ je moje noční můra. Vím, že bych to měla stejné a právě to je důvod proč se nakonec chceme vzít v cizině, sami a pak jen pozvat nejbližší rodinu na večeři a kamarády na barbecue.... Hlavně si do toho nenech mluvit a udělejte si to s Pájou podle Vašich představ, nesmí Vám to nikdo zkazit. To je radši nezvěte a sice to pak budete od nich poslouchat ale to už bude jedno, hlavně že ve Váš den budete spokojený. Nemusíte se přeci na ostatní ohlížet, jako jestli jste pozvali něčí přítelkyni nebo ne. Vlasti, Egypt je nádherný že? My jsme byli na konci července v letovisku Marsa Alam. Už v životě jinam nepoletíme (jen svatbu budeme mít ještě kousek dál:)) na dovolenou, mě ta Afrika tak okouzlila. Na Marsa se ten cestovní ruch teprve rozjíždí takže když vykoukneš zpoza plotu hotelu, vidíš jen a jen poušť. A turistů si tam strašně vážej, byli jsme jak králové ;-) Jaké je v Sheikhu moře na šnorchlování? Viděli jste něco neobvyklého? Já jsem ještě teď hotová ze zážitku z Marsa... do jedné opuštěné zátoky, kam jezdil dvakrát denně hoteový bus za námi připlavali delfíni! Plavali s námi, hráli si s námi, pod vodou bylo slyšet tu jejich "řeč". Já z toho pod tou vodou normálně brečela, jak jsem byla v šoku :-D
Odpovědět
loskeros: No přesně to chceme udělat protože už mě to všechno unavuje, jak my něco zařídíme, ze strany ženicha to všichni zkritizujou,ale aby pomohli to ne, není to jejich svatba. Mě hodně lidí říkalo že máme odjet do ciziny tam se vzít a pak to oslavit s ostatníma,ale já tomu nevěřila, teď vím o čem mluvili a nejradši bych dala na jejich rady. protože mě akorád ovezou do blázince.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, to je fakt děs, tohle. Zkus se nějak obrnit a nevnímat, co ta "kamarádka" říká. Je to Vaše věc, kdo tam bude a kdo ne. Hlavně se snažte nějak se tím nenervovat, i když vím, že to bude hodně težké. No a co ta máma? To je vydírání-buď, nebo...je mi to moc líto, co se Vám děje :-(
Odpovědět
Mo nám je to taky líto, chtěla bych to mít v klidu a né se neustále nervovat a čekat kdo a co zase řekne a udělá. Neumím to hodit za hlavu, protože těm lidem to není blbý říkat přímo předemnou.
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt že pokud si to člověk neprožije tak furt věří, že to tak nebude. Jenže já to zažila na ségřině svatbě. Pořád se řešilo, koho pozvat koho ne, pak pozvala všechny ty "přítelkyně od těch bratranců" a nakonec od rodiny z naší strany (proto vím, že by to čekalo i mě)poslouchala že dali za svatbu moc a proč tam byl ten a ten a ten. A bohužel je fakt, že si to nevěsta vůbec neužila, pořád musela sledovat jestli někdo neodchází, aby nezapoměla dát výslužku apod. Nemluvě že se tam sešlo nakonec tolik cizích lidí co se šli jen najíst a napít zadarmo. Takže rada ode mě: určitě někoho zaúkoluj kdo bude rozdávat výslužky, třeba saotnou tchyni, když má plnou pusu řečí. A pokud přeci jen musíš pozvat někoho, o koho tolik nestojíš, tak si ho přece všímat nemusíš. Oni se zabaví sami, a ty si můžeš užívat svých krásných šatů, účesu, manžela....
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, fakt mě to moc mrzí, co se vám děje a ráda bych vám nějak pomohla. Asi žádná svatba se neobejde bez problémů, ale tohle je moc. Má to být nejkrásnější den a ti lidé si to neuvědomují. Budeš tam mít nějaké kamarádky, ne hostině?
Odpovědět
Děj´kuji za radu, my jsme to chtěli napravit a pozvat jí,ale ta dotyčná dělá fóry ve velkém, a já se nikoho doprošovat nebudu.
Odpovědět
Budu tam mít hlavně svoje rodiče a setry, nejbližší kamarády a hlavně Pavla.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že kdyby byly nějaké starosti pak kolem hostiny, výslužky...atd. tak že bys mohla poprosit ty kamarádky, aby ses o to nemusela starat. Mně třeba holky dělaly tombolu...jako že prodávaly lístky
Odpovědět
Mám tam lidi kteří my pomůžou. Jen mě mrzí že od nás lidi budou dělat všemožné aby jsme na ten den nezapomněli, ale ta druhá strana nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, tomu rozumím, ale asi s tím už nic neuděláš, bohužel. Třeba nakonec v den svatby se jim rozsvítí a bude to ještě dobré. Mě taky mrzí strašně moc věcí, trápím se, ale přesvědčila jsem se, že někdy je lepší držet ústa a krok, ačkoliv s mým temperamentem to je těžké, protože pak jsem stejnak nejhorší já, když něco řeknu... Dostali jste od nich ty peníze, které vám slibovali, myslím jako z druhé strany?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni na mimčo pomýšlíme, hlavně Milan by už chtěla, ale já asi taky :-) Moni zažívací potíže byly, ale spíš u Milana, ale řekla bych, že to nebylo z důvodu špatné vody, ale spíš, protože tam bylo tak dobré jídlo a on tláskal páté přes deváté, takže prostě na konci pobytu už mu to nějak nesedlo. Té vody bych se tam vůbec nebála, oni i ledové kostky dělali z vody z barelů a pokud si prostě dáváš pozor a třeba ani zuby se nečistíš s jejich vodou, tak budeš v pohodě, asi záleží jak na kterém hotelu. Míšo to bylo asi mě vid o tom Egyptu. Já jsem Věra, ale to neva :-) Jo v Sharmu je to nádherný na šnorchlování, náš hotel byl na okraji rezervace, do které se jezdí na potápění, takže toho tam bylo hrozně moc. Milan byl ve vodě pořád, dnes jsem si vyzvedla fotky z podovdního fotáku a moc pěkný. Neobvyklého nevim no, ty ryby názvem neznám, takže pro mě toho tam byla spousta :-), ale delfíny jsme neviděli, ale i tak těch ryb tam bylo plno a nádherně zbarvených. Simčo, to co se vám děje mě moc mrzí, myslela jsem, že se to srovnalo, jak jsme se jednou bavily, ale to bylo asi jen naoko nebo na chvíli. Je mi to líto, že takové problémy máš a ještě v té jejich rodině vlastně nejsi, já bych jí to asi vytmavila po svatbě a všechno bych jí to řekla, po svatbě, třeba se nad tím zamyslí konečně jednou poprvé a na tu kamarádku nemysli. Nechápu, jak se do toho někdo cizí může takhle plést a ještě ke všemu, když to není rodina fakt děsný. Budu držet palce, aby jste vydrželi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, jsem chtěla napsat, jak to že tu není Zuzka a ona si vlastně užívá v Paříži, jé to jí závidim :-) tam by se mi taky líbilo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?