Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Tak to necháme na to úterý,ale zatím jsi se vyjádřila jen ty tak uvidíme kdo bude další. Děkuji.
Odpovědět
Holky chtěla jsem se zeptata když jste byli na zkoušce svatebního účesu kolik jste platily. Jdu zítra a nemám představu.
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, ja tady ani jeden den nejsem, v nedeli jedu zase na tyden do Brna, takze tentokrat zase sraz beze me... :-( Zdeni, ja bych vubec neresila takove to - je uz velka - musi na nocnik... ;-) ono ji to dojde, kdy je čas.. :-D až si bude hrat se stejne staryma detma a oni uz nebudou mit plinky... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Simčo, tak to už si moc nepamatuju :-N 250,-? Nebo tak nějak? Ale já jsem měla zkoušku jen tak halabala, moc jsme to neprožívaly, moje kadeřnice je fakt šikovná, takže jsem ji nenutila do precizní zkoušky... Tak spíš, jestli Ti poradí holky...
Odpovědět
Zuzko děkuji, tak ten sraz necháme až po svatbě. Všichni budeme už bez starostí a nějakého plánování a já vás chci vidět všechny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mně to je zatím jedno, který den bych přijela, ale asi bych se bála jít sama, už je večer tma :-( Taky bych Vás všechny chtěla vidět. Jinak Simčo, já jsem platila 100kč při zkoušce, měla jsem to taky jen tak na oko...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, já mám úplně teď slzy v očích, jak to vše utíká a už příští týden budeš také ty vdaná, nějak to prožívám víc, než třeba před měsícem, protože teď už jsem si to taky zažila a vím, jaké to je nádherné...
Odpovědět
Děkuji Mončo, klidně se můžeme sejít někdy o víkendu když budete chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak dej prostě pak nějak vědět a já ráda přijdu ;-) Vyřídím pak i holkám, co už sem moc nechodí :-)
Odpovědět
Jo jo, ten týden po svatbě by to šlo,ale pak jedeme na dovču a to už se nechytám.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já se loučím. Možná se ukážu ještě večer, ale to už tady bejvá ještě větší mrtvo než přes den, takže asi ani ne... Jinak v pondělí po svatebce jsem tady jako na koni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky. já mám tedy "úspěšný" týden. Včera mi zrušili dovolenou na celý příští týden! Kolegyně, co mě měla zastupúovat, onemocněla (chudinka - to myslím vážně, přestává vidět nebo co) a další kolegyně si bere dovolenou, protože letí do Paříže. A zůstane tu jen nová kolegyňka a ta tu mou práci nezvládne, takže tu budu trčet :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko..:) Teda Lení, to je smůla, fakt!!! Ty se snad ty dovci opravdu nedockas..:(
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej, jsem z toho už úplně otrávená.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mám výsledky z testů, takže mám prodělané onemocnění nějakýma šílenýma virama a nedostatek železa, takže z toho pramení moje únavy a chození spát a domů ze srazů kolem 22. hod., tak už se mi příště nesmějte, že nic nevydržím... :-p mám to černý na bílým, že můžu domu ve 22 hod. :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Leni, mně je to tak líto :-( Kačko a co mimi? Ještě nic? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monco, ahojky... nene, mimčo až po dovolený..:)) ještě se potřebuju vyřádit... na letošní dovču jsou stejně už všichni nějaký nadržený!!! Minule jsem volala kamosovi, co dela a on, ze mi to nemuze rict... tak za chvili z nej vypadlo, ze sedi v obyvaku a mazli se s lyzema, ja uz jsem si koupila novy kalhoty, peta novy prkno, kamoska setri na rukavice, kamos shani hulky a dalsi blazen uz nakupuje zasoby... jede nas zatim 16... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda, tak to budete pořádná banda. My jezdili s našima, když jsme byli malí, to jsem se taky vždy těšila, jezdili jsme dvě rodiny do Jizerek na týden a byla to bomba. Pak jsem si zlomila nohu a přestali jsme jezdit. Od té doby jsme byla na lyžích asi 3x a docela mě to mrzí. Kuba na lyže není vůbec a kolem není nikdo, kdo by chtěl jet a zase musím začít na menších kopcích, abych se pak dostala do "formy", na velký kopec bych si hned netroufla. Teeda a těšíš se, až jednou koupíte Vaše děťátku pvní lyže? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Monco, ja nevim, ja tak dopredu nepremyslim... :-D ale my ani jeden nelyzujeme, jezdime oba na snowboardu, tak asi spis snowboard... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snowboard jsem chtěla vždycky zkusit. Na lyže mě už nikdo nedostane, co jsem si na nich nepěkně vyhodila koleno :-) Holky, mám takovou... hmmm... osobní otázku. Všechny používáte nebo jste používaly jako ochranu Hormonální antikoncepci? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já ano, už nějakých pár let... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
astri, ja asi 7 let, ted asi 2 mesice ne, máme jinou ochranu..:) proc?
Odpovědět
Profilova fotka
Je, snowboard, to bych si asi zlámala nohy na něm :-p 8-( tak to jste fakt dobří, já se úplně těším na zimu, jak píšeš o té dovče. A v zimě budu nadávat a říkat, že se těším na léto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě zjišťuji metody jiné ochrany - antokoncepci nesmím a už ani nechci, po tom všem, co mi udělala. Ale říkám si, že by stálo za to zkusit používat něco jiného než kondom...
Odpovědět
Profilova fotka
Nějaký pesar? Tělísko se doporučuje po porodu. Injekce, jak jsem slyšela, jsou prý docela, no, jak to slušně napsat, na prdek a spolužačka na střední měla takovou ampulku pod kůží, ale asi to funguje na bázi jako HA.
Odpovědět
Profilova fotka
no leni, vsechny ostatni metody, krome barierove antikoncepce pusobi na bazi hormonu, coz ty asi nechces... jedine vyzkouset opravdu ten pesar, popripadne nejaky ten gel anebo globule, co se zavadi do pochvy tesne pred stykem, je nejaky spermicidni, takze by mel zabit spermijky nez se dostanou tam, kam nemaj... je tady o tom i nejaka diksuze na beremku, zkus tzo prohledat..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tělísko jsem měla. Už nechci. Ale přemýšlela jsem o Pharmatexu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, neni to ten gel a globule ten pharmatex?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, údajně ano.
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak v tehle diskuzi by ti snad nekdo mohl poradit, prectes si nejake zkusenosti a tak.. ja o tom moc nevim..:( http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?