Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo a co ucho? A co přípravy, máš nějaké sny o svatbě? Mně se i po svatbě zdálo, jak byl nějaký trapas, ale vtipný trapas :-)
Odpovědět
No už musím říct že je to lepší, trochu píská,ale odlíhá, takže jsem opravdu ráda. Jinak sny mám hlavně ošklivé,ale né svatební. Oba jsme s Pavlem nervózní. Zrovna včéra jsme byli u dědy a maka tam řekla tak příští týden to vypukne a v tom jsem se úplně zarazila a lekla se. Ono už je to příští týden, holky to ot letí.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, uteklo to vše děsně rychle, pamatuji, když se vdávala Lenča a pak už to jelo...
Odpovědět
Přesně tak, je to taková rychlost,ale těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Simčo, já bych si ten den D chtěla prožít znovu :-) Já Vám tak závidím :-)
Odpovědět
Já ani nevím co závidíš to budu říkat po svatbě,ale těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, fakt se těš, ten den opravdu stojí za to! Uvidíš sama příští týden x-)
Odpovědět
To uvidím, holky chtěla jsem se domluvit na tom srazu. Mě by se to hodilo buď v pondělí a nebo v úterý jinak už nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt. Já jsem začala, Simča to ukončí, letí to hrozně rychle :) Musíme si pak udělat téma "vdané" :) Simi, hlavně všechno s klidem, vždyť o nic nejde :)
Odpovědět
No s klidem nevím,ale užijeme si to.
Odpovědět
ahojky simí nase budouci mlada paní :-) ja ti zavidim :-) moc si to užiješ uvidíš :-)
Odpovědět
jas e pokouším naučit aničku bez plen tak snad se nam to podaří :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kolik je vůbec Aničce?
Odpovědět
2 roky a 2 měsíce už dost právě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeni, co Vlastička, jak je na tom? Iva jde tento týden na testy na Downův syndrom, platí si to sama, ale člověk má jistotu
Odpovědět
To se naučí uvidíš. Jak žiješ mladá paní?
Odpovědět
:-) Ahojky Vlasta se dneska popraci staví a její pořad zle ale to zvladne dneska je 10 týdnů. :-) já doufám, že se to Anička brzy naučí . Je už velká holka tak by měla. No já se mám dobře vše při starém Simčo jako před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak jí pozdravuj :-) to jsou na tom s Ivou fakt stejně ;-) s těma týdnama a bohužel i s tím, že jí je taky blbě :-( Určitě se to naučí a jakou jsi zvolila metodu?
Odpovědět
pořad ji zkouším na nočník davam ji tam asi každou pul hodinku a ma kalhotkjy a říkam jí že je velika a šikovná holka že čůrá do nočníku a že plínky jsou ee a že do nich čůrají jen miminka a že když se počůrá tak je ostuda, tak snad se mi vydaří zatim od rana čůrala jen do nočníku jen si trošku přičůrla do kalhotek ale jen malinko, ted po obede dostane plinku až pujde spat a až se vzbudí tak oid znova :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, já bych jí tu plínku nedávala. Budeš jí, podle mě, motat hlavu. Říkáš jí, že to je ee a pak jí dáš. Ale rozumím, že nechceš, aby se počůrala do nové postýlky. Neber to zle, deti nemám, tak nevím. Jen vím, co nám říkají teorii ve škole.
Odpovědět
Profilova fotka
A má nějaký čupr nočník? :-) Já viděla jedou nějaké dětsko, jak tam mačkalo nějaké čudlíky na nočníku a ono to hrálo
Odpovědět
jo ona ma nočník s puem ktery hraje když se vyčúra. já chci nejdříve aby se naučila říkat když chce na záchod víš a pak jí budu nechavat uplně bez plen i na spaní
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Puáček, toho miluje kamarádka a hraje, no jo je bomba!! Já chci také :-) tj. to má nádherný nočník :-)
Odpovědět
no ona taky miluje medvídka pú musim jiít jdem obědvat apak jde spát a já jdu žehlit a pak přijde ta vlasta. tak zatim pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pa a hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, chudák Vlastička, takový pěkný období a ani si ho zatím nemůže užít :-S Tak snad jí to po 12.týdnu opadne... Zdeni, držíme pěsti při nočníkování x-)
Odpovědět
Holky tak co to pondělí nebo úterý, já tady zítra nebudu takže bych to chtěla nějak domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Který pondělí nebo úterý? 7. nebo 8.září?
Odpovědět
No pondělí t.9 a nebo úterý 8.9
Odpovědět
Profilova fotka
Pondělky mám do osmi AJ, jinak se přizpůsobím nebo přijdu v po později (cca ve 20,30)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?