Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte děvčata :-) tak jsem konečně u vás! ale teda nevím,kdy se sem zas dostanu,asi jen o víkendech...od zítřka nastupuji!!!!!jupííííí!!! Teda Kačí takový výlet,my to máme kousek když jezdíme k babi,ale s Abbískem se nikam nedostanem :-| Jinak dovča byla parádní! udělali nám tam překvápko- na irském večírku nám udělali druhou svatbu,fakt sranda,máme i oddací list s vlkodavem,museli jsme se zavázat,že se doživotně budeme starat o Abbíska a obstaráme mu potomky,kteří se budou starat o jeho potomky :-D a polibek jsme museli dát Abbískovi!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Simčo, jak na tom jsi? Kačko, teeda, vy se máte. To my nikam takhle nejezdíme, teda spíš dlouho jsme nebyli, abych to upřesnila. Baru, to je krásné, já jsem o víkendu už koukala na fotečku :-) to muselo být moc hezké. Barčo, ať vykročíš do nové práce pravou a máš jen samé uspěchy a štěstí, snad klíček pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni děkuji!!! snad tam ještě trefím :-S Já mám dnes takovýho běhání,samej úřad,banky a nehty a teď tady musím čekat než si z UPC vyzvednou modem a settobox,ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Barco, tak to jste meli take krasny vikend...:) A zitra na tebe budu myslet, aby ti vse slo dobre a aby se ti prace libila, abys pak mohla zacit sefovat tady..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, přeju taky příjemnej nástup do práce! Ať se Ti tam líbí a hlavně, ať tam máš dobrý kolegy ;-) Ta "druhá" svatba musela bejt fantastická :-D Já jsem byla v pátek na vínku u kamarádky, no skončily jsme pěkně o půlnoci nahý ve vápence :-D :-D :-D No, sranda jako vždycky :-D Včera jsme hráli u Lenky super společenskou hru, fakt jsme se pobavili :-D Takže víkend parádní a tenhle týden jen 2x do práce a frčíme do Paříže, jupí x-)
Odpovědět
Ahojky :-) Baru blahopřerju k nov práci a at se ti tam líbí a baví tě to!! Zuzi užij si moc tu Paříž!!!Moc Vám to přeju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Zdeňulko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky díky moc! teda Zuzi tak to je pořádnej odvaz :-D !!! jéé Paříž,tak to tiše závidím :-.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, to my takhle vždycky něco vymyslíme :-D Po pár lahvinkách... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, holky, to jsou zprávičky. Baru, to jste si museli užít parádně a Zuzko, Tobě závidím, jo, Paříž... Pokud dneska dopadne Honzovi ta práce (ale asi nedopadne), tak pojedeme do Černé hory a do Chorvatska na týden k moři. Ale nevím, jestli se mi chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, k moři, to bych jela taky hned :-N Myslíš, že nevyjde, jo? :-( Dneska už se to natuty dozví?
Odpovědět
Simčo jak se těšíš? určitě strašně moc vid, už to máš za pár, ty vado taky bych to chtěla ještě kednoui prožít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni držím pěsti!aspoň by jste si pořádně oddáchli od toho všeho stresu s prací a školou!
Odpovědět
jééé lení k moři bych jela třeba hned!!! ty brdo a bez rozmyšlení :-)
Odpovědět
a taky držim pěsti honzovi at mu to vyjde!!!bylo by to úžasny!!!třeba to vyjde, nevzdavej to leni
Odpovědět
Profilova fotka
Já moře moc nemusím, mně dělá špatně to vedro. Ale uvidíme. Strašně moc bych si přála, aby to Honzovi vyšlo, to by byla ideální práce. Jste hrozně hodné, díky za podporu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to já moře miluju 8-) S tou prací dej pak hned vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, já bych taky jela k moři. Když jsem byla naposledy, což je 10 let, tak jsem se koupala v bazénu a v moři asi 3x za 14 dní :-D Zuzko, to budete mít nádherné. My se taky chystáme, ale jen na víkend, do Paříže. Pojedeme vlakem, který od listopadu budeme mít i do zahraničí zadarmo a tak zaplatíme jen ubytování. Ale třeba k tomu nedojde, ale doufám v to. Leni, držím pěstičky, aby to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, vy máte vlaky zadara?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, zatím ČR. Já teda jen chvilku-po svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Tajemná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám moře ráda, ale stejně tak miluju hory... to mam mozna radsi ty zimni dovci..:)
Odpovědět
Profilova fotka
??
Odpovědět
Profilova fotka
monco, zuzka si asi mysli, ze jsi tajemna, kdyz jsi ji nerekla, proc mate vlaky zadarmo... :-D nebo ona je moc zvedava.. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vlaky zadara mají zaměstnanci ČD a rodinní příslušníci...a Kuba tam pracuje.
Odpovědět
Ahojky holky, no ucho už přestalo bolet,ale mám ho zalehlé na píchání to není, protože žádná bolest v uchu ani u ucha musí to odlehnout. Koupím si dnes heřmánek a pročistím si to. Jinak krásné pondělí holky.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuba dělá u drah, jo? Fííí, můj nejhorší zákazník :-D Simčo, no tak aspoň tak! Dobře, že to přešlo, píchání bych Ti fakt nepřála :-S
Odpovědět
Zuzko, no mě to říkali všichni že píchání by proběhlo kdybych na to ucho nemohla ani sáhnout a to je u mě úplně v pohodě, akorád mi vadí jak mám ucho zalehlé. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, ono je to rozdělené na ČD a SŽDC, takže oboje je něco jiného, ale každý si vše spojuje s ČD..
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, dělám je oboje ;-) Simčo, jojo, o píchání uší bych mohla vyprávět, mám je píchaný obě 18x |-| Snad Ti to brzy odlehne!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?