Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni nebo? Hele, to už máš tak dlouhý vlasy?
Odpovědět
nebo prostě setupně sestříhat aby mi nahoře vznikl ten věrší objem nemužu to ted najit :-)
Odpovědět
no ty delší mam skoro na ramena už to nemůžu vydržet prostě je to přerostlé, chce to změnu :-)
Odpovědět
http://www.svetucesu.com/Photogallery... něco takového ale není to ještě ono
Odpovědět
Profilova fotka
tak me se libi vic to prvni..hlasuju pro rihannu..:)
Odpovědět
tak zatím je to 1:0 pro rihannu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
2:0
Odpovědět
fakt?
Odpovědět
je to lepší myslíte jo? že mi by to bude víc slušet? takže mám jít zítra na rihannu?
Odpovědět
:-o
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se s ní poradila, ona umí, určitě Tě ostříhá perfektně, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se víc líbí ten druhý. Ale zase je fakt, že holky Tě znají osobně, takže na mě neber zřetel.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Juj, mám 4000 příspěvků, že by oslava :-D :-N
Odpovědět
bojim ale těšim se , musim jit anička je už vzhuru pujdem ven. tak papa :-) a díky
Odpovědět
Ahojky holky, jsem tady jen na sko. Musím se věnovat Pájovi. Dnes jsem byla na zkoušce šatů a dopadlo to výborně.Připadal jse si zase jako ta princezna. Na zkoušce byl i Pavel a jelikož mu oblek zničil předchozí ženich pani Kubíčková mu nabídla jiný oblek, který je z nové kolekce a ten mu sluší o odně víc. Byla tam s námi i malá družička, která nám vyrostla,ale šatičky jí padnou. Tak zatím pa pa.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko...:) to je mlha, co? :)) podzim se blíží... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, mlha je hnusná, ale bude asi na zdechnutí, jak to vidím. Vzala jsem si nové šaty, tak snad nebude pršet :-D Simi, to je super, žýe jste dopadli takhle pozitivně. Počkej, až to bude na ostro :) Ne jako že půjdete nazí :-D , ale až to bude oficiální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, mlha je i v Praze :-) Holky, my měli včera ošklivěj zážitek. Čikouškovi se zadrhla nožička v rámu od balkonu a jakoby si povytrhnul drápek nebo jak to mám říct. Má ho jakoby nalomenej, no krev po celým obýváku ;-( Nechal si to ale hned chytit do kapesníku, asi za 10 minut to přestalo týct, ale ten drápek má o trochu delší než ty ostatní a to byl hodinu před tím stříhat a zkracovat drápy... ;-( Chodí ale v pohodě, nekulhá, nebrečí, tak doufám, že se mu to brzy zahojí... ani teď nevím, co s tím dělat, asi nic... čekat... bylo mi ho hrozně líto :-( Nemáte s tím někdo zkušenost? Simi, super s tím oblečením, paráda, fakt. Leni, ještě nevíte výsledek z toho Reuters?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Míšo loskeros, ozvali se včera z toho pohovoru???
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzí, psíka nechte, pokud se mu to nezačne podebírat. Naše Betyna to měla párkrát také. Ono to hodně krvácí, ale nic to není. Trochu ho to bolí, ale jestli nekulhá, tak je to v pořádku. Zahojí se mu to. Honzovi se mají ozvat v pondělí, tak tfuj, tfuj, když nebvyšel ten byt.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, viď? No, normálně chodí, vypadá, že je v pohodě. Má na tom drápku krvavou linku zespoda jako kolem dokola, ale snad to bude dobrý... jen mě vyplašilo, že má ten drápek najednou delší... asi jak si to zespoda povytrhnul :-( Ale mám dobrou veterinářku, tak kdyby něco... Jen mě děsí, že za týden jedem na tu dovču a bude ho hlídat táta sám... musím mu na někoho nechat číslo, kdo by ho tam hodil, kdyby se něco dělo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud to do toho týdne nebude dobré, tak se za tím veterinářem zastavte, než odjedete, ale myslím, že to bude dobré. Občas se jim to takhle stane :(
Odpovědět
Profilova fotka
No, vypadalo to strašidelně, ale když v pohodě chodí, tak snad bude OK |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se právě objednala na preventivku k zubaři, za měsíc, to zas budou nervy celý září ;-( :-( :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se nebojíš zubaře?
Odpovědět
Profilova fotka
Právěže víc než čehokoli jinýho ;-(
Odpovědět
Ahojky! Já si včera udělala kolečko: na gyndu, k zubaři a na oční. Zbylo málo míst, kam mi ještě mohli kouknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezny, to je hnusné počasí, opravdu už je za rohem ppodzim. Děkuji Zuzi za starost, bohužel mě nevybrali. Nakonec vybrai holčinu co uměla kreslit v Corelu, což jim se hodí a ját o neumím. Ale že prý kdyby se jim holčina neosvědčila tak že zavolá. Leni, držím Honzovi taky palce, ohledně Reuters. Můj Jirka také právěčeká na rozhodnutí ohledně jeho vysněné práce. Tak snad se to našim chlapům vyvede. Zuzíku, s pejskem takové zkušenosti nemám, ale stalo se to mému leguánovi. Na veterinu jsem ešla ale spodek jsem ji trochu mazala heřmánkovou mastí a za dva dny to měla krásné..
Odpovědět
My máme v Praze docela pěkně! Dnes už sundavají lešení, takže zateplování domu je snad u konce! Ale o patro níž předělávají byt, takže stejně zvuky a ruchy neutichnou :-|
Odpovědět
Držím palce, ať to vyjde s pracema a hafík se brzo uzdraví! My máme akorát jednu rybičku, s tou naštěstí žádné starosti nejsou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?