Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
astri a kdy budes mit dovcu ty? ty za ne musis delat i jejich praci? ja se v noci taky budim, teda muj mily pejsek me budi, hopsa mi po posteli, porad se toci dokolecka na mych nohach a pak lehne, zjisti, ze je to spatne a kolecko jede znova..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi letos nebudu mít dovolenou nebo co. Mám staršně moc práce, jak budou volby a tak. Minulý týden Klaus podepsal 33 nových zákonů, tak čekám, kdy to přijde. Nikdo tady nemůže dělat moji práci. My jsme měli včera večer s Honzou nějaké věci k řešení, povídali jsme si dlouho do noci, proto jsem se nevyspala.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky,taky bych potřebovala dovču, je toho v práci dost:-( ale skoro všechnu jsem si jí vyplýtvala na učení na státnice:-( Kačko ten náš prďola mě taky furt v noci budí, chce si vždy tak kolem třetí hrát:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a máš nějakou fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
miso, to on si ani nechce tak hrat, jako me vystrcit az na P. pulku postele, aby mel celou pro sebe..:) a kdyz nahodou uhnu, tak je jednim rychlym skokem na mym polstari a chrape..:)
Odpovědět
Profilova fotka
monco, uka fotku v kratkych, prosim..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi už včera jsem psala, že bohužel v pracovním PC ne:-( Zkusim tam nějakou dát z domova, ikdyž doma už moc PC nezapínám:-) tak se přijď podívat, můžeme jít společně venčit:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přijdu se podívat, ale radši bez Čikouše, ten je poslední dobou dost "netolerantní" :-D Tak se domluvíme až se vrátím z dovči, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kačko, fotka by měla být v albu příprav, pokud mi ji teda nesmazali, to jsem se nedívala. Dárek nádherný, ale ta cena :-S Takže na to můžu zapomenout. Máme po svatbě a s penězma žádná sláva. A to jsme dostali tolik peněz, kolik bych v životě nečekala, ale nechci na ně ani sáhnout, ty půjdou na výbavu bytu.
Odpovědět
Profilova fotka
Super, takže tam není. Může mi někdo říct, proč mi smazali fotku s dortem, kde jsem s Kubou, ale samotný dort tam nechali? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, Moni, to je otázka... Tak ji tam pro Kačku na chvilku dej znova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tam, tak se jukni, než ji zase smažou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Úplně jiná ženská, co, holky? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpátky..:) Mončo, koukám na fotečku a pěkný... Ale já jsem asi moc radikální - bud na jezka, nebo dlouhy...:) ale slusi ti to...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem chtěla kratší, ale řekla, že mi to nedoporučuje, že bych vypadala jako meloun. S tímhle jsem fakt moc spokojená, jen ta fotka trochu zklesluje...
Odpovědět
Ahojky holky omlouvám se že píšu až teď,ale ráno jsme měli ve firmě trochu dusno a tak se museli řešit všechny problémy teď hned, to miluji. Zuzko krátí se mi to a těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se řešej problémy nejen dneska hnedka, ale snad i včera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezny:) tak jsem dnes byla na pracovnim pohovoru. Je to divny pocit sedět "na druhé židli". Ve své předchozí práci jsem dělala cca 10 pohovorů týdně a najednou je to obráceně, lidi zpovídaj mě a já koktám. Už mi doma fakt hrabe. Kdybych už aspoň mohla začít s přípravami na svatbu, jenže víte s čím přišel můj milovaný skoro manžel? Že by si mě chtěl vzít na Seychelách! To jsme si teda původně plánovali, než jsme oba nejadnou přišli o práci. Pak jsme se tedy dohodli že to bude na Krupském hradě. A on teď že prostě si to chce udělat tak, jak to bylo původně naplánované..... to je sice krásné, ale bez práce a bez peněz to asi na ten příští květen nevypadá... tak nevím, jestli mám být happy nebo ne. Chjo.
Odpovědět
Ahojky! Já měla včera taky pracovní pohovor - po telefonu anglicky. Byl to asi docela trapas, soustředila jsem se na svý nový příjmení a vůbec mi nedošlo, že na mě mluvěj anglicky, tak já "dobrý den" : :-D Tak jsme si chvíli něco říkaly a paní pak, že se hlásím na pozici s norštinou, tak že mi zavolá kolegyně a prověří mě v norštině. Takže nastala panika - s rodilou mluvčí a po telefonu... :-. Něco jsem nakonec ze sebe vysoukala, ale i jsem něco nerozuměla (byla tam dost ozvěna) a ani nevím, jak mi dají vědět nebo co :-D To byl fakt horor-pohovor. A v pátek jdu na další, tentokrát česky :-) Na to si docela věřím, tak uvidíme. Svatba na pláži byl můj velký sen, pak aspoň na louce a nakonec to bylo klasicky v obřadce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uááá, takhle daleko, jo? Takže asi jen ve dvou a svědci, viď? Páč tahat tam všechny svatebčany... co by na to řekli příbuzný? Jen se ptám ;-) A kam jsi dělala pohovor?
Odpovědět
Profilova fotka
No právě o to jde, o ty příbuzný, těch se chceme jaksi zbavit. To je tak když jedna naše babička nesnáší druhou babičku a jeden strejda se nebaví s druhým strejdou apod. Proto jsme to tak plánovali. Bude to jenom my dva. Za svědky chodí buď personál hotelu, ve kterém na Seychelách bydlíš a nebo svatební koordinátor, který ti tam pomáhá vše zorganizovat. Navíc oba milujeme moře a Seychely jsou pohádkový ostrov, včetně těch obřích želv co tam pochodují:) Pohovor - do jedné reklamní agentury, práce pestrá a zajímavá. Tak držte palečky, ještě dnes mají dát vědět:)
Odpovědět
Tak jsem k vám zase na chvíli nakoukla a už zase běžím. Jinak vás počtivě čtu, takže jsem v obraze! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, Ty jsi tajná :-D Míšo, ještě dneska, jo? Tak to vypadá nadějně! Jojo, lidi dokážou udělat okolo svatby pěkný nepříjemnosti, to jsme tady probíraly před našima svatbama... některý z nás by mohly vyprávět... |-| Takže i schvaluju... i když mojí mamku by kleplo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Miso, tak to ti schvaluju, svatbu nekde mimo...:) My jsme to nemohli udělat kvůli P. rodičům, asi by to nepřežili, ale jinak bych do toho šla také... A peníze za ostrov neřeš, vyjde tě to nastejno, jako bys tady pořádala svatební hostinu pro 30 lidí, tak ty peníze stejně musíš investovat tak jako tak... :-D ifko...drzim palce na tu praci a miso tobe taky ;-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak jsem po dlouhé době tu anička usnula-snad tak mam chvilenku pro sebe, zejtra jdu ke kdeřnici a strašně se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeňulko x-)
Odpovědět
ahooj ;-)
Odpovědět
http://www.ucesy.org/polodlouhe-vlasy... holky chci bud toto
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zdeni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?