Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, Kuba dojížděl do Prahy půl roku. Ráno vstával v půl 5 a večer se vracel v půl 8... Barčo, ale Ty to máš jen na to školení, že? A jak se těšíš, do nové práce?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, v albu příprav mám fotku, jak jsem teď ostříhaná...
Odpovědět
Profilova fotka
jj spíš zaškolení než školení, těším se strašně moc,víš jako,že už budu k něčemu...takhle si člověk furt přpadá jaky podřadně a neužitečně. Akorát se netěším na tu Prahu a že si moc neužiju ty moje prďolíny
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, dojíždění je blbé, ale pak budeš zase pracovat v Ústí, což je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé Moni moc Ti to sluší,ale je to teda nezvyk! já už musím zase jít,manžílek se probudil achce papkat :-| ,tak se mějte!!!!
Odpovědět
Mončo, účes je úžasnej. Moc ti to sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, já jsem úplně nadšená! Ta fotka není moc hezká, hází to divné stíny... Baru, utíkej, ať neumře hlady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Moni, tak Ty sis ty svoje krásný vlasy fakt nakonec ušmikla,jo? Paráda, že jsi spokojená! Co tomu říká Kubík? Holky, jak vám jdou podpisy? Já ze sebe ráno zase vymámila "Boháčovou" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tááák, to máš jen na přechodnou dobu to dojíždění, Barčo, tak to jo. Já myslela, že si Tě tu nechají. Moni: Já vím, že Kuba dojížděl, však to byl také zápřah, že? Já bych to nedokázala. A jak jsem říkala, děsně Ti to sekne ;-) Zuzí: Já se starýám jménem neumím podepsat a v novém jménu mi vždy vypadne u nebo n, je tam moc obloučků :-D (Marounková)
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, tak Ty tam máš opravdu hodně obloučků :-) Mě zase nejde dvojité W :-p
Odpovědět
Holky a jak vám šel podpis ve svatební den?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě blbě, protože mi zalezla tuha do propisky :-D Tak jsem se podepisovala v podstatě jen tou špičkou, ale fakt malilinkatou, což mi teda vůbec nešlo, páč mám velký sklon písma a potřebuju mít tu tuhu nakloněnou, takže fakt sranda :-D Dáma až bůh ví kam, vemu tužku a říkám "vona tam neni tuha" :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně to jde teda taky blbě a horší ještě představování do telefonu :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Kuba, když mě včera viděl, tak se úplně rozzářil a řekl, že přišel někdo jiný a jak mi to sluší. Mám culík na památku, docela slušný ohon :-D Je to pro mě fakt úleva, než ty dlouhé...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už i ten telefon zvládám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Leni, Ty už máš to nový jméno krapet dýl než my ;-) A už je to pro Tebe automatický nebo se ještě musíš soustředit při představování? Moni, chlapy maj všeobecně asi rádi změnu, Dáda má taky rád, když jsem někdy trochu "jiná" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kuba byl hlavně zásadně proti, abych se dala ostříhat a že mi to nebude slušet...atd. Pomalu to obrečel a když jsem pak přišla, tak byl nadšený
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, to je fakt, já už jsem přeci jenom "mazák" :-D Ne, hele, jde o zvyk. Fakt je, že problém s představováním nemám asi měsíc. Honza také vždycky kouká, když přijdu radikálně ostříhaná. Chlapi pořád říkají ne a ne a pak jsou mile překvapení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže tak dva tři měsíce, jo? No, tak uvidíme ... :-) Tak Dádovi je celkem jedno co mám na hlavě, jediný co nemá rád jsou zrzavý vlasy (a ty mě se zrovna líběj) a kudrnatý ... a většině chlapů se kudrny líběj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych také chtěla kudrny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak trvču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mívala jsem, mívala. Možná zase budu mít. Nasadila jsi mi broučíka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jukla jsem do diskuse 8. 8. 09 a na copak jsem nenarazila: http://www.beremese.cz/album/view.php... Andru, fakt boží to je!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o tipy (do IP) na salony v ÚL, TP, DC a jejich okolí. Nemůžem pro ženicha sehnat oblek. Děkuji předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..:) Včera jsem byla u doktorky a pak jsem nějak nestíhala v práci, tak jsem neměla čas být tady..:)) Barčo - teda to je pěkný podrazáctví s tím baráčkem... to je hnus teda...:( Monco, ty plátna jsou krásný...jejich cena za tuhle velikost je 2,800,- ale stoji to za to..ja to budu delat P. k vanocum..:)) Jen ne černobílý , ale v sépii...:)
Odpovědět
Ahojky děvčata, přeji krásný sice zatažený hezký den. Dnes jdu na zkoušku a úpravu šatů :-D Katcha: My jsme vybrali oblek pro ženicha ve svatebním salónu Belleza v Teplicích. Pavel je vysokej,ale hubenej takže oblek na něho jsme v obchodech nenašli, na něho nedělají to nám bylo řečeno v 5obchodech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky. Tak máme půlku týdne. Zase jsem v práci sama, chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
Astri, co ja bych dala za jeden den v praci osamocena..:))
Odpovědět
Profilova fotka
Mně už to moc nebaví, všichni mají dovolené, já ještě žádnou neměla, pořád akorát praqcuji :-( Dneska jsem se navíc nevyspala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem tady byla večer, ale vůbec mi to sem nešlo psát =-) Kačko, to je krásnej dárek! Simi, už se Ti to blíží, viď? Tý jo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?