Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jéje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny. Baru, o nabidce do knihkupectvi popremyslim, ale opravdu to neni moc salek meho caje. Misko dekuji za IP, urcite to poslu. Leni, tak to me moc mrzi s tim byteckem... :-| to vam take mohli rict drive vid? Ale ono se neco objevi a bude to bomba, uvidis ;-) Zuzi, čoveče, ranní nevolnosti? Že by?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a co bys chtěla dělat? Sekretářku? Mohla bych se zeptat maminy, jestli někoho neshánějí k nim na školu buď do Krupky nebo do TP. Zuzíku, téda, nedáváte si pozor? :-D Ten byt mě také mrzí. Větší bomba už to být nemůže, ani cenově, ale potřebovali bychom alespoň 14 dní na vyřízení :( Hned to nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, sekretarku klidne. Jde o to, abych aspon trochu zustala v oboru admin nebo personalistika. Ja chci strasne zacit podnikat, jen cekam na vstupni kapital ;-) bez nej to nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se poptám. Co třeba účetní a takové ty věci s číslama, to zvládáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holčiny:-) Míšo určo to zkus, třeba by vyšla i ta personalistka:-) paní co to dělá u nás (p. Krůtová) by měla být už dávno v důchodu, jenže dělá záskok za mateřskou, tak by to třeba šlo, zkus to. Ta paní na mateřské to stejně bude mít asi nadlouho:-) Zavolej p. Krůtový jaký by byli možnosti atd , je hodná, vše ti zodpoví. Jen jí neříkej, že jsi slyšela, že by měla být už v důchodu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, účetnictví zvládám jednoduché i podvojné, navíc ho mam i jako předmět na VŠ. Tak doufám, že paní Krůtová bude příjená babička ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady mělí jsme poradu a jednání moc dlouhé. Jinak na svatbu se těším i netěěším,Pájovi to začíná docházet,ale u něho žádný stres nevidím. Jinak zítra jdu na zkoušku šatů těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
Je příjemná, zkus to, třeba by měli i něco na účtárně:-) my každopádně hledáme i na přípravu rozpočtů, ale to je asi mimo tvůj obor viď?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tý jo, neblázněte, fakt to bylo z vína, jsem tady udělala rozruch :-D :-D :-D Leni, dáváme pozor, velkej ;-) Jé holky, vy jste na tu Míšu hodný, že se o ni takhle staráte :-) U nás nic volnýho není, u nás do kanců bejvá hooodně málokdy něco volnýho :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Do kanců :-D Do kanclů samozřejmě :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo (hele, jak vás odlišíme, když jste tady dvě :-N ), co dělá buldoček? Nemáš fotku???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holčiny:-) jé Leni to je mi moc líto,člověk už plánuje viď a pak nic. Já jen k tomu baráku ještě,na stav.úřadě říkal p.ing.,že by to pak stát od nás musel vykoupit za kupní cenu + 10 až 20% z ceny k tomu navíc,jen jde o to jakou cenu jejich odhadce udělá :-| ,ale na to jim prdí pes,nebudu někde žít s tím,že mi každý den může přijít papír,že mi bouraj barák. Ono se k tomu přidala tím pádem spousta jiných věcí proč je to teď absolutně nevýhodný. Zuzi tak ať je Ti líp! Jo a Vlastičce moc gratuluji :-) ,to já vůbec nevěděla!
Odpovědět
Holky můžu se zeptat kde je zbytek holek. Vím Věrka je na dovče, má se krásně. Zdenička má malou,ale co Lenka a Káťa a Adrus už tady taky dlouho nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Léňa sem moc nechodí, to je pravda, potvora jedna :-) V práci na net nemůže a doma asi spíš nestíhá... ale zase jde poctivě na každej srazík ;-) Ale nebojte, já ji informuju, co je tady novýho :-) Adruška se taky poflakuje... a Kačka chodí, ale teď dva dny taky nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si na to tak nějak zvykla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na vás :-)
Odpovědět
Musíme se domluvit nějak na ten srazík.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Zuzi, nemám v PC v práci nemám:-( je to zlatíčko, je hodnej, poslušnej (skoro vždy :-D )a je s nim sranda:-) všichni psi v rodině ho naštěstí přijali, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, domlouvejte. Jak jsem psala, já můžu vždycky kromě 2.-6.9., jinak furt.
Odpovědět
No nejspíš to uděláme v tom týdne před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, stačí napsat kdy a kde a já dorazím moc ráda. Akorát už to nechci organizovat, přenechám štafetu ;-)
Odpovědět
Jo, jo chápu, naplánuje to nevěsta. Chci vás vidět a pokecat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já před spaním přemýšlela, kdy se udělá srázek a jestli vůbec a vy dneska o tom píšete, to je super! Budu se moooc těšit, chybí mi to, ty babince :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, koukejte udělat sraz, mně chybí ty foptky, abych mohla koukat, jak jste si to užily a jak jste hezké novomanželky a nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím že moc ráda dorazím,ale opravdu nevím,jestli budu moc,jelikož budu od toho prvního dojíždět každý den do Prahy a návraty ještě nevím,takže mě je to úplně šumák kdy! ale už se na vás moc těším!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo Mončo o brigošce už jsme přece mluvily,jakmile budu moc někoho vzít,tak jsi první ;-) a pan šéf,říkal,že brigádníci by měli být na 100%
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Barčo, denně do Prahy, tak to je hodně drsné.
Odpovědět
Profilova fotka
no a to tam budu jezdit až do listopadu,tak doufám,že mi dají nějak zkrácenou dobu a né dvanáctky :-( ,no ono i těch osm hodin a pak se plácat metrem a vlakem. Budu na Pankráci :-D ..nějaké Arkády centrum nebo co
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?