Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak slečna se dostaví kolem páté a do půl sedmé tam mají být ještě asi tři nebo čtyři zájemci. Vzhledem k tomu, že jsou to dveře vedle, tak se tam asi nasáčkujeme buď před ní nebo po ní.
Odpovědět
Jé holky já si pamatuji když jsme šli do našeho bytu tak jsme majitele museli přeplatit o 4oookč,ale stálo to za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Leni, už dneska, jo? Tak to je dobrý, aspoň nebudete dlouho čekat. Dej zítra hned vědět, jak jste dopadli ;-) Jojo, Simčo, já jsem si to pak všechno už taky musela napsat po hodinách do diáře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak budu držet pěstičky, aby se slečna rozhodla byteček nechtít ;-) Michella: Miško jsem z Krupky, praxe napůl personalistika a napůl obchod - personální agentura jako recruitment consultant.
Odpovědět
Profilova fotka
Personalistika - to jsem vždycky chtěla dělat, ale nakonec jsem se rozhodla jinak a dělám v nakladatelství :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jinak děkuji za podporu, my si hrozně přejeme, aby slečna ten byt nakonec nechtěla, protože my ho chceme hrozně moc. Simčo, tak už děláš rozpis? No tak to už jsou takoévé ty dodělávky před svatbou. Za tři týdny z Tebe bude vdaná paní :)
Odpovědět
No dneska si nad to sednu a napíšu to co je zapotřebý od čtvrtka udělat. Holky 18dnů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě tyhle dodělávky mě pak docela dodělávaly :-D To už mě nebavilo... dokud to byly šaty, boty a takový ty pěkný věci, tak to jo, ale ty docmrndávky už mě nebavily :-N Simčo, vydrž ;-)
Odpovědět
To jo, ve středu jdeme na zkoušku šatů tak jsem zvědavá, taky mě nebaví ty maličkosti, pořád se v tom ztrácím a máchám.
Odpovědět
Profilova fotka
To chce napsat, jinak si to člověk nemůže všechno pamatovat ;-) Šaty máš taky v Bellezze, viď? Nebo ne? :-N
Odpovědět
Jo jo v belleze, minule jsem se tam na ně byla podívat abych se ujistila že jsou to ty pravé.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, já jsem ještě taky jukala, když jsem šla na poslední zkoušku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No jsem na to ve středu zvědavá no a jinak takové ty velké přípravy začnou od příštího týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak zkus napsat k nám do firmy (viz IP). Třeba by se tu něco našlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se pomalu rozloučím, musím se jít ještě "přišmrncnout", jdem se fotit na občanky a pak hurá na úřady :-p Bléééé, do toho se mi vůůůůbec nechce :-S Tak zítra tady pá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ;-( ;-( ;-( my už tam dnes jeli s tou zálohou (v pá.jsme to nestihli),všechno jsme dnes měli vyřídit a půl hodiny předtím nám volá známý,že tam má být obchvat dálnice,tak jsme zajeli na místní stavební úřad a tak do pěti let by šel "naším" baráčkem tunel,takže by se musel bourat...no ještě,že jsme to zjistili! takže den na prdlačku a to jsme se měli na konci září stěhovat(hypotéka předschváléná),ach jo,tak snad najdem lepší! Zuzi štěňátko už je reservé :-) ,bude to psí klučina zase.
Odpovědět
Profilova fotka
Loskerkos, kdyby jsi chtěla,tak sháním k sobě do knihkupctví prodavačku od 15.řijna nástup,ale to asi není Tvá představava co.kdyby náhodou,ta písni do IP ;-)
Odpovědět
Barčo, tak to je mi líto,ale zase jsou férový že vám to řekli na rovinu. Jinej by to prodal a nic by neřekl. Budu držet palce při dalším hledání.
Odpovědět
Profilova fotka
Simí nám to právě vůbec nikdo neřekl ani majitel ani realitka,oni nemají za povinnost tohle hlásit,to byla úplná náhoda,že se ten náš známý náhodou zrovna bavil s nějakým stav.inženýrem a ten mu to řekl a tak nám to hned zavolal. Kdyby zavolal o hodinu později,tak jsme dali nevratnou zálohu 50tis. :-| ,to je síla, mě je z toho furt na nic a toho real.makléře bych nakopala do p...fakt.
Odpovědět
To je hrozné, ale ještě že tam máte známého. Uvidíte najdete baráček a založíte rodinku jak psí tak i člověčí.
Odpovědět
Profilova fotka
to byla fakt náhoda,to se jen náš kamarád s někým potkal a náhodu to byl člověk z té firmy a nějak s k tomu dostali.no hlavně,že jsme nedali tu zálohu,byli by jsme bez baráku a ještě zadlužený.Já už kouám zase dál :-) ,když už jsme to takhle rozjeli,tak to dotáhnem! Já jsem zvědavá na tu Lenku. tak já zase pádím,Zdenda brmlá, že jsme na dovolené atd.... =-) :-D tak jsem si zase postěžovala...ach jo. měj se Simčo!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, tak to je fakt hrůza :-( Jim se prostě jedná jen o peníze, je mi z toho smutno. Jinak holky, dneska jsem se byla dát ostříhat a jsem nadšená. Vypadám na 20 :-D , ne, fakt se mi to líbí... Jo a Barčo, kdyby jste hledali někoho na brigošku, tak se hlásím jako zájemce...děkuji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Barčo, to si děláš srandu! Tak to je strašný jednání ]-( Ty vado, ještěže jste to zjistili! Jak by to potom bylo? To stát vyvlastňuje nebo jak? Dostanou za to ty lidi, co jim naplánujou něco přes baráky, nějaký peníze? :-o No, to je strašný... Holky, já tady asi dneska moc nebudu, je mi zle :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, no teda, Baqrčo, to je fakt děs. Tohle naštve úplně brutálně. My jsme včera také dopadli jako sedláci u Chlumce. Sice jsme v tom bytě ještě byli, paní makléřka s námi mluvila, ALE: ten náš byt by se prodal mnohem levněji, než jsme mysleli, takže by nám nechybělo 200 tis., ale 450 tis. To sice jde, protože časem ten rozdíl bude větší, až půjdou ceny bytů zase nahoru. Ale teď nemáme na to to splácet - bylo by to 9 tisíc měsíčně ještzě k hypotéce a vyššímu nájmu (počítali jsme s tím, že vyjdeme, pokud by ta půjčka byla na delší dobu, ale s menší splátkou). A pokuid bychom ten byt chtěli, tak musíme dát dneska zálohu 100 tis., protože zítra ji mají dát ti druzí zájemci. Takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Ach jo :-( Jsem strašně zklamaná. Ale to Ty asi také, Baruš, co? Zuzko, tak odpočívej, jestli Ti není dobře. Mončo, bude foto? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Tak my se včera o tom bavili s Kubou a on říkal, že kdyby Barča ten dům koupila, tak před tím, než by se musel bourat, tak by ho od nich museli odkoupit (od Barči ten dům) a že by je nutili do toho, prodat ho pod cenou...Že tohle se stalo jeho býv. šéfovi a že na něj dělali prý dost velké nátlaky, aby dům prodal za směšnou cenu. Barčo, ale Tvůj postoj je úžasný, to Tě obdivuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, a jak na to jste? Co Pája, těší se asi hodně, co? Zkoušíte si prstýnky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, vy máte smůlu ;-( Co víc na to říct ... :-( Leni, já bych odpočívala, ale jsem v práci a mám zástup za pokladní, takže mám zálohu na 100tis a nechce se mi to někomu předávat... komu taky, on to nikdo nechce... Už se mi ale dělá malinko líp, jen jakási ranní nevolnost :-N :-D Ne ba ne, mám to po včerejším víně, který nebylo asi zrovna nějak echt...
Odpovědět
Profilova fotka
Jen aby, aby to nebylo z něčeho jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nestraš ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Až tak? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?