Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ahojky holky, přeji všem krásné prosluněné pondělí. Rozlučka byla super, mám pořád na co vzpomínat. Když bude dnes čas dám fotky do alba. Jinak náš nový člen stále stávkuje,ale máme z něho ohromnou radost. Pavel měl rozlučku v sobotu a taky si to moc chválil,takže spokojenost na obou stranách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Simčo, tak to je super. A jaká je to rasa, ten Váš prcek? Jinak my máme fotky od fotografa, můžete juknout do alba. Jsme spokojeni. Udělal nám i video z fotek, u kterého jsem teda brečela jako želva...
Odpovědět
Mončo hned se jdu podívat, máme malého křečka,ale nevím co je to za druh, je to takový malý korálek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak je zase pondělí..... to nějak utíká, za týden je už konec prázdnin. Ach jo.
Odpovědět
No já nějak prázdniny nepociťuji už jsem v pracovním režimu, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Míšo, Ty máš ještě prázdniny? Taky bych si dala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky prázniny, ale mně končí až za 5 týdnů, ale uteklo to děsně. Simčo a jakou má barvu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, no ono je to trochu jinak,bohužel..... jsem od začátku července bez práce... a to jsem myslela že nejpozději do měsíce něco najdu. Bohužel, nepovedlo se. Mám z toho akorát depku, že už jsem dva měsíce doma a nemůžu nic najít. :-. To září mě děsí, další měsíc doma už nepřežiju...... tak pokud byste o něčem věděly, budu tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, prázdniny samo :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Míšo, tak to je blbá situace teda... a ještě blbější doba na hledání práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Snažím se být optimista, snad se něco zadaří a to brzy:) jsem přee šikovná holka ;-) Jen je zvláštní, že z těch společností z 90 % nepřijde žádná zpětná vazba. To se pak o tu práci špatně bojuje, když člověka nepozvou ani na pohovor...
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou práci sháníš? Co máš za školu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám obchodku, teď dálkově studuji VŠ ekonomickou, jsem ve druháku. Jinak mám 2,5 roku praxi jako personální konzultant. V současné době je mi vcelku jedno, jakou práci, ale nějakou admin:) a taky aby mi vyšli vstříc se studiem, to je celý no....
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, tady to je fakt těžké něco sehnat, ale myslím si, že v Tvém směru by snad neměl být problém. Já když hledala brigádu, narazila jsem na stejný přístup-že mi skoro nikdo neodepsal... To mi přijde trochu divné, chápu, že tam píše třeba hodně zájemců, ale přijde mi slušností napsat: "Nemáme zájem".
Odpovědět
Mončo, křeček má barvu tmavě šedou, šedou a bílou, takovej pruhovanej,ale krásnej. Ohledně té práce, vím ´jaké to je když člověk po škole nemůže najít práci, já byla na pracáku 18dnů a připadala jsem si jako největší sociál,hlavně ten přístup hrůza, pak jsem šáhla hned po první práci a to prodavačka ve spáru, tam jsem vydržela 2roky a pak jsem našla práci u soukromníka jako asistentka.
Odpovědět
Profilova fotka
No ono je neco jinýho jít na pracák po škole a něco jinýho když jsem 2 a půl roku pracovala, ještě před tím jsem při šole dělala brigády a najednou bum a sedět doma na zadku. Livi, máš pravdu - ten pracák to je hrozný. Kazdej akorat cumi.... omlouvam se za ty slova ale jinak se to rict neda...
Odpovědět
Ahojky tak jsem dala fotečky pokojiku do alba sraz nevest ještě chybí jen kobereček ktery teprve dorazí a koupime záclonu jinak je hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:-) Zdeni pokojíček je krásnej, moc se Vám to povedlo:-) Míšo: nedočítala jsem, ty jsi z TP? a v čem máš praxi?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, ten pokojíček je moc krásnej!!! Aninka je v tý velký posteli úplně ztracená, co? Brouček. Už abyste tam měli i toho druhýho cvrčka, co? Už pracujete na druhým mimi? Můžem se těšit? ;-) Co Vlastička, jak pokračuje? Pozdravuj ;-)
Odpovědět
jéé moc děkujeme hodně jsme se snažily a jsem fakt nadšeny!!! ještě na druhym nepracujem ale do vanoc bychom chteli vlastičce neni dobře zítra je 9 tydnu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo ;-) Jéé, Vlastičce není dobře, jo? Tak snad se jí to po 3. měs. ustálí... :-|
Odpovědět
no snad ano chudak už je vyřízena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je hrozný, ženská si to ani pak nevychutná ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Zdeni, ten pokojík je krásný :) Jinak nám ten byt asi nevyšel :-(
Odpovědět
Zdeničko, pokojíček je opravdu krásnej. Vlastičku moc pozdravuj a doufám že jí bude líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, proč vám nevyšel? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes volal Honza tomu makléři a ten říkal, že na ten byt má jedna slečna rezervaci. Že se tam chce ještě jednou podívat, aby věděla, jestli to má chtít nebo ne. Prý pokud ne, tak jsme další v pořadí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tááák... a kdy se tam slečna dostaví? Nebo vám pak budou volat, jo?
Odpovědět
Holky začínám být mírně nervózní. Musím si dnes napsat harmonogram dne, protože v hlavě toho mám už hodně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?