Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte:-) Jé Leni,tak ať vám to vyjde!tak zavolat na družstvo,jestli už to nemá někdo zamluvené.Jinak kromě hypošky by v tom asi problém být neměl. V rodině jsme řešili něco podobného.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - aha... a zatím - tzn., že je šance si ho později odkoupit? Já bych byt v OV klidně brala...:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já taky, pokud nemáš dobře ošéfovaný družstevní,tak můžeš mít také pěknou smůlu a hůř se dostává hypoška a prodávají se,ale zase jsou levnější. Já bych zase třeba osobně do družstevního nešla,ale nevím jak,kdybych byla v Praze.
Odpovědět
Tak to já bych brala byt snad každý hlavně aby byl velký, pro rodinu a hlavně aby byl náš.
Odpovědět
Profilova fotka
on družstevní je družstva víš a Ty máš právo s jeho souhlasem s ním nákladat,ale třeba družstvo může za pár let ty byty prodávat do OV a Ty za něj zaplatíš třeba jednou tolik, když ho budeš chtít dál vlastnit.Ale Lenka o tom bude vědět určo víc,to mě to vysvětlili takhle a známá takhle naletěla.
Odpovědět
Profilova fotka
no nic...Simí jak jdou přípravy????!!!
Odpovědět
Barčo, no přípravy se pomalu dolaďují a musím říct že pomalu nemám co dělat. Už jen svatební noviny a takové ty věci jako zkouška účesu a šatů....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je paráda!!!! :-) jé snad zvládnu další srazík,moc se na vás těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Já už se na vás taky těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, my máme problém v tom, že máme ten náš byt na hypo, ručíme bytem babičky (také 2kk). Takže kdybychom chtěli přefinancovat, nemáme čím ručit, ten babičky byt je malý. Co se týče převodu do OV, tak to nás čeká za 4 roky. Platíme si anuitu, takže pak už žádné peníze po nás chtít nebudou. A naše družstvo je super. A vůbec by bylo super jen přehodit jmenovky na chodbě na zvonku a na schránce z čísla 20 na číslo 21 :-D Jenže vážně nevím, jestli jsme schopní to utáhnout :) Je toho teď nějak moc. Kdyby tak Honzovi vyšla ta agentura Reuters!
Odpovědět
Holky i já se moc těším na sraz,ale vůbec nevím kdy ho udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak na to se podivejte... ten reporter je super, jak dokazal zachovat chladnou hlavu..:-D http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě to nehraje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi nemas stahnuty program na to prehravani... me to hraje normalne..
Odpovědět
Nazdárek holky, poctivě vás čtu, ale moc nepíšu :-S Nemám nějak čas, koukám celý dny na MS v atletice - to mám strašně ráda - a začínám se učit, v půlce září mám důležitý zkoušky ve škole 8-( A taky jsem dnes rozeslala dva životopisy, jedno to místo by se mi fakt moc líbilo, ale nebyl tam plat, tak uvidíme, jestli se mi vůbec ozvou a co vyjednám. No a jinak už mám zažádáno o nový OP, ten bude tak za 10 dní a zvykám si na nové jméno :-) Dneska mi přišel mail s nadpisem Vážená slečno Doušová - mně to přišlo hrozně vtipný, ale ten člověk to samozřejmě neví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už chci jít domu...:))
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz teda domu jdu...:) mejte se fajn a hezky vikend..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se po dovolené. No, přemnoženo komárů, "super" sprchy a wc...Cesta zpět domu od 8:40-16:00, což mě už málem kleplo-bus, který nejel, stopování, výluka, hodina čekání ve vlakové stanici, protože někdo překopl kabel od zabezpěčovacího zařízení... Jinak jsem dočítala zběžně. Zdravím novou nevěstinku :-) Simčo, já Vám tak závidím, chtěla bych to prožít znovu :-) Leni, netušila jsem, že si měla takové komplikace :-( Věrko, hezky si to užijte. Jinak holky, taky bych Vás chtěla vidět. Už mi to setkání naše chybí... Dneska si budeme vyzvedávat fotečky od fotografa, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Ahojky hlky, tak já zase sedím v koně a začala mi šichta. Jinak jsem v pátek měla rozlučku se svobodou která začala v 18hodin ve Stodole(hospoda) a skončila ve 4hodiny ráno v kůlně na diskotéce. Musím říct že to bylo úžasné, super no prostě nezapomenutelné. Dostala jsem spoustu dárečků, převážně prádélko a praktické dary na náš den D a dostala jsem nového člena do naší rodiny a to křečka Mikiho. Ukáplo i pár slziček, ale byli to slzičky štěstí. Byla jsem obklopená lidičkama který mě mají opravdu rádi.
Odpovědět
Ahojky mame hotovo!!! A je to moc krasny, jsme nadšený úplně maximálně :-)
Odpovědět
Ahoj holky, co říkáte na tohle? media.super.cz/606/136065-600x450-tau8z.jpg Mně to přijde strašný a nevkusný. To se ještě vdávala v kostele! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko...:) Ifko - to mi teda přijde hodně divný..:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, vítej zpátky, Mončo :-) Simi, je fajn, že sis tui rozlučku užila, teď Tě čeká "jen" ta svatba :) Zdení, paráda, že máte hotovo. Pokud to dobře dopadne, tak do měsíce začneme upravovat nový byt :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, tak ta fotka je fakt hodně podivná :-o Simčo, super, že sis takhle parádně užila rozlučku :-) To je skvělý mít takovýhle kámošky :-) Zdení, chceme fotku pokojíčku! Leni, vy už jste teda vyzjistili ten byt? Budete ho kupovat? A tenhle týden byste měli vědět výsledek toho konkurzu, viď? Tak čekáme x-) Jinak pěkný týden všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, mno jo, dohodli jsme se, že bychom ten byt rádi. Jenže mi přijde, že je tu moc "ale". Takže si spíš myslím, že to nedopadne, ale uvidíme, no.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky:-) zdavím vás z auta,mám poprvé bezdrát.připojení,tak hned zkouším! My si teď děláme výlet z dovči do UL a DC,musíme kvůli baráčku,vyzvednout podklady apod.k hypotéce. Jo a jinak náš super pejsek včera skvěle uspěl a už může nakrývat jako divej :-D a máme zamluvené štěňátko na jaro. Leni tak držím palce s tím bytem,to je dobrý,že máte skvělé družstvo,tady v UL je jedno a samej podvod(prý)
Odpovědět
Profilova fotka
je a funguje to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo tak koukám,že rozlučka super!to je paráda,vidíš teď už to bude jen super a trocha shonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám,že všechny makáte,tak nic..stejně už musím,mějte se parádně!!!!pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Baru, vy máte zamluvený další štěňátko, jo? x-) Kdy by mohl být ten baráček váš? Víte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?