Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Úžasné fotečky, Věruš, nádhera. Moc vám to slušelo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny:-) Věrko, opravdu Vám to moc sluší! Přeji Vám hodně štěstíčka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, super fotky, těšíme se na zbytek! Fakt vám to spolu sekne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Zuzko, včera večer jsem tě viděla projíždět, ani jsem nestihla zamávat, byla jsem zrovna zamotaná ve vodítku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jó? No vidíš, já Tě neviděla :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak se hlásím po víkendu. Věruško, fotky máš krásné, těším se na zbytek.
Odpovědět
Ahojky holky, Věruš mo cgratuluju byla jsi oprvdu překrásná nevěsta, fakt dokonalá!!!! Krásný fotky!!! :-)
Odpovědět
Ahojky Zdeňko, zase jen na skok, nebo se zdržíš dýl. :-D
Odpovědět
no dneska možna dýl, honza je v praci a ja bez nej radši malovat nebudu . to by to dopadlo! ;-)
Odpovědět
jak jste daleko s dětským pokojíčkem a co je jinak u tebe nového?
Odpovědět
no včera jsme se pokoušeli namíchat růžovou barvu, katastrofa, vůbefc se to nevede podle mých představ, ale už to asi nechame a dneska budem konečně malovat ;-) Jinak u mě nového nic, ale Vlastička má milou zprávičku ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Článek se načítá
simí dala jsem ti sem fotky tech postaviček na dort, kdybys chtela jak jsme se bavily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zdeni..:) milou zpravicku? Tak mimco nebo svatba? :)
Odpovědět
je v osmem tydnu těhotenství :-) jsem strašně nadšená!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo, tak to je fajn, ze ji moc gratuluju..:) a bylo to planovane nebo prekvapko? ;-)
Odpovědět
planované, povedlo se hned na poprvé :-) určitě vzkážu :-)
Odpovědět
Zdeni, tak to je velice dobrá zpráva to jí moc přeju, ta musí být šťastná co? Jinak figurku už nepotřebuji, dort už je objednaný bez figurky, budou tam živé kytky.
Odpovědět
Profilova fotka
hned napoprve? tak to ma dobry..:) a svatba bude nebo to nechaji az po porodu?
Odpovědět
asi to nechaji až poprodu zatim teda neploanuji co ja vim. štastná možna je ale spíš se stím teprve srovnává a není jí moc dobře tak to moc neprožívá :-|
Odpovědět
No jo, to jsou ty ranní nevolnosti, ale ty brzy pominou a bude se už jen těšit. I já moc gratuluji a držím palce.
Odpovědět
já jí taky říkam že bude dobře ono se to věršinou po třetím měsící přehoupne a je to dobrý. a určitě vzkážu a určitě všem děkuje
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem jen na skok :-) za půl hoďky nám jede vlak na dovču. Nedočítala jsem. Věrko, fotky jsou bomba! :-) A gratulace i Vlastičce. To je bomba :-) Já se včera dozvěděla, že budu teta! Holky, já mám radost. Jo a Iva je taky v 8tt, jaká náhoda! A taky to bylo u nich nečekané...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, po 12. tydnu se ty nevolnosti vetsinou uklidni...:) vetsinou...:-D nekdy taky ne...:(
Odpovědět
fakt jo? tak taky moc moc gratulujeme je to je parada! my planujem taky do konce roku tak snad se nam to povede a anička bude mit sourozence :-)
Odpovědět
Jé tak to je opravdu shoda náhod, ale i Ivě gratuluji i když jí neznám. Koukám tady se nám to těhotenství rozjede ve velkém.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tady se mimčuje :-) Ahoj Zdeňulko. Tak vy do konce roku taky plánujete, jo? Jé, tak to držím pěsti!!! Kačko, jak jste na tom vy? ;-)
Odpovědět
Ahoj beruško moje, moc děkujeme snad nam to vyjde a jak si užíváš? Máš tu ještě segru?
Odpovědět
Profilova fotka
Páni, holky, to je radosti kolem. Sice Vlastičku neznám, ale že jí také přeji, ať nevolnosti brzy přejdou a že gratuluji. Mončo, to je také super zpráva :) Zdeni, snad se zadaří ;-) Teď se všude rodí spousta dětiček a mně je smutno z toho, co jednou bude, až budeme chtít my :-(
Odpovědět
Neboj lení, snad vše bude v pořádku a i vám to půjde, toho se bojím i já,ale říkám si že jsme to ještě ani nezkusili tak to nemůžu vzdávat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?