Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, Mončo - máte krásný fotky, byly jste kočky, fakt ;-) Baru, ty jsi mi přišla hrozně smutná kvůli tý kytičce a vidíš, na fotkách to není vůbec vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni,zuzka mi napsala, ze se rusi, tak jsem myslela, ze se s vama domlouvala.. ja bych sla, mela jsem pro tebe pripraveny ty fotky z te 1. svat., jak jsi minule chtela videt...:)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, jdu pomalu domu, tady je to mrtvy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevadí, že se to dnes zrušilo, já bych mohla taky max do 9, tak jsme se se Zuzkou dohodly, že to necháme na jindy, až tu budou i holky. Monča se vrací 24.8., tak pak uděláme nějaký společný srazík až bude mít čas Simča. Já dneska dodělávám noviny a pak jedem ještě něco nakoupit a čeká mě velké uklízení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sraz jsem zrušila po domluvě s Věrkou, kvůli který měl být z důvodu, že skoro nikdo nemohl a domluvila jsem s Věrkou, že to uděláme až bude moct víc holek. To je pro ospravedlnění, abych tady nevypadala jako někdo, kdo vám zkazil zábavu. Trochu mě mrzí, že jsme na tom byly strašně dlouho domluvený a nikdo to nezajistil, když já jsem teď chyběla... domluvíme se na dalším srazu až se vrátí Monča 24.8. akorát, že já jedu 2.9. na svatebku... organizaci srazu teď ale přenechám ostatním, nezlobte se. Fotky máme, ale blbne nám notebook, takže se pokusím je sem naládovat zítra z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, to nevadí, že se to zrušilo. Je mi jasný, že holky ted když už je po svatbě, tak mají další starosti, jsou nemocné, na svatebce a nebo jsou bohužel v práci. Je to vidět i na účasti tady. Já jsem psala už někdy na začátku minulého týdne, že můžu pondělí nebo středu a nějak to tu asi vyšumělo, protože sem už holky tolik nechodí. Mohly jsme se sejít i v malém počtu, ale to mi připadalo jako škoda, když stejně většina nemohla. Kam jedete na svatebku, myslela jsem, že jsi řikala, že nakonec nikam nejedete? Jste to dostali jako svatební dar nebo se vám sešlo dost peněz a nakonec jste si něco zajistili? A kam jedete? To to musíme tedy stihnout než odjedeš :-) No fotečky už se těším :-) určitě jsou krásné, když se na vás kouknu, tak určitě musí :-) Já si jedu zítra ráno pro šaty, tak se už taky těším :-)
Odpovědět
Ahoj holčiny moc se omlouvám, že Vás tu ted takhle zanedbávám, ale máme spoustu práce děláme Anince pokojík a s tím je spojeno spoustu práce je to děsný! Nejdřív jsme museli sehnat a nakoupit věci do pokojiku, podlahu, postel, barvy, sřín, no proste všechno možny a ted se pomalu zbavujem toho co tu bylo doted. Zítra odvažíme věci a přes víkend se bude malovat atd. Jsme na to sami a ještě k tomu malá, takže nic příjemnyho to neni ale pak to tu snad bude mit krasny ;-) . Takže dneska žádny srazík nebyl? Tak se snad uvidíme příště. :-) Věruš kdybych to do soboty nebyla, tak ti popřeji radši ted. Já ti kočko přeju ať se ti v předsvatební noc zdá krásný sen a ráno se probudíš do ještě krásnější pohádky, kde budeš ty ta nejkrásnější princezna široko daleko a celý den budeš mít překrásně slunečný, veselý a usměvavý :-) . Ať si pro tebe přijde princ na bílem koni a prožijete spolu celý nádherný život!!! A nejvíc ti přeju ať Vám ta pohádka nikdy neskončí a ať i za 50 let jste spolu štastni jako dnes!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, jé tak vy jste nikam nešly jo,tak snad příště to vyjde líp! Já furt spím,jsem úplně kaput,mám horejdu a ještě se mi udělaly z ničeho nic takové velké modřiny na stehnech,tak vůbec nevím,co to může být.No nic,jsem docela ráda,že si můžu konečně odpočinout. Jé Věruš a Tobě už se to všechno blíží :-) týý jo!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Leni k té kytce,já si řekla,že si to nenechám zkazit takovou hloupostí,ale t...od rána prudila až jsem po obědě brečela a zkus hádat kvůli čemu.....nezdály se jí opět zákusky a že se po obědě neudělalo kafíčko s dortem a ptala se třeba mých kamarádek.."kdo jste a proč tady jste" :-N ,ale ještě,že mám Zdendu a super kamarádky,který mi řekli,ať si jí nevšímám...na hlavu no.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky:-) Věrko, taky ti předběžně přeju to samý jako Zdenička ;-) Hlavně ať si ten den užijete a ať Vás v životě provází spousta lásky :-) Baruš a nemáš náhodou alergii na nějaký léky? Já takhle měla alergii na Biseptol. Měla jsem horečky (čtyřicítky), otekly mi nohy a všude po těle jsem měla modřiny:-( Zuzko moc se těším na fotky, určitě jsi byla nádherná nevěsta a moc Vám to spolu slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, tak já už mám dnes volno, jen si něco tady připravim a jedu si pro šaty, už se na ně těším :-) jinak mě dneska čekají nehty a nejspíš ještě shánění dárku pro mojí svědkyni, protože má dnes svátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky letím pro šaty papa ukážu se odpoledne nebo až přijedem, jestli bude čas
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte:-) jé Věruš,tak příjemné zařizování :-) týý jo Míšo jsi mi nasadila brouka do hlavy,je to možný,mám nové,tak sjedu radši k doktorce.díky za radu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vůbec nestíhám, první den v práci, hodila jsem pár foteček, dodělám zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko tedááá:-) nádherný fotky! Byla jsi jak princezna, líčení úžasný, moc Vám to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko krásný fotky,fakt nádhera!!! moc vám to slušelo!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo,tak jsi měla pravdu,kvůli buď se mi nějak nesnášej prášky a nebo mi ty na migrénu oddělaly ledviny,z krve prý budeme chytřejší,ale nesmím na dovču ;-( ,ale stejně pojedem aspoň někam za roh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Baru, Tvoje jsou taky super! Skvělý vlasy!!! Podrobně prostuduju zítra, dneska mám fofr. A jak se teda jmenuješ? S ová nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
No u mě tenkrát měli podezření na meningokoka:-( natekla jsem , potrhaly se mi vlásečnice a z toho jsem měla ty modřiny, ale fakt všude:-( pak to vyřešila jedna dávka ditiadenu nebo tak nějak se to jmenovalo...bylo mi tenkrát fakt zle a to jen díky doktorce, co věděla,že mám na biseptol alergii a nasadila mi triprim - tj lék který má v sobě něco z biseptolu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko máte naprosto krásné fotky, moc vám to na nich sluší, ten vějíř a slunečník byl tvůj nebo byl Lady? Já ted přijela ze šatů a z města, byla jsem vyzvednout nabídky dovolených, chcem hned příští týden odjet. Holky musím zas letět, jdu ještě něco připravit a pak letím koupit dárek kamarádce dárek k svátku a pak hned na nehty. Už se na ně těším, už jsou děsný. Ukážu se tu asi ještě večer, budu doma sama, protože Milanovi zorganizovala svědkyně ještě narychlo rozlučku, takže jdou do hospody. Tak se mějte pěkně papa
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, vějíř jsem měla půjčený od Adrianky a paraplíčko je z Bellezzy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro dnešek se loučím, vyrážím na Madonnu :-D Přihlásím se zítra, pá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Svatebka-hotel luxus, ani jsme nevěděli, jak se svítí. :-D Vše bylo na hotelové karty, tak jsme se pak byli jak blbci zeptat na recepci, ale jinak pohoda :-D . Jen měli moc měkké postele a pro moje zádíčka to teda nebylo...Jsem přejedená zmrzliny, protože tam byl obchodní komplex Fénix a tam byla super zmrzka a tak jsem na ní byla každý den. Kačko, kde si nás viděla? Zuzko, já nemám slov, fotky jsou fakt nádhera :-) Zase mizím, jdeme koukat na DVD s fotkama od kamaráda...
Odpovědět
Čau holky, zdravím vás z Belgie. Skvěle si tu užíváme a je to tu bezvadný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, hrozný ještě můžu spát a už mi to nějak nejde, asi přemýšlim kam všechno dnes musíme jet a z toho už mám trochu nervy. Za chvíli ale vstává i Milan a jedu k našim na nákup a pro koláčky. Ifko tak se dovču pěkně užívejte :-) a at vychází počasí. Kdepak máme vůbec Simču, že se tady už docela dlouho neukázala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, Zuzko, krásné fotky, moc vám to seklo, jsi krásná ženská a máš také fešáka :-) Baruš, ta nemocnice... no, dali mi tu kapačku, včera jsem si byla pro výsledky, tak mi dali ještě jednu. Tu krev mám nějakou hustou. Jenže pořád nevědí, co je ta pravá příčina, vypadá to, že se něco děje. Ještě mi dělali nějaké další testy, tak uvidíme. A Ty na sebe dávej bacha, jasné?! Věrko, hlavně neblázni a ber to všechno s klidem, ať si tu svatbu užiješ :) Mončo, to je paráda, že jste si to užili. Fénix je někde na Proseku nebo ve Vysočanech, ne? To jste bydleli tam? Vím to jen z doslechu, dvě kolegyně tam bydlí a chodí. Juj a my vlastně jednou u Fénixu byli, hned vedle je zlatnictví specializované na snubní prsteny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Astři, díky za pochvalu, z fotek jsme fakt unešený :-) Věrko, jůůů, já Ti to nezávidím normálně ten fofr před svatbou, ale vydrž, stojí to za to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..:) Zuzko, fotky krásný, pani Baladová fakt umí, je to profesionál..:) slušelo ti to..:) Věrko, klid a všechno bude v pohodě..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko, moc děkuju ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-D Zuzko opravdu, ty fotky jsou skvělý!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?