Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Mončo, není zač, vždy se něco posere a bohužel Vám nedorazil kameraman, teď už nemá smysl plakat, protože ten den bohužel nevrátíš. Já vím lehce se mi to říká sama bych řvala jako histerka. Fotky co zatím máš albu jsou opravdu krásné a je vidět že jste si ten váš den užili na 1000%
Odpovědět
Profilova fotka
simco a ty za mesic a kousek, co? :)))
Odpovědět
Kačko, Teď jsem zrovna koukala na ten odpočítávač co mám v albu a já to mám za 32dní, holky to to letí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo a pak uz budeme mit pro tenhle rok odsvatbovano a pak pristi rok misa...tak treba nam jeste nejake nevestinky do te doby pribydou..:)
Odpovědět
No ani mi to neříkej, všechno tak rychle letí, že už teď je mi smutno až to všechno skončí, co budu zařizovat a plánovat?
Odpovědět
Profilova fotka
prosim te, z ceho ti je smutno? simco, neblazni, svatbou prece vsechno nekonci... :-D predtim jsi taky nic nezarizovala a neplanovala a zila jsi normalka...po svatbe si budes uzivat pohodicku a klidecek, ze mas jeden z nejdulezitejsich kroku za sebou a budes se tesit na dalsi veci - na vanoce, na dovcu, casem na mimino... neboj, vzdycky je co vymyslet a cim se zamestnat... :-D
Odpovědět
Já vím máš pravdu,ale stejnak jak ten čas letí jako blázen. Před pár měsíci jsem vás poznala a byli jsme všichni svobodné a teď už to čeká jen dvě a Míšu příští rok.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu pomalu domu, tak papa, mejte se hezky..:) a zitra zase tady..:)
Odpovědět
Taky se loučím. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, neprdím na vás, ale mám dovču, vracíme šaty, přepravky (Kačko, pořád mám ještě tu Tvoji), podložku do drdolu atd. Fotky bysme možná mohli mít už zítra, takže sem pak hned fotím a popíšu detailně do alba i náš den, když budete mít chuť číst... Ve středu max. ve čtvrtek půjdu už do práce a zapojím se do diskuze ;-) Zdenička taky psala, že nestíhá sraz, dělaj Anince pokojíček, ale ten Mandl na středu zamluvím, že jo? Pro Věrku :-)
Odpovědět
Ahojky Zuzko, jen si pěkně užij dovču. Budu se těšit na fotky. Jinak ani já nedorazín na sraz jedeme na celý den do Prahy a večer do divadla, takže se musím omluvit. Jen doufám že se ještě do mojí svatby uvidíme. Pa pa vdané paní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kolikátého ve středu by měl být ten sraz? nějak jsem to datum tady vůbec nepostřehla. Milé nové vdané paní, móóóóóóócinky gratuluji a přeji Vám krásné manželství plné lásky a pochopení :-) Moni byla jsi krásná nevěsta a měla jsi opravdu nádhernou kytku :-) Fotky máte moc hezký, ta s těma bublinama mě dostala ta je úžasná :-) a chápu, že tě ten kameraman štve, ale já osobně kameru nesnáším a mnohem víc jsou pro mě fotky, tak hlavně že máte památku na fotečkách :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hezké ráno všem, tak jsem se dnes probudila do deštivého rána. Jinak od včerejška mám takový smutný den. Po práci jsem si šla vyzvednout závoj, je kouzelnej, ale večer mi volala kadeřnice že nemůže dnes dorazit a že zkoušku musíme posunout na pátek, tak jsem z toho byla dost smutná,ale chápu to má m 2letého kluka a je nemocný tak musí být s ním doma. Psala jsem p. Vidové, že nám ještě neposlala rozpočet a ještě se neozvala. Holky já mám na vše takovou smůlu. Já vím mám měsíc čas a tak je dost času,ale nějak mě to zamrzelo na něco se těším a neklapne to. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem..:-D simco, my taky nemeli rozpocet od p. Vidovy, jenom nam rekla, ze to bude stat priblizne tolik a tolik a taky rekla, ze se s rozpoctem ozve, ale my jsme to ani neresili, stacilo nam vedet kolik si mame pripravit... ;-) tak nebud smutna, zadnou smulu nemas, dokud si to sama nepripustis, tak nesmutni, vse bude ok... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Simčo já vím,jak Ti je,tohleto je na prd,ale uvidíš,vše bude dobré,já šla nakonec na zkoušku pondělí před svatbou a taky se nic nestalo,ale to zklamání znám no :-| Nevěš hlavu a raduj se :-) Já mám angínu,ale jde to,dnes jdeme vyřizovat hypotéku!a občanky :-) holky máte tam ty fotky,ale není to všechno,tatík poslal jen něco,tak to pak asi změním.Má milion fotek,včera jsme na to koukali u něj do počítače.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, já jsem dneska tak nějak nevyspalá a jsem otrávená jak šváb. Simčo, klídek, neboj, všechno dobře dopadne, uvidíš. Hlavně si z toho nedělej těžkou hlavu, my jsme ještě den před svatbou nevěděli, kolik bude stát dort a jak bude velký :-D Ne, hele, měsíc je ještě dost času. Pokud máte nějaké rámcové představy, tak se do toho většinou firmy vejdou. My jsme měli s dortem trochu vyjímku, ale nikoho jsem neslyšela si stěžovat a už vůbec ne na paní Vidovou. ;) Takže neplaš, usmívej se a těš se :) Bude to dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
Barčooo, krásné fotky! Moooc vám to tam slušelo, byla jsi krásná nevěsta a Abbísek je nádherný. Koukej si odpočinout, a přeji vám, ať hypotéka dopadne dobře, vzpomínám, když jsme vyřizovali tu svou, huh. Jejda, já se musím na ty fotky podívat ještě jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pozor, pozor...právě mi tady někde vypadly oči z důlků... :-D :-D :-p Barčo!!! Ty vogo!!! já mám úplně slzy v očích!!! Vám to tak strašně sluší, Zdenda je teda sympaťák... A ta tvoje fotka ve spoďárech je teda dobrá... :-D A ty lampionky...Ty brdo...a ta vyzdoba...jde videt, ze sis na tom dala zalezet...super!!! :-D Ahojky astri... Ja jsem nevyspala uz asi 14 dni, nevim, co se deje..asi jsem tehotna nebo co!!! :-D a co v ty praci? uz se tam s tebou bavi normalka? Barco, drzim pesti, at s hypotekou vse dobre dopadne... ty jo, svatba, hypoteka, dalsi psi, deti... mas to pekne rozjety...:-D a anginu mel P. hned taky druhy den po svatbe..asi nejaka svatebni horecka nebo co!! :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
jéé moc vám děkuji! já se toho bála,ale nakonec bych řekla,že se docela povedly.mám radost :-)
Odpovědět
Holky děkuji, takhle podpora mi hodněpomáhá a jelikož už většina to má za sebou, ptám se odborníků, takže děkuji za rady a uklidnění. Né že bych s toho nějak šílela ale těšila jsem se no a tak v pátek to zkusíme,ale bez závoje, potřebujou ho na svatbu. Holky tak já jsem nevyspalá od té doby co jsou v noci ty horka Barčo fotky jsou nádherné, budu držet pěsti ohledně té hypotéky. Ahojky Astři.....
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, Barča byla krásná nevěsta. A Zdendovi to hrozně moc slušelo. Normálka mi to zlepšilo náladu :-) Kačí, už se mnou mluví, oni měli výčitky, že šli do hosdpody a nechali mě tu samotnou v práci, tak abych se nezlobila já, tak se preventivně zlobili oni.
Odpovědět
Profilova fotka
jé Astři a jsou normální?! jo Kačí,co to bylo za zmínku s tím těhotenstvím,fakt můžeš?
Odpovědět
Kačko, jaké těhotenství nějak jsem to nepostřehla co jste psaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, teoreticky bych mohla být, ale prakticky doufám, že ještě ne-e... :-D
Odpovědět
Jé Kačí to by bylo hezké,ale já vím až po zimní dovolené dřív ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juu x-) je mi to jasný,ale každopádně ať teď nebo pozdějš,tak vám to moc přeju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Barčo, měli jste to moc hezké. My jsme teda přišli až na "ANO", ale moc krásné a ten polibek ;-) Já na něj zapomněla při našem obřadu a Kubana jsem se ptala, která je levá :-D Moc Vám to na fotkách sluší... My dneska jedeme do Práglu, tak snad bude oddych...
Odpovědět
Profilova fotka
a ja videla moncu s manzilkem ve meste...ale jenom z auta..:-D
Odpovědět
Kačko, chci se tě zeptat. Tebe česala ta kadeřnice v proseticích? Je dobrá?
Odpovědět
Profilova fotka
simčo, kdybych si nemyslela, že je dobrá, tak k ní nechodím... :-D ;-) a myslím, že mě učesala taky pěkně, podle mých přání.. ;-) ale ona jede v zaří na 3 týdny do USA... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?