Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
astri, uz se tesim na dalsi fotky..i od holek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě také,. včera mi Monča vyrazila dech a jsem zvědavá na Barču a Zuzku, které byly určitě také překrásné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jste kdo??
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, novomanzely, ty vzdycky hazou pak uz bobek na diskuzi, co? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nebo dospavate?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vstavat a cvicit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo opravdu ti to moc slušelo:-) Už se nemůžu dočkat fotek od zbývajícíh dvou novomanželek:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauky miso..:) uz mate terminek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě nejsou vyhlášený...:-(ale někdy v létě určitě ;-) akorát teď váháme mezi Hněvínem a Teplickým zámkem....taky mě napadla ta botanická v TP ale tenkrát jsi psala, že tam byl nějaký problém viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Míšo :) Ostatní asi chrupčí, Kačí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk :-) , tak i já už mám pár amatérských foteček,bohužel spíš jen z oslavy, na obřadu se tvářím jak vystreslo.tak tam něco hodím až odpolko ju. holky mě je krásně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
v botanicky problem nebyl, ale dali by k dispozici jen par lavicek a ja jsem chtela, aby si mohli sednout i starsi svatebcani, ne jen rodice..:) a taky tam oddavali az po 13. hod. a to my jsme nechteli, tak pozde..:) a magistratu se snad plati 1000,- a botanicky 3000,- kč... to mi prijde pak uz celkem dost.. :-( s tim vasim vahanim, zalezi na vas, jak moc jste ochotni pak cestovat na hostinu a taky kde ji vubec chcete mit.. ;-) astri, asi jo... ja bych taky spinkala...po tom vikendu jsem snad vzdycky jeste vic unavena... :-| ja ted beru nejake leky, tak jsem mozna unavena po nich, jinak si to nedokazu vysvetlit... kazdy den spim 6-7 hodin... to neni malo, ne? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
barco... ahojky... hod nam uz neco ted...at se nenudime.... :-D kam zase bezis? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to je teda celkem dost:-(ikdyž na Hněvíně myslím chtějí taky 3tis. V TP zámku se něco platí? No váháme váháme, zatím času dost:-) Pro co jsme rozhodnutý na 100%je fotografka p. Baladová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne ne,až odpoledne :-) musím dát klukům saka do čistírny!pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
miso, na zamku se nic neplati... a uz mate baladovou zamluvenou?
Odpovědět
Profilova fotka
barco, ty jsi potvurka!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne, není to moc brzo? =-) já nevím, jak moc dopředu jí objednat:-) ještě ani nemáme termín. Ty se vyhlašují až nějak na podzim ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si ji zamluvila, až budete vědět termín. Jinak to nemá cenu. Ale jestli to chcete v létě, tak se domluvit co nejdřív.
Odpovědět
Profilova fotka
miso, my si p. borlovou objednavali nekdy v listopadu a mela posledni volny letni termin... a objednavali jsme si ji, i kdyz jsme nevedeli, zda dostaneme nase datum, to jsme rezervovali az pozdeji, proste jsme si ji museli zamluvit, jinak by jsme ji nemeli... :-| termin se minuly rok vyhlasoval v pulce listopadu...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi tak dochází, Monča vlastně nebude, nejeli oni na tu svatební cestu do Prahy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky
Odpovědět
Ahojky holky tak jsem tady zase na skok, pondělí a hromádka práce předemnou.
Odpovědět
Profilova fotka
astri, a jo, mas pravdu, oni jeli na svatebku...:) ale kam - to nevim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé... novomanzelka... :-) ahojky monco... ;-) ahojky simco.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Holky, bylo to moc krásné vše, mám to popsané v albu a také mám v albu nové fotky, jsou profi, fotil je kamarád :-) ale od fotografa budeme mít do 14 dní
Odpovědět
Ahojky holky, Monča odjíždí v tomto týdnu na svatební cestu, proto i psala že nemůže na sraz.
Odpovědět
Mončo, tak musím říct že ta řeč kterou jsi tam napsala je nádherná. Sedím v práci u PC a tečou mi slzičky, díky tvým slovům se opět začínám těšit na svatbu a vím že si to užijeme. Jsem ráda že jsem alespoň v růžku moha být ve váš velký den s vámi. Kuba je super kluk a bude i dobrý manžel. Přeji Vám jen samé nej do života.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, Simčo :-) Já si vždy na něco vzpomenu a pak tam dopíšu, jako třeba teď :-) Bylo to nádherné, až prostě na toho kameramana, s tím se nemůžu stále smířit a už mám opuchlé oči jako blázen. Dneska jedeme pro oddací list, pro fotky a Kuba zařídit občanku a zítra hurá do Prahy a užít si to tam a nemyslet na toho hulváta kameramana. Včera jsem mu volala (pan kastelán říkal, že by nám měl nabídnout odškodné), on natáčel fotbal a říkal, že mi pak zavolá no a už mi nevolal. A včera Kubův svědek, když jsme mu řekli jméno, tak řekl, že ho zná a že jim točí hokej, o to mi to bylo více líto :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?