Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já tam mám jen tu jednu a drželo to fakt fest! nešlo mi to ani odloupnout.zeptej se mě v po.ju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé ted v Přátelích mají přesně můj cylindr jen černý :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta tvoje je tak 3x tak velká než mám já
Odpovědět
Profilova fotka
co ta přísavka? já Ti je přivezu,mám jich pět!
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem myslela, že použiješ všechny, takže jsem si 6 malých koupila, ale uvidím jestli nebudu ještě potřebovat, dala bych ti ještě vědět jo :-) a co už jsi si udělala bublifuky :-) koupila jsi si nakonec ještě nějaké velké nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jasný! bublifuky dělají super bubliny! a mě stačí těch 8ks! tamtu mega lahev sice nevyužijem,ale nevadí,budem pak dělat třeba Abbému bubliny,je z toho vždycky úplně paf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věruš já se tak na pů hoďky vzdálím,musím si ještě vydrhnout botičky,já na to úplně zapomněla,tak aby uschly.tak zatím pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak to naše šmudla taky, hrozně ráda je chytá. mě ty bubliny prostě těma malýma nějak extra nejdou, ale řekla bych, že je to i tou tekutinou, takhle v té velké láhvi taková tužší jako olejovitá a dělá lepší bubliny než ty v těch malých bublifukách. Já mám 24 těch malých a pak 11 těch velkých a si řikám, že pro ty co přijedou k nám domu, tak to stačí, protože to vychází skoro jeden na každého, ale budu se modlit, že ty co přijdou až tam, tak si nepřinesou rýži.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně já se taky vzdálím, možná mi zas přijde návštěva, tak vypnu počítač :-) tak zatím pa pěkný zbytek večera
Odpovědět
Profilova fotka
barus, tak pokud se tady uz zitra neukazes, tak ti preju, aby jsi mela zitra pevne nerviky, budu na tebe myslet, aby jsi to ustala v pohode... a na sobotu ti preju krasne pocasi, spoustu slunicka, usmevu a pevny krok, zadny slzicky - jenom ty stesti, aby se ti vsechno povedlo tak, jak si prejes, aby jsi se nenechala nikym a nicim vystresovat, ber vsechno ( i to, co nejvyjde uplne na 100% ) s usmevem a uvidis, ze ten zbytek pujde lip..:) důležité je být ve správný čas na správném místě, mít občanku a ženicha a to ostatní jsou už míň důležitý maličkosti... :-p A az budes mit na krajicku, tak si vzpomen na nas, na Astru a jeji vlci hlavu na fotce, na Zdenicky usmivajici se Andulku, tak Adrianky pronikavej smich, na Abbeho v kravate, na VÁŠ budoucí baráček a hlavně na to, že vedle tebe stojí člověk, který miluje víc tebe než sebe... a prostě na nás všechny, protože tam budem s tebou, i když ne třeba fyzicky, tak v hlavičce určitě jo! :-) Jo a až se tě na něco budou ptát, tak se říká "ANO" ! :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda Kačko,moc hezký přání! Baru já Ti přeju to samý, protože ať teď napíšu cokoliv, tak tohle přání netrumfnu :-) A vůbec kdybych se sem zítra nedostala, tak Vám všem holky přeju, ať se Vám Váš den vydaří a hlavně nebuďte nervozní, protože vůbec nemáte proč. Všechny si berete super chlapy, tak z čeho byste měly mít nervy? Prožijete krásnej den, kdy budete za hvězdy, každej vás bude obskakovat, manželové z vás budou paf, dobře se najíte, parádně zapaříte.... No jo, holt se mi to kecá, když už mám po :-| Né vážně moc si to užijte!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a vůbec nebulím...teda Kačí Ty jsi mi dala! Moc děkuji!!!! Leničko Tobě také moc děkuji :-) já si pustila Nohavicu,dala vínko a češu Abbíska,musí být fešák!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kačko já mám asi infarkt :-.
Odpovědět
Profilova fotka
barco, zadnej infarkt nemas... abbisek je krasavec uz tak, ty si koukej zalizt do postele, zitra budes mit posledni svobodny den, tak at ho nestravis s pytlema pod ocima... :-D a zitra taky koukej ji co mozna njdriv spat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdyz jsme u toho spinkani, tak se priblizila ma hodinka a já jdu pomalu zalizt do postylky.. P. tady ma kamose na Cuba Libre, tak doufam, ze nebudou moc hlucit, abych usnula... :-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, my půjdeme ještě na procházku. Tak krásnou dobrou noc!!! a děkuji! parádně si to užijte v tom Harachově nebo pardon,jestli jedeš jinam,nějak mi neslouží už paměť. pa pa
Odpovědět
Ahojky holčičky ted nehlavněji, Zuzanko, Baruško a Moničko :-) naše krásné a milé budoucí paní :-) ,utíkame vám popřát naše rodina Plochů :-) aby jste měli sobotní den nekrásnější den v celém roku :-D .Aby vám sluníčko hřálo na duši v očích a nebi a večer vám pro štěstí krásné hvězdy padaly!!! Přeci jen vy budete pro manželé a pro nás všechny ty nejkrásnější hvězdičky a žádné slzičky!!!Přejeme vám se srdíčkem na dlani ať se Vám váš den krásně vydaří a všichni se skvěle pobaví!!! Jste krásné poupátka co vykvetou v krásné růže a kdo tomu nevěří? Ten si trhnout nohou může!!! Holčičky naše, překrásný svatební den a ještě hezčí svatební noc přejí Zdenka, Honza a Andulka! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je tak krásné, co píšete, moc děkuji. Jinak nervózní nejsem vůbec, nezvyklé, co? Ještě straším a asi ještě budu. Dodělala jsem noviny, Kuba vývazky, čokoládky a vínka. Udělala jsem si šerpu na auta. Ještě musím panáčkovi přísavky a teď připřavit věci do restaurace. Jinak mě pěkně štve, že se mě pořád někdo na něco ptá a každému vysvětluji vše pořád dokola. Kubovi ráno něco řeknu, odpoledne se mě na to zeptá a večer znova a pak se pohádáme. Vše mu několikrát vysvětluji a on se mě druhý den zeptá na to samé. To přesně dělají i jeho rodiče. Napíši jim to vždy už raději na papír a oni jdou a druhý den zase nevědí, ačkoliv mají papír. Každý to na mě hází a mně z toho za chvíli už rupnou nervy ;-( Asi 15x jsem mu vysvětlovala, jak to bude s autama a zeptá se ho brácha, jak to bude a Kuba to řekne úplně blbě. Mně už je z toho vážně do breku, jestli mě nevnímá, nebo vnímat nechce. Z naší rodiny to je v pohodě, vysvětlila jsem jim, jak to asi bude a nikdo se na nic pořád neptá. Omlouvám se, že Vás tím zatěžuju, ale potřebovala jsem si ulevit... Barčo, Zuzko, také Vám přeji, ať je vše dle Vašich představ, ať se hezky vyspinkáte na Váš velký den, ať si ho hezky užijete a prostě vše nej. S Barčou se ještě uvidíme u kadeřnice :) Wrrr, teď kočka rozházela všude kočkolit!! Mějte se moc hezky a ahoj a ještě jednou děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky monco..:) asi je jenom taky vystresovany pred svatbou, proto se na vsechno pta... asi nechce nic pokazit, tak se radeji zepta 10x, nez aby to pak udelal nakonec stejne blbe..:) ;-) v neděli už bude zase normální a bude si všechno pamatovat... :-) nemá cenu se kvůli tomu dohadovat nebo hadat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinka krásné páteční ránko všem..:))) Monče, Barče a Zuzce krásný poslední svobodný den... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dneska tady bude asi mrtvo..:-D přípravy vrcholí... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt nikdo!!! :-D tak já jdu asi něco dělat..:-))
Odpovědět
Ahojky holky, tak koukám že tady asi dnes nikdo nebude kromně mě a Kačky, no já se ani nedivím Zuzka, Monča a Barča mají před sebou jeden z těch nejkrásnějších dnů v životě a tak vše musí doladit a připravit se na ten krásný den. Kačko ahoj..............
Odpovědět
Profilova fotka
Cauky simco..no konecne...:) uz jsem myslela, ze budu patek travit sama...:)) jeste verka by mohla dojit a zdenicka, ta na nas nejak posledni dobou prditkuje, co? :-p
Odpovědět
Věrka je v práci a tam nemůže na net takže dorazí asi až večer a Zdenička nejspíš nemá čas. Dnes se v práci přímo kopu do z...u. Už aby byli 3hodiny a já šla domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se hlásím, abyste tady nebyly samy. Máme volno, uklízíme od rána, dala jsem už 3 pračky, chceme se vrátit do vygruntovanýho bytu. Dáda jel koupit občerstvení na zahradu, kde máme sraz, ve 13h jdu na pedikúru, pak koupit ségře dáreček k dnešním narozkám, odvýst psa na hlídání a pak na vínko s kamarádkou... včera jsem měla "rozlučku" se ségrama, který už obě dorazily, dostala jsem polštářek pod prstýnky, malá neteřinka je touží nýst :-D No a to je asi tak všechno... moc děkuju za přání!!! Baru, Mončo, přeju nejúžasnější den!!!
Odpovědět
Ahojky Zuzko, tak koukám že nabitý celý den. Myslím si že je to dobře mít takhle rozvržený den, udělám něco podobného. Budeš spát doma u rodičů a nebo a Dádou doma. Holky Dubím projížděla svatba, troubili autíčka. Mám husí kůži.
Odpovědět
Profilova fotka
Dáda dneska bude spát u maminky, já doma u nás (ne u rodičů) právě jsem si vyprala nový povlečení, abych byla jako v bavlnce :-D Strašně se těším, vůbec nejsem nervózní, u toho úklidu jsem se úplně uklidnila, přemýšlím si v klidu co a jak a je mi fakt fajn :-)
Odpovědět
To je dobře, jen tak dál a hlavně žádná nervozita. To budeš spát doma úplně samanebo ti někdo bude dělat společnost?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, je to paráda, fakt se těším. Včera jsem byla na nehtech a jsem maximálně spokojená, ona fakt umí. Spát budu sama, samotinká x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?