Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
monco, teda ten bracha je fakt hroznej..:( ach jo, nemate to jednoduchy... ahojky ifko, aspon se nenudite, kdyz mate tolik zarizovani... ;-) hezky si uzijte svatebni cestu... ;-)
Odpovědět
Nenudíme, to ne :-) Já do toho pořád ještě sháním nějakou práci, za chvíli začnu lítat po úřadech s novým OP a v půlce září mě čekají důležité zkoušky ve škole, takže se pomalu začnu učit, bléé 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tedy Mončo,to bych bráchu poslala někam nám se to teď všechno zhroutilo,kameraman nemá auto,fotografka nemá auto,máma si přefikla nějaký vaz v koleni,ty p...výslužku,zítra musím být v černém..den před svou svatbou :-| ...ale já na to víte co? kašlu!!!protože jsme si právě zamluvili náš krásný nový baráček!!!!!!!!!!!je úžasný!!!! a okolo jsou krávy a srnky a večer tam chodí lišky a prasata....jůůůů :-) Zdenda mi prý koupí skůtr,abych mohla jezdit do práce :-D mám radost
Odpovědět
Barčo, tak to je hrozné, takhle před svatbou se vše p....e,ale máte baráček a to je ta první vlaštovka která ukazuje že bude líp, zítra budeš v černém, ale budeš na babičku myslet jen v dobrém, protože ona by tě nechtěla vidět den před svatbou smutnou a v sobotu budeš od rána s úsměvem na tváři v bilém, dokonalá a krásna nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, mě je to kromě té mamky a tamtoho jedno,nakonce to Ti opravdoví kamarádi prý snad nějak zařídí. Já ráno dostala už hysterický záchavat,že jsem se tady klepala a zajíkala(po tom telefonátu o koláčkách),ale mám vedle sebe chlapa,který mi řekl,že mi nikdo za tohle trápení nestojí a že lidi jsou zlí,když mě otravujou nesmyslama,když vědí,co prožívám a je to fakt. Je to moje sluníčko :-) už aby byla sobota!!!! strašně si toho chlapa chci vzít za muže,opravdu!
Odpovědět
Barčo, tak vidíš. Ještě že máš Zdendu jako oporu. Nic si za to nestojí v tom má pravdu. Musím ti říct že vím jak ti je až tam na to i když to se mi taky stalo,ale už je to pár let,ale vím jaké to je když tě všichni kritizujou za věci atd. Sama jsem v této situaci takže cítím s tebou. Kolikrát za poslední táden jsem brečela a k čemu mi to je k ničemu. Tak neplač a těš se na sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Barunko, takže ho fakt koupíte, jo??? To je PECKA!!! A holky, snad je to jednou za život, tak si nenecháme náš den zkazit lidma, který nám to nepřejou!
Odpovědět
Profilova fotka
Buruš, nevím, co mám říct na tu hrůzu, co se kolem Tebe děje, ale jak jsi napsala to o baráčku a Zdendovi, tekly mi slzy. Je to krásné, opravdu nádherné. Moc vám to přeju. Přes všechno zlé si zasloužíte něco hezkého!
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, nevím, jestli se sem ještě zítra podívám, tak vám všem třem přeji krásnou, kouzelnou a pohádkovou sobotu, ať vkročíte do nové etapy tou správnou nohou, ať se vám vše vydaří a máte vše nádherné! Budu na vás na všechny myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, moc se omlouvám,že jsem tak odpadla,ale musela jsem za mamkou. Leni já Ti moc děkuji za přání! týý jo,tak ať Ti to hlavně všechno dobře dopadne v té nemocnici! Nechci být furt sebestředná,ale opravdu vám všem moc děkuji, moc jste mi v tomhe krásném a zároveň hodně těžkém období pomáhaly! Je to tak vše špatné k něčemu dobré,místo jedné tzv.kámošky mám několik a tísickrát lepších kamarádek! nová dobrá práce, baráček apod.
Odpovědět
Profilova fotka
holky zítra vůbec nevím,jestli se sem dostanu,jestli tak navečer možná,dnes tu ještě budu,tak koukejte někdo přijít pokecat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško já jsem tady ahoj :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zítra ti budu držet moc palce, ať jste všichni silný a zvládnete to. I když to bude těžký, zkuste si svůj den užít na 1000% a alespon jeden den na to zkuste nemyslet. :-) Babička tam určitě bude alespon ve všem srdci s vámi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Věruš, já Ti chtěla odepsat hned,jsem měla na klávesnici pavouka :-S a nechtělo se mu pryč,asi mi jen šel přinést štěstí :-D Věruš děkuji, no já vím,že zítra to bude děsný,ale jinak se s tím moje duše a hlava nějak smířila,takže si myslím,že si to v so.užijime,stejně už nic ovlivnit nejde! Já tady připravuji věci na zítra na odvoz do restaurace,mám tu osm plných krabic,narvaný celý obývák a to ještě ty výslužky,ty budou asi čubrnět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co Ty? už máš asi taky skoro všechno zařízené viď? a které to líčení si tedy necháš? a šaty? kdy si pro ně jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem si taky dneska začala připravovat věci, který musíme všechno dovézt do restaurace příští týden a bude toho taky pěkný kvantum. Hele chtěla jsem se tě zeptat, ten cylindr jak máš v albu, ten přesně budeš mít? Ten jsi dělala sama? Myslim jako dávala jsi tam přísavky a tu šepru a tak? Já totiž vůbec nevim, jak tam mám dát přísavky, dneska jsme nad tím dumaly s mámou a nejde to proůpíchnout jen tak jehlou a tu kytku (budu mít živou) taky nevim jak tam přidělat a tu šepru jsi tam přidělala jak? Můj cylindr je blbej, protože je na tom podstavci, prostě na tom čem leží trochu vykrojený, takže neleží celá ta část na pokladu a na podkladu leží jen předek a zadek
Odpovědět
Profilova fotka
Týý jo,tak tomu moc nerozumím nebo spíš si to neumím představit... já tu umělou kytku připíchala za lístečky špendlíkama (tak 20ks určitě),tu šerpu jsem pod tím podvlékla a vzadu udělala jeden uzel a přísavku jsem dala jen jednu dolu,doprostřed(přišila jsem ji k tomu cylindru) a drží to parádně,ale asi tu šerpu strčíme do kapoty a né jako to někteří přivazují za okýnka,to se bojím,že by se mohlo rozvázat
Odpovědět
Profilova fotka
Na zkoušku šatů jdu v uterý, už se děsně těším až je zase uvidím a ve čtvrtek si je vyzvedávám. Ve čtvrtek jdu na nehty no a mezi tím ještě nějaké doladovačky, ale to hlavní si myslim, že mám. Promin trochu mi to trvalo zvracel mi pes, tak jsem to musela uklidit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pod co jsi tu šerpu podvlékla?
Odpovědět
Profilova fotka
jé je chudinka, něco jí je? Jsem zvědavá na ty Tvoje šatičky :-) dneska se pak mamka rozhodla,že by chtěla taky nehty,tak jsme musely jít k vietnamkám,prt,známé,co mám,tak samozřejmě tak týden na objednání...no a docela dobrý,akorát to teda dělala úplně jinak a nerozuměly jsme jí ani slovo,tak jsem zvědavá,jak douho jí to vydrží :-D ..jo ale nebudu křivdit,vypadalo to pěkně!
Odpovědět
Profilova fotka
pod tu umělou kytku
Odpovědět
Profilova fotka
Nic jí není, nevim asi jí dnešní večeře nějak nesedla, předtím měla ještě žvýkací kost, tak asi jí to nesedlo, ale je v pořádku, ted hárá, takže je děsně mazlivá, takže mi zase leží na klíně a spinká.
Odpovědět
Profilova fotka
A tu šerpu to máš z organzy nebo vlizelínu? No zítra se mi už Milan vrátí, tak snad mi s tím poradí
Odpovědět
Profilova fotka
A co si vlastně neumíš představit jak jsi psala? to že to nemám rovné, ten podklad toho cylindru?
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo,hlavně, že jí nic není! No není to ani jedno, já si teď nevzpomenu,jak se to jmenuje,je to taková dírkovaná látka...ale to byla zase koupě,šla jsem do švadlenky a doporučila mi tohle,že se to dobře tvaruje a že stejně nic jiného nemá a já vidím 5,20,- za metr ,tak si říkám super,dejte mi deset metrů a ona pak 495,-,tak koukám a ono to bylo 52 za metr,já myslela,že mi švihne! jo ani neměla 10m,proto ta cena,ale je to fakt dobrý,ale za ty peníze to stejně nestojí!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a neumím si představit to celkově,co že tam,je jako za podka,že to nejde prošít
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevim z jekého je to materiálu ten cylindr, když koukám na tu tvojí fotku, tak to vypadá podobně, je to jako by papír, ale děsně tvrdý a má trochu chlupy, jako by zátěžový koberec mi to na omak připadá a máma řikala, že jehlu tím neprotáhne, že by musela udělat díru kladívkem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je tedy koupě, to bych snad řekla,že to nechci, ale ona to měla asi už střihlé co. Hele a ty kytičky co máš asi v polovině té šerpy, to máš kvítky z té umělé kytky? to jsi tam taky přišila? já právě vim, že to naše květinářka taky dělá, tedy zdobí ten cylindr, ale nevim jestli tam dělá i tu šepru. Ani nevim jestli holky něco takového od ní taky mají. Co holky máte nebo měly jste?
Odpovědět
Profilova fotka
no ten můj je jakoby plstěnej nebo mi to tak přijde. ty kytička jsem tam jen přivázala napevno stužkou, ustřihla jsem je tak,že měly ještě tak 5cm stonek,tak jsem to zabalila jakoby do toho a zavázala jo a je to ta umělá kytka,všechno ta stejná
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je asi tedy stejný, já nevim k čemu bych to přirovnala tu látku z čeho je to udělaný. Ale nám to nejde vůbec propíchnout. Musim ten cylindr nějak vymyslet, protože dole na tom čem leží není rovné, takže se přísavky vejdou jen dopředu a dozadu, tak snad to nespadne. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?