Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to by mě taky zajímalo a to nechodím do práce. To bych se asi zvencla... :-N
Odpovědět
To bych taky chtěla vidět, už takhle jsem rozlítaná jako blázen a to ještě nemám před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem Monče psala, že mi dnes volalo a psalo docela dost lidí ohledně svatby,že se těší,jestli nepotřebujeme pomoc apod., a to také moc potěší :-) to jen,aby to furt nebylo jen negativní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vím,že ta slza tam určitě ukápne,ale hodlám si ten den 100% užít a ty lidičky tam jdou kvůli nám,tak je nemůžu zklamat přece a vím,že to neudělala naschvál a bylo by jí to líto,kdybych si tím zkazila svůj den. Já se teď teda cítím strašně prázdně,ale ono to určitě přejde. Mám tu Zdendu,Abbíska,vidinu pěknýho baráčku a snad hezké budoucnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, jsou daleko horší věci na světě a vím,že u jiných lidí v rodině by to bylo daleko těžší,ale stejně...prostě blbej nevhodnej tejden.ale už dost :-) a promiňte!
Odpovědět
Baruško a máš tady ještě nás. To víš že slzičky ukápnou,ale budou to slzičky štěstí. Nechci aby jsi plakala a vím že jsi říkala že nechceš aby jsme ti tady něc psali,ale i babička bude na tebe myslet a koukat. Vím o čem mluvím a každý večer když výjdou hvězdičky na obloze kouknu se nahoru a vidím ty co tady semnou nemůžou být a myslí na mě. Neplakej, nechtěla jsem tě rozesmutnit.
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne Simí to jsi neudělala Ty,já tady tak přemýšlím a srovnávám si myšlenky. Jen je to nějaký těžší než jsem čekala no,ale aspoň,že mám kolem sebe lidičky jako jste vy! Pošlu babičce v sobotu lampionek,který bude jen pro ní.
Odpovědět
Profilova fotka
a už dost, Ty jsi zase v práci?!
Odpovědět
Ne ne jsem doma, pája hledá věci do auto, má tenhle měsíc technickou, takže se tady střídáme. No vidíš lampionek, já na něho úplně zapomněla, no kde ho teď seženu?
Odpovědět
Profilova fotka
my ho s Mončou koupili na aukru! smad vyšel na něco kolem 30Kč,ale abych nekecala. Počkej až přijde Monča,možná bude vědět toho prodejce,já si nemůžu už dva dny vzpomnout na heslo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zadáš do vyhledávače svatební a když to celé projedeš,tak by tam měl být! ale počkej,třebas nám bude pršet,tak Ti pak nějaké nechám,máme jich dvacet!
Odpovědět
Ježiši dvacet, to bude krásná obloha, pršet nebude mám být krásné letní počasí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uvidíme :-. ,aby nepřijeli taky hasiči jak Lence :-D
Odpovědět
To snad ne.
Odpovědět
Profilova fotka
jůů a ještě se čtyřikrát vyspíme x-) Simí a vy se jedete podívat na Zuzku?
Odpovědět
Profilova fotka
ale my nepojedem jen na Zuzku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
néé??!! na všechny jo? :-) ju :-)
Odpovědět
No chtěli by jsme vidět všechny když už tam jedeme,ale nějak si pořád nemůžu zapamatovat kdo kdy máte obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Monča ve 12, pak je Zuzka ve 14 a pak Barča v 15, snad se nepletu
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo :-) , já už tady plním košíky plátkama růží,ale zatím nevím,kdo je ponese :-. ,se uvidí no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ten lampiónek byl vážně tak levný a letěl nádherně. Brácha ho vypouštěl o svatbě :-) Jinak tady: http://www.aukro.cz/show_user.php?uid... je odkaz na prodejce, když kliknete na Zobrazit aukce...objeví se Vám, co zrovna prodává, momentálně lampiónky teda ne, ale jinak je tam má skoro pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni díkes ;-) tak já jdu na kutě, v šest musíme vyrazit taky už pro první várku výslužek. Krásnou dobrou noc :-) no a nebo už krásné dobré ránko :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc. Já jedu ráno s Kubou do práce, abych mu pomohla rozdělit a rozdat "výslužky" do práce. Řekli mu, že vybrali od kolegů 900Kč a ať si něco vybereme. Jenže v takové, nebo do takové ceny nic nepotřebujeme, co by se nám vysloveně hodilo, tak nevím, co si vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky. Páni, vzpomínám si an ten týden před svatbou. Já byla ještě v práci, pak jsem jela do Teplic, snad v úterý. A ve čtvrtek byla svatba. Výslužky jsme rozdávali na svatbě a po svatbě, jinak by se to nestihlo. Úplně si vzpomínám, jak jsem byla ve středu večšer tak unavená, že jsem málem padla na čumáček (Honza byl celý týden předtím v práci až do noci a já byla na vše zařizování sama). A v ten den D to bylo všechno nádherné, vzpomínám na to moc ráda. Holky, budete to mít krásné, škoda, že vás neuvidím. Musíte pak dát honem fotky... Budu na vás myslet celý den. I když jsme se nikdy neviděly, stejně vás mám ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..:) tak už máme středu, už se nám to pomalinku zase láme ten pracovní týden..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky :-) no Moni, to se moc nepředali,ale zase je to i tak od nich hezké! my jsme o hodinu zaspali :-S a ještě se musí venčit Abbé,no snad to stihnem,Zdenda jede zase v jednu do práce,no kdyžtak budu jezdit po UL a po TP s krabicema :-D ...jo jo,kdybych nebyla líná a trénovala jízdu autem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já teda stíhám i kosmetiku, na tý jsem byla včera, zítra mám nehty a v pátek pedikúru. Jinak začínám být taky docela unavená, ale asi to bude tím, že spím tak 6h denně a mezi tím si vůbec nevydechnu... :-N Baru, chce to pořádně vyčistit a dát si nějakou zklidňující masku a už se nenípej ;-) Na to už roznípaný zkus framikoin, jestli ho máš ;-) Anebo osvědčenej Aknepur z lékárny, je to pudřík, vysuší Ti to přes noc, pokud máš něco rozhisanýho... ale pokud jen roznípaný, tak to zklidni tou maskou... Já nedám dopustit na obyčejný kvasnice s trochou mlíka, smrad příšernej, ale fakt to dělá zázraky :-) A je tady středa... no, po ránu takhle mám trochu nervíky, pak když se rozjedu, je to lepší, ale ty rána už to cejtím... :-N Baru, držíme pěsti na ten domeček, podle těch fotek vypadal fakt moc hezky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a jo kvasnice,ty mě nenapadli! díky moc za radu! no naštěstí už se to stáhlo!ale to byl kráter přes celou tvář,blbka no. my si pouštíme veselou muziku,ale stejně je nám oboum z nervozity na zvracení :-| ...no jo,každej to prožívá trošku jinak,tak už mě taky znáte :-D musím běžet,tak hezký den sluníčka :-) jo a říkali v TV..o víkendu krásné slunečné počasí s tropickýma teplotama!
Odpovědět
Ahoj holky! Teď jsem trochu zazmatkovala, co se týče dokladů... Jsou někde nějaké lhůty na výměnu? Četla jsem, že o OP musí být zažádáno do 15 dnů od svatby - jako od obřadu, nebo od vydání oddacího listu? Jak to je? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že určitě od vydání oddacího listu... protože bez toho nevyřídíš nic a jeho vydání neovlivníš... ale nevím to určitě...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?