Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-N =-) :-o Fííííí :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dočetla jsem jen něco a letmo. Baru moc Ti to na fotkách ze zkoušky sekne a na nějakou pipinu bych se fakt vykašlala. Ta si jen chtěla spravit náladu. Zdenička byla na svatbě kočka :-) Věrko: mně se líbí to pozdější líčení, to výraznější. Ale já se maluju docela dost, tak možná proto. A jak vidíš, tak co člověk, to jinej názor. Takže si nech to, co se líbí Tobě.
Odpovědět
ahoj holčičky moje vubec nestiham takže jen rychlosti dodala jsem nové fotky od fotografa a jsme 100% spokojeni, parada, je to šiulka, jsem nadšená!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky naše svatbě byla úžasná. Vůbec jsem nebyla nervozní, což nechápu. Pořád jsme něco dělali, zařizovali, kvůli něčemu lítali, tak na nervozitu nebyl čas. A ve svatební den jsem byla od rána s lidma, co mám ráda a některý z nich už jsem delší dobu neviděla, tak jsem z toho měla moc velkou radost a nervy neměly šanci :-D Samozřejmě náš den nebyl perfektní, několik kiksů jsme tam měli, počínaje tím, že hned jak jsem vyšla z domu, tak mi naše Nikča stoupla na šaty, jenže já jsem šla dál. Díky tomu se mi utrhl knoflík, co mi držel vlečku. Takže první půlku dne jsem si pořád jen držela šaty, abych je neroztrhla nebo abych se o ně nepřerazila. Pokračovalo to když nám na obřadě paní oddávající několikrát za sebou spletla jména a končilo to tím, že po vypouštění lampionků štěstí přijeli hasiči zjišťovat co se děje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, vaše svatba byla perfektní :-) Zdeňulko, jdu si vás doprohlídnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, ty fotky u zábradlí v Zámejdě jsou pecka a ty na těch kolejích taky!!! Super! Jo a pak taky ta, jak Tě Honzík hladí po nosánku, ta je skvělá x-) Holčinky, já si musím jít lehnout nebo mi na svatbě proti těm mejm kruhům pod očima nepomůže ani svěcená voda :-N Dobrou, kočky x-) A Leni, kdy vy vlastně budete mít fotky? Těšíme se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem do alba zatím jen pár fotek, z našich foťáků. Profi budeme mít zhruba za 14 dní. Jdu taky spát :-) Dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
ifko s vůbec si s tím nedělej hlavu šikovnej fotograf si poradí se vším a Petra ta rozhodně šikovná je a určitě si tě postavila s manželem tak, aby vynikly veškeré vaše přednosti ;-) vůbec neboj a těš se a rozhodně na ní netlač já na ty fotky čekala asi 1,5 měsíce a rozhodně se to vyplatilo :-) zazulko tak budeme stále sousedky tak už jsme koupili byteček a to v paneláku za vámi - teď jsme byly panelák před vámi - ten co se právě zatepluje, a když už jsme se konečně dočkali vytoužené rekonstrukce tak jdem zas do neopraveného ;-), tak doufám, že už tě někdy potkám pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Leni, Zdeni, krásné fotečky. Zdeni, ta, jak Tě hladí Honza po nosíku je vážně moc bezva :-) Leni, opravdu Vám to moc slušelo. Přeji, aby Vám vše vycházelo tak, jak chcete a aby každý den byl tak krásný, jako byl ten svatební.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné úterní ránko... ;-) Zdeni, Leni - fotečky moc krásný, slušelo vám to... :-) A já včera z P. tahala to překvápko a nic nevím... Prej mám počkat aspoň do zítra, tak uvidíme... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko a co si vařila? To, na co jsi měla chuť? Kuba měl kynuté knedlíky od mojí mamky a večer jsme načali dorta (viz album), já měla dvě lžičky, jen na košt, nemám ráda dorty...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko holky:-) Zdeni fotečky:-) Moc Vám to sluší! Leni Vám taky :-) :-) Měla jsi úžasný šaty. A ten dosrtík, no nádhera!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Monco, delala jsem nakonec ty lasagne a jeste nam zbyly na dnesek, tak aspon mam volnejsi odpoledne, tim padem mi zbyde vic casu na žehlení - :-( na dortik jsem koukala, je teda obrovskej a nezavidim ti ten prevoz na kline... :-| a na ty fotce - 5 dni pred svatbou- vam to moc slusi...:-D a kdopak dostal ten diplom, co je na lednicce? :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
cauky miso... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žehlení mi ani nepřipomínej, nám už přetýká koš a včera jsem prala další várku...No, dneska už vážně budu muset :-( On byl mražený, takže se převážel docela dobře, jen ta kolona, co jsme v ní byli :-| Děkujeme, fotil nás táta...a na lednici mám všechny věci ke svatbě, abysme na něco nezapomněli, takže to vypadá jako u... Jo, to nevím, kdo ten diplom dostal :-D toho člověka neznám. Jinak jsem si dala za cíl 10Kg do svatby a jsem na 9,5kg dole...takže do začátku školy dám ještě 2kg a budu relativně spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo
Odpovědět
Profilova fotka
monco, tak to je super, ze se ti takhle dari hubnout..za jakou dobu jsi tohle shodila? no tak - to je tvuj diplom? za co jsi ho dostala? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, holky, Barčo, to líčení je super, hrozně se mi líbí. A ty vlásky, jééé, já Ti tak závidím :-) Věruš, líbí se mi to líčení víc, než to poslední. Myslím tím oči, rty... zbytek já nepoznám, nelíčím se, ale přijde mi to super :) Moni, ten dort je oooobrovský :) Ten bude stačit pro celou rodinu. A jsi šikulka, jak Ti jde to hubnutí, vážně. Leni, krásné fotky, moc Ti to slušelo. Krásná nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
Dostala jsem ho z kurzu, za to, že jsem zhubla 8kg. Vážila jsem asi jako 3.nejmíň v kurzu (bylo nás 12) a zhubla jsem nejvíce, i lektorka říkala, že jsem něčekaně tak zhubla. Začala jsem v únoru...
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, děkuji. Ale teď už to bude spíš nervíkama, že mi to jde dolu...ale po svatbě chci začít dělat na postavě, ne jen hubnout. Ale to říkám už dlouho :-D Na dovolený budou štreky pěšky a tak to se bude hubnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt šikulka, já jsem teď za týden zhubla kilo. Jestli to tak půjde dál, za půl roku ze mě bude krásná štíhlá holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to bude super. Hlavně aby jsi byla zdravá :-) to ostatní nějak půjde
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, holky, jak jsem psala, že na odpolední oslavu svatby nejde Kubův brácha, tak už víme důvod. Jede na motorkářský sraz a ještě řekl, že sraz je už od pátku, ale on tam nemusí být od začátku!
Odpovědět
Profilova fotka
monco, tak to je super...:) no vidis, to jsi sikovna..:)
Odpovědět
Profilova fotka
monco ten bracha je divnej..nechapu takovyhle rozhodnutí..:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:-) Baruš teďka jsem jukla na ty tvý fotky z líčení a vypadáš jak princezna!opravdu jsi kočka:-)nádhernej účes a krásný jemný líčení!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Moni, no tak motorkářskej sraz je teda fakt důležitej ]-( No jo... Holky, jste šikulky, že takhle hubnete, to je paráda. Sem, fakt jo, takže se teda stěhujete fakt jen kousek. A už je to 3+1, jak jste chtěli? No, vidíš, tak hlavně, že jste sehnali. Jednou už jsme se potkaly, ale to jsi o mě asi ještě nevěděla... Já se doma moc nezdržuju, tak možná proto se nevidíme častěji :-N Lenčo, fotky super, těším se na ty profi. Iveta byla moc příjemná! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) děkuju za chvalu fotek moc se mi libi, adriance patří veliky dík!!! :-) Moc děkujeme beruško, bez tebe bychomk nemeli žadné.
Odpovědět
Leni ty jsi byla překrasna nevěsta a ty úžasny šatičky, no byla jsi jako princezna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata!!! Teda Leničko :-) ,ty jsi byla nádherná prinzecznička x-) , ten dort mňam :-) Zdeni ty fotky jsou parádní,fakt moc krásné! Holky teď mi napsala jedna "kamarádka",že na svatbu nejde,prt.ji vypustila z hlavy a vdává se sama týden po mě. Sice je fakt,že jsme si asi měsíc nepsaly,tak jsem se jen ujišťovala,jestli s tím tedy opravdu počítá a napsala tohle :-( ...no tak nevím moc,co si myslet.ale to už je fuk asi co.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?