Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Věrko, pěkný! To dnešní ti sluší. Jdu na to žehlení |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš dík, je to tedy na mě dost, nejsem zvyklá se vůbec líčit, ale mám hrozně malé oči, takže je potřebuju trochu vyzvednout, je fakt, že když jsem se na sebe mrkla poprvé, tak jsem si připadala jak panenka namalovaná a když mě líčila, tak mi připadalo, že jsem plátno na které štetcem pořád patla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verko, ty oci jsou pekny a ta rtenka opravdu taky, ale ten make-up mi prijde moc "oranzovy"..jak mas svetle ty vlasy, a celkove jsi svetla, tak bych volila nejaky svetlejsi odstin, no... :-| abys pak nemela moc "opaleny" oblicej a telo pak svetle... :-| ¨ jdu s benikem, tak budu tak za 20 minutek, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
no a tady nikdo, takze se jdu venovat P., papa rano..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, děda je ještě v nemocnici, dneska byl na rentgenu plic, ale zítra by snad měl jít domů... Věrko, moc krásné líčení, moc Ti to sluší... Baru, já jsem Tě ještě neviděla, na té fotce. Nechceš jí tam ještě dát? Jinak dneska jsem poprvé viděla Kubovu tetu a teď tu byla s rodičema na návštěvě. Zítra jedeme pro zákusky a budeme rozvážet výslužky...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni tak jsem to tam dala no. Ještě jsem dodělala konečně ty věci na auta,huráá x-) Jé nás čeká první várka výslužek ve středu, už se včera tchýně podrobně vyptávala :-D ,ale msuím říct,že nám dala ještě 3tis. a prý ještě kdyžtak dá! a odkud to tedy máte? a teta dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni děkuji :-) Budu držet palce, at se to s dědou ještě zlepší, ale ono v domácí péči je lidem většinou líp, protože jsou mezi svýma :-) Stejně to to uteklo co, už jste na řadě a příští víkend já, to to letí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, moc Ti to sluší. Na té fotce z profilu, fakt nádhera. Úplně jsem měla slzičku v oku :-) Věrko, díky, snad to bude lepší, dobrý už asi nikdy... Teta dobrý :-) a zákusky máme z toho důchoďáku
Odpovědět
Profilova fotka
kuju :-) tak jsem zvědavá jak budeš referovat! Moni samozřejmě také držím palce, škoda, že to nešlo posunout třeba o čtrnáct dní,aby mohl děda i na vaši svatbu. No jo, to je ale vždycky tak,když se něco s....,ale zdraví je samozřejmě u dědy teď přednější. Pak mu to doma přehrajete. My dnes babičce vysvětlovali,co je to notebook,že jí to pak pustíme na tom a ona furt,že se jí to do té televize nevejde,tak jsem to po půl hodině vzdala :-D .Mě je celý den na zvracení,ach jo,ať už je to ošklivý pryč a je tu ta sobota!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Moni vy už máte dort!!!!! krásnej a to bylo od tety překvapení? týý jo a vydrží?
Odpovědět
Profilova fotka
Nj. je to těžké...Babičce brácha jednou vysvětloval, jak se hrají na PC hry, pak si babička k tomu sedla a pařila :-) Baru, bude to dobré, uvidíš. Do soboty to uteče a bude NÁŠ (Tvůj, Zuzky a můj) den... Nemáš za co, protože to je fakt krásné a moc Ti to sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
To není na svatbu, udělala nám ho, jako překvapení, protože brácha taky dostal. Dort je už nakrojený a bude se dávat do výslužek..l
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha :-) ,ale tak to je teta moc hodná! těšíš se? já docela jo, já si říkám, že to všechno ze mě před tím oltářem spadne a už to bude jen ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Páni Moni ten je ale pěknej :-) a docela velikej :-) teta je šiková :-) Holky já se rozloučím ahoj a pěkný zbytek večera.
Odpovědět
Profilova fotka
Ze mě to (vy)padne ze soboty na neděl :-D i, toho se docela bojím... :-( Jinak se těším, to víš, že jo :-) ale částečně se už bojím, aby vše bylo dobré...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, teta není cukrářka, ale peče nádherně. On je mega... Hezký večer, ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa pa Věruš :-) to víš, že to bude dobré! já už se těším, budu tancovat,zpívat si,naperu si pupek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A na co z toho se těšíš nejvíc? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se nejvíc těším a nejvíc se zároveň bojím obřadu a pak se hodně těším na kýtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, Baru to líčení je super a z vlasů jsem unešená. Máš fakt výhodu ve svejch vlasech, protože Ti to vydrží, je to krásně jemný. A souhlasím s Kačkou, tohle jemnější líčení Ti fakt sekne. Holky, budu na vás myslet s babičkou a dědou!!! Baru a Tobě dlužím dvacku, říkala jsi, že ta kytka stála 119, ale byla tam cenovka 139, takže to máš příště u mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se loučím, jde sem Kuba. Já se jdu koupat a spinkat. Jo, Zuzko a na co se těšíš Ty nejvíc? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se těším nejvíc na šaty a na focení :-D A na prstýnek, že už ho budu moct nosit :-) Pokud teda nemluvím o tom, že si beru nejlepšího chlapa samozřejmě :-) Věrko, líčení je výraznější než to minule, je to moc hezký. Popravdě se mi ale víc líbilo to jemnější, obzvlášť ta pusa v tom původním líčení se mi víc líbila, ani jsem si nevšimla, že máš tak hezký tvar rtů a tam v tom líčení ses mi líbila víc. Možná je to ale jen proto, že běžně nejsi namalovaná vůbec, tak mi tohle přijde možná moc výrazný... jen názor, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Moni dobrou noc :-) Jé ahoj Zuzi :-) děkuji! prosím Tě dvacku neřeš. Ona předtím tolik stála,ale jak viděli,že to někdo kupuje,tak to hned zdražili sviňuši :-D Mě se to Věrky ze dneška moc líbí,ale možná na svatbu bych spíš taky dala tamto. Já si dnes pusu nenechala,prt.musím mít svou rtěnku nebo lesk,prt.mám hned po cizím opary,tak jsem to nechtěla riskovat. Jé to je hezké,co jsi napsala :-) no já se také těším na tyhle věci,ale kejta taky dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes musím Zdendu už donutit,abychom si zkusili ten první tanec! s Abbískem už ho umíme dokonale! chudák má zas angínu,nesmí na sluníčko,tak aspoň mám trošku času :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, pořádek dělá přátele, nechci bejt dlužná, stačí, žes mi pro to letěla ;-) Kejta taky dobrá, máš recht :-D Jé, kdy se tady ukáže ta Lenka, už bych chtěla vidět její fotky x-) A Zdeňula s Adruškou tady taky dlouho nebyly... no jo, ty vdaný :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo má angínu? Abbísek nebo Zdenda? My první tanec zdoláme stylem krok sun krok :-N Mám hlavně děsně dlouhý šaty, budu si muset tu krajkovanou část přidržovat při chůzi, tak doufám, že mi to nebude nijak vadit při tancování :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, hele, Zdenička asi doplňuje fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Abbísek má angínu,ale letos už sedmou :-( , no jo celej panička :-D No já jsem taky zvědavá na ten tanec,na tu spodnici hlavně a vlečku si dám asi kolem krku nebo já nevím. Tak já už musím pádit,skoromanžel se nám vrací z roboty :-) , jdu ho přemlouvat :-. tak krásnou dobrou noc!!! pa
Odpovědět
Profilova fotka
Barunko, dobrou noc. A na vlečku jde udělat poutko, jestli ho tam nemáš, určitě by Ti ho našili někde v salonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení, strašně moc vám to na těch fotkách sluší, ty vlasy Ti Jitka udělala opravdu výborně x-) A Honzík může bejt rád, že je ženatej a já skorovdaná :-D :-D :-D Ba ne, ale je to fakt fešák ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?