Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jdu domu, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já se taky rozloučím, večer se asi taky ukážu... max. zítra ráno x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uáá, na sobotu se nám v předpovědi ukázal deštík :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! omouvám se,jen se vás tak projela. Dnes jsem byla na zkoušce účesu a líčení a jsem opravdu nadšená,připadala jsem si snad poprvé v životě krásně. No a pak jsem šla vrátit do květinářství umělé kytky,co mi půjčili a nebudu je nakonec potřebovat a ta vedoucí na mě: " a to jako chcete vypadat jako princezna jo?" já ní čuměla jak blázen...a kdo ne na vlastní svatbě.Zrovna tam byla nějaká její známá vizážistka a ona,ať se jde podívat a ta mi to tak zkritizovala,no prostě jsem si připadala jak největší koště,že jsem se tam rozbrečela. Krávy,ale fakt to bylo hezký,jemný decentní líčení.Kdybych tam nedala zálohu,tak objednávku u nich zruším.
Odpovědět
Profilova fotka
a babička jde zítra na tu operaci,tak doufám,že jsem ji dnes neviděla naposled. Jinak už mám takový divný pocit v břiše,takže to bude asi ta nervozita :-.
Odpovědět
Barčo tak to byly pěkný krývy, to snad není normální jaký jsou lidi zlý, co jí je do toho ať se podíva na sebe jak vypadá. Ježiš mě je tě tak líto. S babičkou budu držet palce. Drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
víš,ale já fakt měla snad poprvý pocit,že jsem hezká,že jsem šla s hlavou vztyčenou a ona to tak zprasila, že od ní bych neodešla jak nějaký hej počkej apod.kecy a ukazovala jsem ta jedný holčině a fotku jak to vypadá s tou korunkou a ona,že takhle "vyblitě a jako mrtvola" budu vypadat na všech fotkách,že svatební líčení musí být výrazné. No já na to nedokázala nic říct. Pro mě je každé líčení výrazné a fakt si myslím,že mi to slušelo,řekli mi to všichni,aniž bych jim vyprávěla tuhle historku. Prostě na tom mým foťáku to tak vidět není. No jo,krávy,ale i kdyby to byla pravda,proč mi to takhle říkaj,když vědí,že každý ženský by to bylo líto.
Odpovědět
Barčo, protože tohle jsou lidi bezcitný. Každá ženská chce vypadat ve svůj svatební den nádherně a chce sipřioadat jako princezna a i ty tak budeš vypadat, kašly na nějaké zaminkdrákované kačeny které ti závidí že máš před sebou ten krásný a dlouho očekávaný krok. Tobě se to líbilo a i ostatním tak je úplně vypusť a mysly na to že za 5dnů je tady tvůj den D.
Odpovědět
Profilova fotka
jásný, já se snažím a pokaždý když se podívám do zrcadla,tak mám radost,když vidím ještě ty vlnky,ale stejně viď,když má někdo sebevědomí na nule a taková načančaná pipina Ti ho ještě srazí. Týý jo, teď jsem dodělala zas.pořádek,ještě přepočítávám lidi a jdu se vrhnout na auta....uaaaa už je to tady. Jé já bych chtěla vidět Lenky fotky,musela být krásná x-)
Odpovědět
Byla přímo nádherná, opravdu strašně moc jí to slušelo. Taky se těším na fotky. Vím že i ty budeš nádherná. Barčo ani já nemám velké sebevědomí, to mám na bodě mrazu, takže i vím že ať mi s vlasama udělají cokoliv a na namaluji výsledek bude pořád stejný, ošklivé káčátko s kterého se určitě ani v ten den nestane krásná labuť.....
Odpovědět
Profilova fotka
to víš,že že stane!!! já furt brečela,že budu ta nejošklivější nevěsta a dnes jsem z toho měla takovou radost! A ty jsi hezká holka,tak co řešíš! Každá nevěsta je krásná,když se nechá trochu upravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to snad není možné. Ta babka opelichaná... Si ji měla říct, že to je Tvoje věc, kráva. Počítat neumí a bude dělat machry?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé Baruš to je mi děsně líto jak ti to ty ženský zkritizovali, ale nemysli na to, hlavní jsi ty, že jsi se v tom cítila dobře, to je důležitý. A jestli se to jiným lidem nelíbí, hlavní je, že se to líbí tobě, jen nechápu, proč jsou některý lidi tak zlý. Já jsem akorát ted přišla taky z líčení a je to úplně něco jiného než jsem měla předtím, tedy ty oči jsou na mě zas dost výrazný, tentokrát ale stínama, ale líbim se sobě, dám do alba zas nějaké fotky, tak se můžete mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
No ona to byla nějaká profi vizážistaka,ale taky zmalovaná jak k...,já bych to taky dala do alba,ale fakt to tam není skoro vidět a dvě fotky,ty nejlepší se závojem jsem si omylem smazala tak ukaž Věruš :-)
Odpovědět
Barčo´já a pěkná holky no nevím možná ve tmě jsem krásní,ale já sama ze sebou spokojená nejsem, uvidím co semnou udělá ta kosmetička a kadeřnice je to kamarádka a líčí slečny na svatby tak uvidíme. Holky pochlubte se já se tak těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo,tak to se cejtíme stejně a jsme pěkně hloupé, no jo...mě by jen zajímalo,kde některé ty fifleny to sebevědomí berou a to zdaleka nejsou ani hezké. Jsi hezká!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to tam na minutku dala,ale zbyla mi jen ta z profilu :-S ,jinak to fakt vypadalo dobře a s tím závojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barunko... Teda ta kvetinarka - to je kravka, fakt ze jo!!! Se na ni vyprdni, koukala jsem na fotky a slusi ti to tam tááákhle moc... Fakt jsi tam krasna, vypadas uplne jinak s tema jemnyma stinama, se Zdenda posadi na prdel...Tak koukej utrit slzicky, jsi kocka a ta breca kvetinarska at si polibi prdelku, buh vi, co by ti ta jeji kamoska "vykouzlila"... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Kačí díky :-) ty fotky jsou fakt vybl..,ale myslím si,že snad tak nevkusná nejsem a když z toho mám dobrý pocit,tak co. Kamoška maluje za dva litry,tak asi nemá moc kšeftů bych řekla,tak si v sobotu chtěla možná hodit brigádu. Ale já to beru,že to z nějakýho stylistickýho hlediska není ono,ale pro člověka,co se nemaluje to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš vypadá to fakt moc dobře, moc ti to sluší, je to takové jemnoučké a jestli jsi takové chtěla, tak je to uplně ideální. A vlasy taky dobrý, moc ti to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, ted to docitam, takovyhle reci o kacatkach... :-( Jediny kacka jsem tady ja... :-D :-p Kazda zenska je krasna, kdyz si to o sobe mysli, i sebekrasnejsi holka, ktera ma sebevedomi na bode mrazu na okoli nebude pusobit tak, jak by mohla... takze okamzite ted se podivejte do zrcadla, reknete si, co se vam na vas nejvic libi a hlavu vzhuru, obe mate krasny ocka, kteryma kdyz mrknete, tak vam lezi chlapek u nohou.. :-) a urcite na sobe najdete spoustu dalsich krasnych casti -ktery treba beznymu ocku jsou skryty... :-p takze uz nechci slyset povidani o labutich a kacatkach, nechci videt slzicky a myslete pozitivne, vzdyt vsechno mame pred sebou a nejaky pipky, ktery maj toho sebevedomi az moc, nam prece nemuzou pokazit den... 8-) Barco, zitra budeme vsichni na babicku moc myslet, aby vse dobre dopadlo a ty nam koukej pak podat info... ;-) Monco, co deda? je na tom dneska zase o neco lepe?
Odpovědět
Profilova fotka
barco - naopak si myslim, ze ti to moc slusi, je to jemnounky a na fotkach ti to krasne zvyrazni oci... jak jsi mela ty tmave linky, tak bych spis rekla, ze ti to ocka tak nejak "uzemnilo"... takhle je to pekne svezi liceni, na fotkach to videt jde...neni dulezity byt zmalovana...pokud by ses v tom liceni necitila, bylo by to na tobe videt a na fotkach tuplem, takhle budes vedet, ze mas liceni, ktere se libi tobe a budes uvolnenejsi, nez kdybys mela neco, co bys mela jen proto, aby to bylo "kvuli fotkam"... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barco - koukej tam ty fotky vratit, at kazdy vidi, jaka jsi krasna nevesta... sup tam s nima...!!! prece se nebudes schovavat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste takový zlatíčka!!!!! jsem tak ráda, že jsem se k vám dostala,vy vždycky člověka uklidníte,pomůžete a poradíte. Mě už dnes opravdu někak došly síly a přesně jsem věděla kam mám jít pro útěchu,díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vždyť tam mám nos jak Pinocchio :-D a kde je ta Věrka?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Věruš to je krásný!!! moc Ti to sluší a které si tedy necháš? a ty jmenovky...smekám! vypadají nádherně!
Odpovědět
Profilova fotka
Barco!!! Co jsem rikala pred chvili, nechci slyset zadny urazky sebe sama...!!! slusi ti to tam a basta... Verko, to ti slusi, je to lepsi, nez to prvni...:) akorat bych rekla, ze ten make-up je na tebe moc tmavy... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-p no jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko dík moc, no s těma očima si dost vyhrála. Libí se mi hlavně barva rtěnky, kterou použila. Ten make.up mě tmavý nepřipadá, bylo tam špatné světlo, je to pod umělým světlem nebo myslíš, že je to fakt hodně tmavé na mě? Mrkni se ještě jednou, dala jsem tam ještě jednu fotku, kterou jsem udělala doma na přírodním světle za bílou stěnou
Odpovědět
Já teprve teď dodělala ty fotky :-S A musím žehlit 8-( Jdu na vás mrknout, fešandy!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?