Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ty kouříš, no já taky o mě to teda všichni ví,ale mamka mi řekla že mě nechce vidět ve svatebních šatech s cigárem............... :-D
Odpovědět
Já kouřím, jen když pařím, s mamkou si občas dáme, ale babičky to třeba vůbec netuší a taťka asi taky ne... :-)
Odpovědět
Holky, je tam i fotka jednoho svatebního daru, popis je neutrální, ale my jsme z toho byli úplně na větvi :-D 8-( =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také hrozně málo skupinových fotek, třeba mě mrzí, že nemám jen s babičkami, ale to člověku dochází až tak nějak později...
Odpovědět
Já zas mám asi jen jednu s mamkou, ale je nádherná - při gratulacích, za chvíli ji tam nahraju.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, krásné fotečky, jsi fakt kočanda :-)
Odpovědět
Děkuju! Ale ty šaty fakt udělají svoje, nebojte! Vždyť i Kačka a Astra byly kočky, princezny ;-)
Odpovědět
Jí bych třeba na ten den brala vaší postavu, jen na ten den D....................Půjčíte mi jí někdo???????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mojí bys nechtěla :-D Hele, Ivuš, vždyť já neměla svatební šaty, tak jsem nebyla jako vy - krásně čisťounká a bělounká :)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem vám to moc slušelo a ještě bude slušet :)
Odpovědět
Astři, ale tys zase byla super originální a slušelo vám to spolu hrozně moc!
Odpovědět
Profilova fotka
za měsíc a půl se vdává letos poslední naše teplická Simča...:) CO budeme potom řešit? :-D to tady bude asi úplně mrtvo, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Určitě přijdou nové nevěsty ;-)
Odpovědět
Tak fotky z druhého CD tam jsou, teď nahrávám třetí. To už by mělo jít rychleji. Pak to ještě seřadím a popíšu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vždycky jen tak nakouknu. Nic nestíhám a to je teprve pondělí, jsem zvědavá, co bude v pátek...to se asi otelím... Teprve teď se jdu poprvé za den najíst :-|
Odpovědět
Profilova fotka
monco, ja jeste dneska nemela poradny jidlo a prave premyslim, co ukuchtim k veceri... mozna bych si dala lasagne, hmm..to je napad a ja se nad tim trapim uz hodku, co budu varit..:)
Odpovědět
Né za měsíc a půl,ale za měsíc a 9dní, holky já se tak těším, pořád mi to příjde jen jako sen, který se mi nevyplní,ale tak to není.I mě to čeká a už brzy.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já peru záclony, myji okna... Nevíte náhodou, zda před svatbou nemají náhodou rodiče nárok na jeden den volna? Já to někde četla, že jo, ale aby to nebyla nějaká blbost...Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko gratuluji a jsem zvědavá na fotečky od Petry - ona je fakt báječná ;-)
Odpovědět
Sem, díky moc, já jsem taky zvědavá - spíš se bojím, jestli jsme byli ty pravé objekty na focení :-S
Odpovědět
Mončo, mají nárok na jeden den volna protože ty to máš v sobotu takže jim vzmiká nárok jen na jeden den. To má dobrý Pavel v práci, jelikož u sparu pracuje 5rokem dostává jako ženich bonus 3dny volna s toho 2plně placený.
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, vy jste dneska pilný! To se mi líbí :-DDD Ifko, super fotky! Péťo Sem, vy jste měli ty fotky od ní taky úúžasný!
Odpovědět
Profilova fotka
simco- ja myslim, ze rodice narok na jeden den volna nemaji, prave by meli, kdyby mela obrad v tydnu, tak by dostali na ten den volno ze zakona, to ano, ale pokud to ma o vikendu tak zadny narok nemaji...
Odpovědět
Aha, tak nevím co jsem to četla,ale v jednom článku bylo že nárok na volno mají, nevím.....
Odpovědět
Profilova fotka
narok maji, pokud je to v tydnu, ale ne pokud je to o vikendu... fakt, taky jsem to resila kvuli mamce, jestli dostane v patek volno, ale pak jsme to neresily, ona si vzala cely tyden dovcu a bylo vyreseno.. :-D
Odpovědět
No tak mě je to v celku jedno, moji rodiče mají volno, P táta taky a tchýně ať si to zařídí, ostaní o víkendu nepracují, takže pohoda. Asi jsem to špatně pochopila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Jedu ještě na jedu zkoušku líčení, ale tentokrát k někomu jinému. Ne že bych s kamarádkou nebyla spokojená, ale našla jsem vizážistku v Duchcově na náměstí, kde mám i kadeřnici, tak pro mě bude jednodušší a časově méně náročnější než se za kamarádkou ještě trmácet do Dubí. Tak uvidím co bude lepší. Ifko fotky jsou krásný, je vidět, že jste si tu večerní oslavu fakt pěkně užili. Už se moc těším na fotky od Petry, určitě budou taky krásný. :-) Zuzko ohledně toho srazíku příští týden dám ještě vědět, musím si napsat, co všechno potřebujem zařídit. Napíšu večer, ted tu po večerech asi taky budu, protože mám Milana na týden v Praze, takže si stejně budem asi psát, takže na netu budu. Tak ahoj já letím
Odpovědět
Ahojky Věruško, tak já asi příští týden na sraz nedorazím, mohla bych jen čtvrtek a pátek a to už je těsně před svatbou. Omlouvám se.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi já vím, řikala jsi to. To je škoda :-( Já vím, že určitě nemůžu pátek a čtvrtek, ve čtvrtek jdu zas na nehty na 5, takže bud bych přišla pak nebo jindy, tak uvidíme taky co holky. Napíšu večer pa
Odpovědět
Ahojky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?