Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Ahoj holky, jdu nahrávat fotky ze svatby, i když ještě nemáme všechny. Nebudou na BRMS - nechce se mi to zmenšovat, ale dám je mezi svá alba na myopera.com/ifka2. Dám vědět, až to tam bude nachystaný k prohlížení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, Ifko, hned kouknem ;-)
Odpovědět
Už se moc těšíme.....
Odpovědět
Profilova fotka
huráá..na pátek jsem si domluvila další boj s kámoškou na hřišti, tentokrát půjdem hned po práci do ÚL na Terasy... ;-) jsem ráda, že mě zase konečně něco chytlo...uvidíme, jak dlouho mi to vydrží... :-N Ivko, už se těším, jsem zvědavá, jak vás Petra nafotila... ;-)
Odpovědět
Monžo, máš hezké jmenovky na stůl, budeme mít podobné akorád oranžové.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, Barčo, Mončo - co nervozita? :-D
Odpovědět
Huh, to bude asi na dlouho... Ale chci to tam nahrát, takže vydržte! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-) Jinak nervozita trochu byla včera a trochu dneska. Teď mi volal pak kastelán-chceme další změnu :-N a nic není problém. Je to děsně milý a hodný pán :-) takže dneska ze mě nervozita už spadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, vydržíme, už se moc těšíme :-)
Odpovědět
Od Petry právě fotky ještě nemáme, budou snad v pátek. Ona je teď na dovče.
Odpovědět
Profilova fotka
Aháá..:) to neva, tak se podívám na tyhle...:) ale ty od Petry bych pak ráda taky viděla..:) ukážeš nám pak i ty její? :) už se na nic neptám, jen nahrávej, nahrávej..:)
Odpovědět
Profilova fotka
moni a jakou zmenu? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky já měla dnes sen o svatbě byl pěknej, protože Pavel když mě ráno budil říkal že jsem se pořád usmívala, no to musel být pohled... :-D
Odpovědět
Jasný, pak je do toho alba doplním. Mám z nich strach, bojím se, že možná to focení nebylo úplně podle mých představ, ale tak snad z toho něco kloudnýho vyleze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V hudbě (chceme od polibku svoji hudbu. Brácha měli Kissáky a byla to oddychovka, že jsme se pak smáli a na naší chci, aby taky byla oddychovka, už tak budu uřvaná a natož pak ta hudba, když by hrála...) a ve focení-jsem se na něco ptala.
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, jakto? byli jste moc "štelovaný" do pozic nebo proc nebylo podle představ? :-| simco, tak to musel byt asi hezky sen..ty si ho nepamatujes?
Odpovědět
Kačko, jen vím že jsem šla uličko k oddávajícímu a když mě Pavel uviděl řekl mi že jsem nádherná, pak už vím jen nějaké střípky, ale víc nic. Já si většinou hnusné sny pamatuji a ty krásné ne.
Odpovědět
Profilova fotka
ja si pamatuju dost snu, ale jen kratce po probuzeni, takze pokud si ho treba nezopakuju, tak v koupelne uz nevim nic..:) jen si treba uvedomuju pocity, ktere ve me vyvolaval, ale nevim, co v nem bylo... :-|
Odpovědět
Tak to jsi na tom pořád líp než já, P si třeba nepamatuje žádný sen.
Odpovědět
No, jednak ze začátku docela hnala, aby prý byl čas hlavně na focení mě a Kuby, takže máme málo skupinových fotek. A k tomu ty skupinky fotila na trávníku v parku docela daleko od těch schodů ze síně, takže část lidí zůstala stát tam a už za náma nešli, takže se to i blbě svolávalo. Navíc tráva byla zrovna po dešti, tak to bylo mokrý a holkám se bořily podpatky :-) Ale byl to takovej trochu chaos, nedocházelo mi, s kým bych se ještě měla vyfotit, když jsme právě nestáli moc pohromadě. No a pak už to bylo spíš na nás, žádní velcí modelové nejsme, tak doufáme, že to nebude vypadat moc strojeně. Já se asi na všech fotkách směju, měla jsem se pokusit i o nějakou vážnější... A pak se mi strašně odráželo sluníčko do očí od šatů a už jsem na konci vůbec nebyla schopná koukat do objektivu. Tak jsem právě zvědavá, jak to vůbec vyjde :-S Teď mě napadá spousta póz a motivů, co jsem chtěla mít nafoceno, ale při focení jsem si samozřejmě nevzpomněla ]-( Z nějaké pěkné fotky bysme chtěli udělat poděkování.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Ifko, tech skupinovek mame taky docela malo, ale me proste v tu chvili ani nedochazelo s kym vsim se mam vyfotit... ale kazdeho na fotce mame, tak to je dulezite...:) urcite dopadnou dobre, pokud se smejes, tak je to ok...:) jsem na ne zvedava... my taky nejsme zadny modelove a myslim, ze fotky nam vysly celkem pekne.. :-) a ty jsi hrozne fotogenicka, na vsech fotkach, co jsi nam kdy ukazovala ti to moc sluselo, tak myslim, ze obavy mit nemusis... ;-)
Odpovědět
Už se to nahrává, ale jde to fakt pomalu, fotek je moc! :-) Ještě to pak budu muset seřadit, jak to šlo za sebou. Nám začali zateplovat barák, takže kolem oken chodí dělníci, je slyšet vrtačka apod. 8-( Jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat.
Odpovědět
Ifko, dlouho, věř mi.Lituji tě a moc.
Odpovědět
Nééé ]-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, tak fotecky pekný, moc vam to slusí, jsi kocka...a ty saticky, ty jsou jak pro vílu...fakt pekny, tak a ted se jeste vic tesim na dalsi... :-D zdenicko, halo, halo...kdepak jsou fotecky? :-D
Odpovědět
Těch fotek je milion, teprv nahrávám první CD, mám celkem 4 :-D Včera jsme se byli koupat v jezeře a oba jsme se hrozně báli, aby nám při plavání nesklouzly snubáky do vody :-D
Odpovědět
Ifko, tak fortky jsou nádherné, ty že nejsi fotogenická jako modelka a Kuba to stejné.
Odpovědět
Ještě je musím seřadit! A děkujeme za pochvaly, ale myslím, že každá ženská vypadá ve svatebních šatech nádherně ;-)
Odpovědět
No já si v tomhle moc nevěřím, takže se toho docela bojím..... :-(
Odpovědět
Já si právě retušovala cigáro z ruky, nevím, kdo všechno ty fotky uvidí, tak pro jistotu :-D Tatínek by to u svý holčičky asi nerozdejchal :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?