Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, u nás to samé... taky jsem si říkala, jestli má každý takové přípravy, tak se divím, že se lidé chtějí ještě brát... My máme dědu v nemocnici, nerozhodnou babičku...atd. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, masáže, koupele, zábaly a tak, jů, to bude krása x-) Simi, zkus nesmutnit, ať si tohle hezký období nespojuješ jednou ve vzpomínkách ošklivě... já vím... mě se to kecá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nesmíme zoufat, vše bude nakonec super a dobře dopadne :-)!
Odpovědět
Snad jo,ale někdy si říkám že člověk může být zlý a hnusný je mi to jedno,ale o to víc mě to mrzí když je zlý a hnusný člověk mému srdci hodně blízký. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo drž se:-( a nesmutni:-(
Odpovědět
Děkuji, no držím se,ale někdy to dá sakra zabrat když nechci ukázat jak mě to bolí.
Odpovědět
Simčo, máš vedle sebe mužíka, to určitě zvládnete - nejsi na to přece sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ifka má pravdu ;-)
Odpovědět
To je pravda a ještě rodinu, ketrá mě má ráda a dost mi pomáhá. Děkuji za podporu, to poslední dobou potřebuji slyšet.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi opravdu se drž:-) ;-) sama tu píšeš že máš rodinu,která ti pomáhá a to je to hlavní!Važ si toho a hlavu vzhůru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu pomalu domu, tak se mejte krasne, zitra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Taky valím, pá x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jdu do druhé práce, tak odpoledne budu zde. Pa pa zatím.
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi ne, jdeme na vínko ke známým :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Simčo dědy je mi líto, ale opravdu bude lepší, když ho necháte chvíli si oddechnout a pak třeba svolí. Kdyby jste mu našli třeba nějaký podnájem blíž k vám, tak by jste mu mohli malovat, jak budete moc u něj být častěji a bude vám na blízku a třeba se umoudří a půjde. Simčo včera jsem potkala tvojí mamku ve městě řikala ti :-) akorát razila do práce. Baruš, jsem ráda, že babičce je líp. Babička je bojovnice a třeba to ještě tak špatné nebude :-) Holky tak jsme včera domluvili už poslední věc na svatbu. Máme domluvenou hostinu :-) takže už mě čeká 14 dní jen čučení. :-) Zítra jdu konečně na ten melír, tak jsem taky zvědavá. :-)
Odpovědět
Ahojky Věruško, no jenže ten byt je dost blízko nám, takže ani to ho nepřesvědčí, on věří že ho majitel nevyhodí když ho zná tolik let. Jak jste vůbec dopadly s nakupováním spodního prádla, sehnala jsi a dorazila jsi tam kam jsem ti říkala?Mamina mi to říkala my dvě aby jsme si něco neřekly. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, měly jsme jít s kamarádkou dneska, už vím i kde ten krám je, ale nakonec mi to kamarádka zrušila, protože s manželem někam jela, ale mě to neva. Mám ještě čas, takže se tam mrknu někdy jindy. Zítra jdeme spolu k holiče já na melír a ona, aby si vyzkoušela účes, který bude mít na mojí svatbu :-) A zkusím se domluvit na tom líčení, s jednou paní v Duchcově, také na náměstí, ale ještě uvidím jestli mě vezme, na můj den už nějakou nevěstu líčí a ta je objednaná na 9, ale ta jí to má ještě nějak potvrdit, takže pokud to asi nepotvrdí, tak bych mohla jít místo ní v těch 9. Já jsem jí řikala, že jsem objednaná na 7 hodinu ke kadeřnici a ona, že tedy v 8 by mohla, ale to budu mít rozdělaný účes a lítat jak cácora po náměstí rozhodně nebudu. S tím dědou je to tedy těžký, jestli mu ani vaše blízkost nepomůže, tak už nevim. Jako na jednu stranu ho chápu, že se nechce stěhovat, starý lidi se neradi stěhují a když se zaseknou, tak s nima nic nehne to je blbý, ale zkuste dát dědovi pauzu a pak to zkuste znovu, hele a ten chlap by pro něj nějaký jiný byt měl jo v tech Proseticích?
Odpovědět
Ahojky Věruš, je pravda že ještě nějaký ten čas máš a tak aby jsi měla co dělat během těch 14dnů a nenudila, můžeš vyrazit příští týden na nákupy. Jak jsem ti říkala já mám první zkoušku účesu a líčení 11.8.2009 od 16hod moc se těším, jak to bude vypadat a jak budu namalovaná. No dědu zatím necháme mam´ka odjela na 10dnů na dovolenou a já jsem pořád v práci takže namám čas za ním teď chodit, alespoň si vše promyslí a konečně se rozhodne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem na tebe zvědavá, jaký budeš mít ten účes :-) vim, že jsi mi to řikala, ale jsem zvědavá na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se ted snažila dát dohromady svatební noviny, tak aby nějak dohromady vypadaly, ale Milan mi slíbil, že mi je o víkendu udělá, tak jsem na to zvědavá. Už to skoro celé mám, možná tam přeci jen dám nějaký ten vtip, ale nejspíš až nakonec.
Odpovědět
No to jsem taky zvědavá, protože já jako lajk to vydím jako strašně jednoduchý účes,ale pravda je jinák, hlavně mám o dost delší vlasy než je moje kadeřnice zvyklá tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to bude vypadat dobře :-) Já jsem naší kamarádce zadala, aby o nás napsala jak jsme se seznámili, protože nás vlastně seznámila ona. Je novinářka, takže to napíše snad pěkně a bude to vtipné :-) Je blbý, aby jsme to napsali o sobě mi, kdybych to chtěla mít vtipně. Tak jsem zvědavá, co z toho vyleze :-)
Odpovědět
Proč blbé, bylo by to vašima očima, já to tam taky budu psát, třeba se nám někdo bude smát jak jsme se seznámili,ale nám je to jedno, protože jsme našli jeden druhého.
Odpovědět
Profilova fotka
No nemyslim jako, že je to blbý, když to člověk o sobě napíše sám, ale já to zvládnu napsat, prostě bylo to tak a tak, ale kamarádka to měla přesně připravené, prý jak nás tenkrát chtěla seznámit, má to ještě v živé paměti, tak uvidíme a řikala, že to napíše nějak vtipně, tak uvidíme.
Odpovědět
Věruš, tak mě by to ani neměl kdo napsat, protože já jsem ulovila Páju sama a plánovala jsem to 2měsíce, on je v tomhle směru stydlivej, takže kdybych měla čekat na jeho vyjádření, nejspíš spolu nikdy nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jo, když jste se seznámili sami, tak to je jasný. Nás seznámila naše společná kamarádka a Milan prý za ní pak každý den chodil do práce a ptal se na mě a jestli mi má napsat a tak no :-) je to sranda takhle na to vzpomínat :-)
Odpovědět
No to je pravda dost často s Pavlem vzpomínaáme na dobu kdy jsme se seznámili a jak a hlavně na to jak jsme se poznávali, randili atd. Je smutné že to už j za náma. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, tak ten začátek je vždycky nejlepší, ale myslim si, že když se dva už zase znají taky dobře, tak to taky není špatný :-)
Odpovědět
No musím říct že jsme s pavlem sice jen2,5roku ale stále se neznáme úplně. Dokážeme jeden druhého pokaždé něčím překvapit, samozřejmě myslím jen dobré věci,ale i ta moucha tam nějaká vleze.
Odpovědět
Profilova fotka
No to je jasný, že každý má i své mouchy, ale myslim, že vzhledem k tomu, že tě požádal o ruku, tak ty dobré věci převažují ne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?